Skalica – Poprad 4:1 (kon.) | Martin – Trenčín 0:1 (po s.n.) | Žilina – HC Slovan 2:3 (po s.n.)
B. Bystrica – Nitra 6:3 (kon.) | Košice – Zvolen 3:2 (kon.)
HK Skalica
4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
HK Poprad
Piatok 09.12.2011, 17:00 • ZŠ Skalica, Skalica. • Tipos Extraliga (SR)

Siréna oznámila koniec zápasu, v tretej tretine sme zaznamenali dva góly, v 45. minúte skóroval po rýchlej akcie Višňovský, prvý a jediný gól Popradu prišiel v 53. minúte, keď Kuľhovú strelu ztečoval Koskinen. Skaličania výsledkom 4:1 potvrdili líderskú pozíciu tabuľky. Milí športoví priatelia ja Vám ďakujem za pozornosť a teším sa pri ďalších športových stretnutiach. (19:06:06)

60:00

59:26
    Presilová hra Skaličanov, dve minúty si odpyká Jáchym za narazenie na mantinel.

59:00
    Posledná minúta stretnutia.

58:45
    Hrá sa v plnom počte.

58:11
    Strela Krotáka netriafa bránu, bola príliš vysoká.

57:19
    Skaličania vysoko napádajú popradskú rozohrávku, Kamzíci sa s ťažkosťami dostávajú do útočného pásma.

56:45
    Vylúčený aj Jaborník, za účasť v bitke.

56:45
    Vylúčený aj Popradčan Brejčák, ktorý si zastal svojho spoluhráča.

56:45
    Tvrdý zákrok na Svitanu v podaní Juríka, Svitana ostáva ležať na ľadovej ploche, pravdepodobne má vyrazený dych.

56:29
    Tvrdú Kutálkovu strelu lišiacky chytá Šimonovič do lapačky!

56:12
    Po nepresnej rozohrávke prichádza zakázané uvoľnenie Skaličanov.

55:26
    Ani Obdržálek ani Kloz nedokázali vystreliť na odkrytú Šimonovičovu bránu!

54:31
    Tvrdé súboje o puk pri mantineli v Popradskom obrannom pásme.

53:27
    Hra sa kúskuje, hráči Skalice viac-menej dohrávajú stretnutie.

53:40
    Posunutá Lakosilova brána.

52:07
    Poprad dal gól!
    Lakosil prvý krát prekonaný! Šikovná strela zápästím Martina Kuľhu ztečovaná JOONAS PETERI KOSKINENOM putuje za chrbát domáceho gólmana! Stav stretnutia 4:1. Asistencie Martin Kuľha a Michael Vandas.

51:42
    Domáci s prehľadom odvracajú puk cez všetky čiary.

51:15
    Šátek oslabuje svoje mužstvo, 2 minúty za hákovanie.

51:10
    Srdnatý boj o puk za bránkou domácich.

49:20
    Po strele Kuľhu zazvonila spojnica! Lakosil mal obrovské šťastie, že puk neputoval do priestoru brány!

48:12
    Kuľhova delová strela dala zabrať vybiehajúcemu Lakosilovi.

47:50
    Koskinen sa snažil o prekvapivé zakončenie z uhla, Lakosil s ťažkosťami odvracia!

47:33
    Dnešné stretnutie sleduje 2336 divákov.

47:15
    Šátek sa takmer dostal do výhodnej pozície, v poslednej chvíli prihrávku do behu zachytil Paločko.

47:06
    Hra prerušená, Goga stratil puk z dohľadu, pretože bol zašliapnutý húfom hráčov.

46:55
    Zakázané uvoľnenie domácich.

46:36
    Chyba v rozohrávke Popradu, Záhoráci ju nepotrestali.

46:00
    Hra stále prerušená, na ľadovej ploche technici odstraňujúci nečistoty a neporiadok za Lakosilovou bránou.

46:00
    Zakázané uvoľnenie hostí. Rozhodcovia zbierajú nežiadúce predmety na ľadovej ploche.

44:52
    Magušin čaká za bránou na dostriedanie a rozohráva následnu hru s Konečným.

44:03
    Skalica dala gól!
    Myslím si, že je definitívne rozhodnuté. Patrik Lušňák šikovne našiel TIBORA VIŠŇOVSKÉHO a ten v rýchlosti zakončuje a dáva gól! Asistencia: Patrik Lušňák.

