Jihlava – Benátky n/J 4:1 (kon.) | Most – Šumperk 4:3 (kon.) | Hr. Králové – Ústí n/L 2:4 (kon.)
Olomouc – Chomutov 4:3 (po s.n.) | Beroun – Havlíčkův Brod 5:0 (kon.) | Kadaň – Písek 5:2 (kon.)
Litoměřice – Třebíč 8:2 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
8:2 (4:1, 2:0, 2:1)
SK Horácká Slavia Třebíč
cz Streda 14.12.2011, 18:00 • Kalich Arena • 1. liga (ČR)

57:55
    Vyloučen hráč hostí Brož na 2 minuty za hákování.

51:30
    Zbytečné podražení v útočném pásmu v podání Loskota.

39:42
    Vyloučen hráč hostí Vondráček na 2 minuty za vysokou hůl. První přesilová hra domácích v tomto zápase.

33:06
    A Slížek je teď hodně rozhořčený. Třetí vyloučení domácích v řadě v této třetině, tentokrát za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí Hlusička.

30:27
    Vyloučen domácí Hlusička na 2 minuty za vysokou hůl.

26:17
    Šinágl je vyloučen na 2 minuty za sekání do Hrubce.

Jakub Šperk

Góly a asistencie: 10. Lenc (Šinágl, Gengel), 14. Loskot (Novák, Belay), 16. Loskot (Novák, Belay), 19. Loskot (Novák, Přikryl), 27. Horčička (Boháč, Hašek), 33. Hlusička (Lenc, Kříž), 50. Horčička (Slížek), 60. Loskot (Martinka, Drábek) - 12. Přibyl (Havlíček, Stejskal), 56. Finsterle (Stejskal)

HC Stadion Litoměřice: Přikryl (Meravý) - Martinka, Drábek, Gula, Boháč, Kříž, Evan, Dudáš, Vobořil - Loskot, Belay, Novák - Horčička, Slížek, Hašek - Lenc, Šinágl, Gengel - Tůma, Hlusička, Kafan
    SK Horácká Slavia Třebíč: Hrubec (Wolf) - Kania, Brož, Míka, Dietz, Kadela, Sláma, Sobotka - Čech, Dolníček, Dočekal - Burian, Havlíček, Stejskal - Přibyl, Finsterle, Heřman - Vítek, Kovalský, Vondráček

Rozhodca: Schmejkal - Svoboda, Zavřel