Jihlava – Benátky n/J 4:1 (kon.) | Most – Šumperk 4:3 (kon.) | Hr. Králové – Ústí n/L 2:4 (kon.)
Olomouc – Chomutov 4:3 (po s.n.) | Beroun – Havlíčkův Brod 5:0 (kon.) | Kadaň – Písek 5:2 (kon.)
Litoměřice – Třebíč 8:2 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
cz Streda 14.12.2011, 18:001. liga (ČR)

55:40
    Domácím vyšel až závěr přesilovky, ale Martin Falter dnes září jistotou. Hradec si každopádně zahraje další početní výhodu. Jiří Zeman pyká za sekání.

53:29
    David Ludvík (UNL) zasáhl vysokou hokejkou Patrika Moskala a domácí tým si zahraje přesilovku.

48:34
    Hradec jde navíc do čtyř. Jiří Hendrich si odsedí menší trest za držení protihráče.

38:30
    Jiří Hendrich (HKR) se rozhodl mstít svého brankáře, kterého předtim srazil Jiří Suchý. Rozhodčímu se ale důraz hradeckého zadáka nelíbil a Ústí dostává přesilovku 4 na 3!

37:45
    Ale síly na ledě se srovnají, za sekání je vyloučen také Martin Vágner.

37:31
    Hradec dostává možnost odpovědět v přesilovce. Juran Majdan pyká za sekání.

30:00
    Ondřej Holomek (UNL) - 2 minuty za držení protihráče.

19:42
    No a nakonec to přineslo ovoce, podražení Jiřího Suchého totiž znamená čtvrtou přesilovku pro Hradec.

12:57
    Hradecká přesilovka je minulostí, na trestnou poprvé v zápase putuje domácí hráč. Michal Tvrdík - 2 minuty za hákování.

11:41
    Tentokrát dohrál souboj se Zdeňkem Čápem Marek Laš a i on si zaslouží své místo na trestné lavici. Menší trest za faul loktem.

07:06
    Zdeněk Čáp byl nešetrně zpracován Robinem Kovářem, který si tak odsedí dvě minuty za hrubost. Další možnost pro domácí.

03:28
    Jan Berger se prokličkoval kolem několika ústeckých hráčů, ale Jiří Zeman ho pak zezadu mírně přiháknul. Přesilovka pro Hradec.

Martin Voltr

Góly a asistencie: 20. Koudelka (Poživil, Budínský), 58. Záhorovský (Kadlec) - 6. Zeman (Majdan), 36. Handlovský (Kovář), 39. Klobouček (Roubík, Šagát), 48. Rod (Handlovský, Kovář)

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Sejpal) - Čížek, Karlíček, Čáp, Hendrich, Poživil, Vágner, Bendík, Chmelíř - Kubeš, Tvrdík, Berger - Valášek, Záhorovský, Kadlec - Budínský, Koudelka "C", Moskal - Rytnauer, Macháň, Filip. Trenér: Jiří Mička.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Falter (Petrásek) - Zeman, Voráček, Suchý, Pavlík, Klobouček "C", Husák, Hořava, Holomek - Daniel Boháč, Čermák, Rod, Laš, Roubík, Šagát, Handlovský, Kovář, Majdan, Třetina, Ludvík. Trenér: Petr Rosol.

Rozhodca: Vampola - Kreuzer, Polonyi.