Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves 2:1 (kon.) | Michalovce – Piešťany 0:2 (kon.) | Senica – Bardejov 2:1 (kon.)
Prešov – Topoľčany 9:0 (kon.) | Detva – Trnava 3:4 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
HK Spišská Nová Ves
Štvrtok 22.12.2011, 17:00 • Liptovský Mikuláš • 1. liga nadstavba o Play-off (SR)

Hokejisti HK 32 Liptovský Mikuláš v dnešnom stretnutí siedmeho kola nadstavbovej časti prvej hokejovej ligy zdolali na domácom ľade súpera zo Spišskej Novej Vsi výsledkom 2:1. V 17. minúte Kadura perfektne našiel Themára, ktorý strelou spomedzi kruhov do pravého horného rohu nedal Lizákovi v bránke Spišskej Novej Vsi najmenšiu šancu a poslal Liptovský Mikuláš do najtesnejšieho vedenia. V 32. minúte zvyšoval na 2:0 Macík. V úvode záverečnej tretine to Bartík napálil do hornej žŕdky. Palko podržal svoj tím pri viacerých pokusoch hostí, ale v 59. minúte bol prikrátky na Prokopa. Hostia to v závere skúšali aj s hrou bez brankára, ale Liptáci už tesné víťazstvo udržali.
    (19:09:25)

60:00
    Ešte pred koncom zápasu Prokop fauloval Bartíka a rozhodca mu udelil 2 minútový trest za hákovanie.

60:00

59:45
    A ďalší pokus Ordzovenského, ktorý pálil od modrej rovno do lapačky Palka.

59:32
    Tréner hostí sa rozhodol na necelých 30 sekúnd hrať powerplay.

59:32
    Oddychový čas hostí.

58:10
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Spišská Nová Ves necelé dve minúty pred koncom zápasu stihla vstreliť svoj prvý gól. Lukáš Novák prihrával na druhú stranu pred Palkom, kde si nakorčuľoval na puk JURAJ PROKOM, ktorý už nemal problém ho doraziť do prázdnej brány.

58:00
    Kapitán mužstva Novák teraz páli z pravej strany, ale iba na betóny Palka.

57:40
    A znovu je to Ordzovenský, ktorý dnes z každej možnosti páli od modrej, aj na teraz mu radosť pokazila Palková lapačka.

56:32
    Bartík nahadzuje puk do útočného pásma, kde ho včas zachytil obranca zo SNV Ordzovenský.

56:00
    Po vyhratom buly hostí pálil z prvej Klinka no žiaľ netrafil bránu.

55:53
    Po prerušení hry Kadura trošku strkal do hráča zo SNV, ale rozhodcovia ich včas rozdelili.

55:01
    Kokavec teraz overil pozornosť Lizáka po tom čo nahadzoval puk spoza modrej.

54:21
    LM v pásme hostí.

53:58
    Klingová rozohrávka o mantinel sa dostala iba k Lištiakovi.

53:07
    Domáci v plnom počte.

52:50
    Domáci sa zatiaľ dobre bránia aj po strele Ordzovenského, ktorú obetavo zablokoval Kokavec.

52:01
    Z tribún počuť jasné pokrik domácich fanúškov "chlapci bojovať".

51:21
    Bartík sa poľahky dostáva v oslabení do útoku, prihráva na Plevu, ktorý to zle trafil a puk mieri mimo bránu.

Tomáš Batiz

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 17. Themár (Kadura), 32. Macík (Bartík, Pleva) - 59. Prokop (Novák)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Palko (Šiarnik) - Macík, Mezovský, Galko, Themár, Halaj, Mravec, Hriňa, Poliaček, Kokavec, Lištiak, Bartík, Valášek, Uhrík, Pleva, Kadura, Holiga, Paukovček, Staroň.
    HK Spišská Nová Ves: Lizák (Paulík) - Vartovník, Kirner, Novák, Krempaský, Džerenga, Kinkor, Farkašovský, Mitro, Lemešani, Hamrák, Prokop, Klinga, Nitriansky, Renčok, Kropáč, Borovský, Ordzovenský.

Rozhodca: Babeliak ,Farkaš, Holienka