43:45
    Zlá rozohrávka Skaličanov, prekvapený Rapáč iba nahodil ľahký puk na Lakosila.

43:10
    Kroták zašlapol puk, rozhodca prerušuje hru.

42:30
    Školiak sa snažil odpútať pri mantineli a nájsť spoluhráčov pred Šimonovičom, dôsledný obranca si dal robotu a odobral puk.

42:00
    Hrá sa v plnom počte, Skaličania nedokázali využiť presilovku.

41:20
    Hrá sa 5 na 4.

41:15
    Kroták v rýchlom brejku, nedokázal zakončiť.

40:17
    Skaličania začali v úvode, prebieha presilovka 5 na 3.

40:01
    Začala tretia tretina.

V druhej tretine sme videli dva góly, v úvode nádherný gól Pálffyho, v 26. minúte prišiel gól z hokejky Holoviča. Tretia tretina začne približne o 18:29.

40:00
    Presilovka o dvoch hráčov pre Skalicu, Vaic si odsedí dve minúty za podrazenie.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:30
    Karlíčkova strela od modrej čiary neprekvapila Šimonoviča.

39:20
    Patrik Svitana si odpyká dve minúty za hákovanie.

39:00
    Posledná minúta druhej tretiny.

36:43
    Vandas prihrával do húfu hráčov, ani jeden Popradčan nedokázal v zmätku zakončiť.

36:08
    Kombinácia Kroták - Kmiť nevyužila prečíslenie Popradu, akcia bola príliš prekombinovaná, Lakosil si postrážil medzeru pri ľavej žrdi!

35:50
    Višňovského strela od modrej o kúsok míňa bránu.

34:46
    Pálffy sa snažil prekvapiť Šimonoviča, ktorý nebol plne koncentrovaný!

33:01
    Hrá sa v plnom počte, Poprad nevyužil presilovku 5 na 3.

33:30
    Rýchly brejk Skaličanov nemení skóre.

32:53
    Najväčšia šanca Popradu v presilovke, Vandas prihral na voľného Rapáča, ten z metrovej vzdialenosti triafa iba do brankára!

32:34
    Skaličania opäť vyhadzujú puk do stredného pásma.

32:05
    Šikovná prihrávka na Vandasa do medzikružia, ten z voleja strieľa, ale výborný Lakosil nepúšťa gól!

31:40
    Skaličania vyhadzujú puk cez všetky čiary.

31:23
    Kovačevič a jeho strela, ktorá bola zblokovaná.

31:01
    Druhé vylúčenie Skalice, Višňovský si odpyká dve minúty, Poprad bude mať presilovku o dvoch hráčov po dobu 2 minút!

30:30
    Rapáč ani na dva krát neprekonal Vlastimila Lakosila!

29:43
    Krotákova strela poriadne prekvapila nepripraveného Lakosila, ten len tak-tak vyráža!

29:01
    Prvá presilová hra Popradu, Kloz oslabuje svoje mužstvo na 2+2 minúty za nebezpečnú hru s vysokou hokejkou, na ľade je vidieť Koskinenovu krv.

28:40
    Lušňákova tvrdá strela od modrej, ktorú Šimonovič takmer nevidel,a preto hosťujúci gólman s ťažkosťami vyráža!

28:19
    Kramár na útočnom výlete, odpútal sa od obrany, snažil sa nájsť voľného Vandasa, v poslednej chvíli však prihrávku vystihol jeden z protihráčov a vzruch sa tak nekoná.

27:48
    Vyrúbalík nahadzoval puk pred Šimonoviča, ani jeden z jeho spoluhráčov sa k dorážke nedostal.

26:44
    Kamzíci určite nečakali takýto vývoj zápasu, a je to vidieť aj na ich hre. Nedokážu si vytvoriť streleckú pozíciu a ohroziť Lakosila.

25:45
    Dobrá robota MARCELA HOLOVIČA, ktorý si našiel priestor na strelu a nekompromisnou delkovkou zvyšuje na 3:0! Využitá presilovka domácich! Asistencie Tibor Kutálek a Michal Šátek.

25:12
    Hráči aj diváci nespokojní s verdiktom čiarového rozhodcu, ktorý odpískal ofsajd. Nám sa tiež nezdalo, že by išlo o postavenie mimo hry.

