Havlíčkův Brod – Písek 2:1 (kon.) | Chomutov – Třebíč 4:2 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 3:0 (kon.)
Šumperk – Benátky n/J 1:2 (kon.) | Most – Kadaň 0:8 (kon.) | Hr. Králové – Jihlava 6:1 (kon.)
Olomouc – Beroun 4:0 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
HC Stadion Litoměřice
cz Streda 11.01.2012, 17:301. liga (ČR)

57:05
    Ladislav Gengel (LTM) při vyhození kotouče trefil kostku nad ledem a bude pykat dvě minuty za zdržování hry .

53:00
    Ústí bude hrát ve třech. Na dvě minuty míří na trestnou laviici Dan Růžička (UNL)

52:05
    Po souboji v pásmu Litoměřic půjdou za katrna dvě minuty Lukáš Poživil (UNL) za krosček a Martin Dudáš (LTM) za podražení.

41:52
    Za brankou hostů fauloval Martin Tvrzník (LTM) a hosté díky jeho držení budou hrát dvě minty ve čtyřech.

37:01
    Výpad Roda zastavoval u hrazení neddovoleně Ladislav Gengel a bude pykat dvě minuty za hákování.

34:34
    Ústí půjde do čtyř. Rodící se kontr hostů zastavil Lukáš Poživil (UNL) nedovoleně holí a na dvě minuty míří na trestnou lavici.

02:15
    Po přesunu hry před branku hostů, byl mezi kruhy podražen při kličce Boháč. Martin Dudáš (LTM) míří na dvě minuty na trestnou lavici.
    Góly a asistencie: 30. Čermák M. (Sklenička, Třetina), 42. Boháč Daniel (Gureň, Pazourek), 46. Boháč Daniel (Pazourek)

HC Slovan Ústí nad Labem: Koutský (Petrásek) - Klobouček, K. Černý, L. Poživil, P. Hořava, Gureň, Sklenička, D. Růžička, Dominik Boháč - Šagát, Roubík, Ludvík - R. Kovář, Rod, Lev - Třetina, Daniel Boháč, Pazourek - S. Treille, Čurilla, M. Čermák.
    HC Stadion Litoměřice: Přikryl (Meravý) – Martinka, Vobořil, O. Kříž, Dudáš, Ketner, Smetana, Holomek – Loskot, Belay, M. Novák – Rudovský, Slížek, Jaroslav Hašek – Gengel, Šinágl, Lenc – M. Tvrzník, Kafan, P. Horčička - Hlusička.

Rozhodca: Schmejkal - Beneš, Štofa.