SC Olhanense
3:4 (2:0)
Sporting Braga
cz Pondelok 19.12.2011, 21:15 • Estádio José Arcanjo • Primeira Liga

Na tohle fanoušci na stadionu Estádio José Arcanjo dlouho nezapomenou! V prvním poločase vládli domácí a vedli zaslouženě 2:0. Zdálo se tak, že v poklidu dohrají utkání. Jenže po obrátce pomohli Braze dva povedené rohové kopy a během čtvrthodiny otočili z 0:2 na 3:2 v jejich prospěch. Za další dvě minuty vedli o dvě branky, jenže hned za další tři vstřelil svůj druhý gól v zápase Caue a bylo to o jednu trefu! Čtyři minuty před závěrečným hvizdem dostal červenou kartu de Freitas a nahradit v brance ho musel jeden z hráčů z pole. I tak ale domácí mohli vyrovnat! V páté minutě nastavení odkopával skoro z brankové čáry domácí bek Douglas a v šesté minutě nastavení nastřelil ještě tyčku střídající Djalmir! Tento zápas byl opravdu unikátem fotbalového světa a snad se někdy v budoucnu zrodí podobný hodně zajímavý souboj. Tímto se s vámi loučím a snad jste se bavili stejně dobře, jako já! (23:18:50)

Tak to byl teda zápas!

90+6
    To snad není pravda! Domácí ještě měli větší šanci! Po rohovém kopu a dvou prodlouženýh hlavičkách se objevil na zadní tyči Djalmir a osamocen z půl metru trefuje tyč! Naprosto neskutečný duel!

90+5
    V závěru ještě drama pokračuje! po velkém zmatku v obraně Bragy odkopával půl metru před brankovou čarou do bezpečí Douglas a následná střela domácích končí mimo, domáí promarňují zřejmě poslední šanci na vyrovnání!

90
    Poslední střídání i na straně hostů, ze hřiště jde Lima a přichází Vinicius.

90+3
    Nic z toho ale není a hosté jdou proto do brejkové situace.

90+2
    Domácí se brání jen odkopy od branky, nyní ale budou zahrávat přímý volný kop.

90+1
    V úvodní minutě nastavení krouží hráči Bragy kolem pokutového území soupeře a kráčí k vítězství.

90
    Rozhodčí Ferreira nastaví dokonce pět minut.

89
    Domácí i v deseti útočí, nakonec je z toho jen odkop od brány.

88
    Příprava přímého kopu, skvělý zákrok náhradního hráče Olhanense!

87
    Domácí hrají v deseti, do brány musel hráč z pole.

86
    Důležitý moment zápasu a neštěstí pro Olhanense. Na branku domácích se řítil Lima a brankář de Freitas vyběhl až za vápno, kde zabránil balónu do sítě rukou a je po právu vyloučen. Hosté už tento duel asi nepustí!

85
    Faulován Yontcha, domácí ale přímý kop nezužitkovali.

84
    Poslední střídání na straně Olhanense, ze hřiště jde Wilson Eduardo a přichází Meza.

76
    Nakonec dvojí střídání Olhanense, přišel Djalmir, odešel Regula.

83
    Braga se snaží zřejmě zdržovat, ošetření na hřišti.

80
    Braga kombinuje ve středu hřiště a kontroluje průběh hry, má na dosah naprosto senzační vítězství!

76
    Domácí se snaží vybojovat alespoň bod druhým střídáním, ze hřiště jde Figueroa a přichází Mateus.

Viktor Sandev

Góly: 4. Caue, 37. Yontcha, 74. Caue - 54. Douglas, 64. Echiéjilé, 69. Fernandes, 71. Lima

Karty:   43. Figueroa (OLH) - 40. Viana (BRG), 68. Djamal (BRG)   86. de Freitas (OLH)

SC Olhanense: de Freitas - Fernandes, Figueroa (76. Mateus), Pinto, Da Vinha - Alexandre, Regula (76. Djalmir), Caue - Yontcha, Eduardo (84. Meza), Arga.
    Sporting Braga: Quim - Echiéjilé, Douglas, Almeida - Hugo Viana, Alan, Mossoró (46. Carlao), Salino, Djamal - Lima (90. Vinicius), César (46. Barbosa).

Rozhodca: João Ferreira - Luís Ramos, Pais António