Třebíč – Písek 3:2 (kon.) | Hr. Králové – Šumperk 2:3 (po s.n.) | Olomouc – Most 3:1 (kon.)
Beroun – Ústí n/L 5:4 (po s.n.) | Kadaň – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 5:4 (po s.n.)
HC Olomouc
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
HC Most
cz Streda 21.12.2011, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • 1. liga (ČR)

57:56
    Most právě vstřelil branku!
    Hosté se prosazují v oslabení! MARTIN ONDRÁČEK v úniku překonává Žigárdyho mezi nohama! Asistence: Martin Rohan.

57:22
    Dvě minuty plus deset minut za vražení na hrazení obdržel Jan Divíšek (MST). Menší trest odpyká Bohumil Slavíček.

55:30
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Kucharczykovu ránu Benda sice ještě vyrazil, na dorážku JIŘÍHO DOPITY však byl krátký! Asistence: Radim Kucharczyk.

48:52
    Kucsera se bravurně prokličkoval až před Bendu, za kterého však kotouč propasírovat nedokázal!

46:10
    Dvouminutový trest si za podražení připíše do statistik Jiří Ondrušek (OLO).

44:56
    Most se hnal do přečíslení dvou proti jednomu, avšak při přechodu do útočného pásma zapomněli hostující hráči za sebou kotouč!

41:49
    Jindřich Kotrla (MST) byl odeslán na dvě minuty na trestnou za hákování.

40:54
    Zpoza brány namazal Dopita před ní Selingrovi, který měl spoustu času k vymyšlení pořádného zakončení, avšak domácí útočník zbrkle vystřelil. Jeho pokus dokázal hostující gólman vykrýt.

38:34
    Haluza se krásně prokličkoval před soupeřovu klec, kde ještě předložil touš ROSTISLAVU MAROSZOVI, který dokázal přehodit ležícího Bendu! Asistence: Petr Haluza, Alexandr Lhotský.

36:09
    Za držení protihráče byl na dvě minuty vyloučen Jakub Bartoň (OLO).

31:09
    I když ne nadlouho, dvě minuty dostal Alexandr Lhotský za hrubost.

29:00
    Přesilovka čtyř proti třem pro Most! Menší trest za hákování obdržel Jiří Řípa.

28:13
    Nyní si hosté přece jen vytvořili před domácí svatyní dobrou příležitost, veškerá jejich snaha ale skončila u Žigárdyho, který podržel puk pod sebou. Zároveň si ale dvě minuty za sekání vysloužil Tomáš Klíma (MST) a Robin Staněk (OLO) za hrubost.

23:41
    Za nedovolené bránění byl poslán na trestnou Martin Heinisch (MST).

20:36
    Z rohu kluziště si Dopita všiml do mezikruží najíždějícího Selingra, který ale v gólové příležitosti netrefil puk!

19:49
    Alexander Safronenkov (MST) si ještě v závěru úvodní části vysloužil dvouminutový trest za sekání.

19:03
    Přečíslení Ministra s Kolouchem proti jedinému obránci Mostu bylo nejdříve zpomaleno prvním jmenovaným, který zapomněl kotouč za sebou, avšak i přesto dokázal přihrát svému útočnému kolegovi, který však poslal puk jen do Bendy!

16:51
    Haluza těsně před Bendou poslal puk jen podél brankoviště!

11:21
    Rác z levého kruhu pálil po ledě hodně nebezpečně, hostující brankář ale skvěle vytasil svůj levý beton!

06:55
    Vyloučení na obou stranách. Martin Janáček (OLO) si za podražení odpyká dvě minuty, stejně dlouhý trest obdržel i Martin Ondráček (MST) za vysokou hůl. Janáček musel odejít na ošetřovnu, proto jeho trest odsedí Roman Rác. Pokračuje se v klasické přesilovce Olomouce.

06:12
    Kamil Charousek (MST) vyfasoval menší trest za držení.

04:52
    V přečíslení dvou proti jednomu Haluza přihrál Řípovi, kterého ale vytlačil z pořádné palebné pozice mostecký bek!

03:11
    Nahozený puk Janáčka usměrnil do protipohybu hostujícího gólmana PETR KOLOUCH! Asistence: Martin Janáček, Roman Rác.

Tomáš Schmiedt

Góly a asistencie: 4. Kolouch (Janáček, Rác), 39. Marosz (Haluza, Lhotský), 56. Dopita (Kucharczyk) - 58. Ondráček (Rohan)

HC Olomouc: Žigárdy (Dusík) – Staněk, Kotvan, Bartoň (C), Ondrušek, Lhotský, Horák O., Janáček, Nedbálek – Kucharczyk, Dopita, Selingr – Marosz, Řípa, Haluza – Pšurný, Ministr, Zbořil – Rác, Kolouch, Kucsera.
    HC Most: Benda (Škubal) – Safroněnkov, Charousek, Havelka, Rohan M., Přindiš, Hanzl, Kabeláč, Parýzek, Kuncl – Tvrdek, Slavíček, Rohan T. – Heinisch, Klíma, Ondráček – Vaněk, Divíšek, Kotrla (C) – Vrtek, Nedrda.

Rozhodca: Wagner – Kašík, Wesley