24:15
    Skaličania sa nasťahovali do pásma, Kramár šikovno odobral puk a vyhodil ho ďaleko od svojej brány.

23:44
    Goga opäť vylučuje, Paločko bol poslaný na trestnú lavicu z dôvodu príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

23:40
    Chyba pri rozohrávke Skalice, Kuľha nevyužil zaváhanie.

22:53
    Kuľhova prihrávka na Koskinena, obrana dobre prečítala hru.

22:15
    Opäť strely na Šimonoviča, ani jeden neprekvapil gólmana.

21:56
    Šimonovič radšej prikrýva nahodený puk, ktorý sa odrazil od mantinelu.

21:13
    Rapáčov pokus neúspešný, Lakosil si dal pozor.

20:47
    Skaličania pri chuti, držia súperov v útočnom pásme.

20:23
    Neuveriteľný úvod druhej tretiny! Hruška si sklepol so spoluhráčom na modrej, prihral ŽIGMUNDOVI PÁLFFYMU a ten pohodlne posiela svoj tím do vedenia o dva góly! Asistencie Jan Hruška a René Školiak.

20:01
    Začala druhá tretina.

Pred začiatkom druhej tretiny si pripomeňme úvodné zostavy:

HK 36 Skalica: Lakosil - Vyrúbalík, Šmach, Pálffy, Školiak, Hruška - Srnec, Kloz, Obdržálek, Lušňák, Višňovský - Karlíček, Gula, Kutálek, Holovič, Šátek - Magušin, Jaborník, Jurík, Klejna, Konečný.

HK AutoFinance Poprad: Šimonovič - Fabian, Kramár, Jáchym, Šterbák, Malina, Kovačevič, Suchý, Brejčák - Kmiť, Kuľha, Škovira, Kroták, Kraft, Paločko, Vaic, Koskinen, Rapáč, Svitana, Gellerstedt, Vandas.

Rozhodca: Goga - Bundil,Brath..

Práve sa skončila prvá tretina zápasu, v úvodnom dejstve sme videli jeden gól a to z hokejky Hrušku. Zápas bude pokračovať zhruba o 17:43.

20:00
    Prvá tretina skončila.

19:00
    Posledná minúta úvodnej tretiny.

18:35
    Hrubá chyba pri rozohrávke Popradu, Skaličania zakombinovali, backhandové zakončenie Hrušku nezvyšuje stav na 2:0 ! O pár sekúnd podobný moment, opäť bez gólu.

18:11
    Šmachova strela od modrej príliš slabá a nepresná.

17:36
    Podobne vážna šanca na druhej strane, Koskinen s ťažkosťami prijal puk, snažil sa zakončiť bekhendom ale výborný Lakosil upokojuje situáciu a chytá!

17:19
    Veľká šanca Záhorákov, Lušňák z bezprostrednej vzdialenosti zahadzuje takmer čistú šancu!

16:36
    Šikovná prihrávka na osamoteného Višňovského, hosťujúci gólman s ťažkosťami vyrazil!

15:25
    Pekná kombinácia Pálffyho útoku, na konci akcie strieľal z medzikružia Šmach, brankár sa musel obzerať kde je puk!

14:48
    Prvé vylúčenie, dve minúty - Koskinen - podrazenie.

14:28
    Vandas krútil skalických obrancov, nakorčuloval za bránu, hľadal svojich spoluhráčov, no obrana stihla odvrátiť v hodine dvanástej.

13:56
    Klejnov rýchly brejk, zabudol však za sebou puk a píska sa ofsajd.

13:33
    Paločko sa snažil preštrikovať cez obranu, dvaja Skaličania ho dokázali stlačiť a zabrániť mu tak zakončiť.

13:00
    Skaličania útočia, nepresná Višňovského prihrávka.

12:00
    Ospravedlňte krátku odmlku, spôsobenú technickými problémami.

08:00
    Jáborníkove zakončenie triafa žrď! Následná dorážka Hrušku nezvyšuje stav!

05:20
    Škovira sa snažil vyrovnať, neúspešne.

04:53
    Jáchymovi sa nepodarilo dať gól a prichádza protiútok, Pálffy sa dostal do pásma,prihral puk nabiehajúcemu JANOVI HRUŠKOVI a ten popod betóny skóruje. Asistencie René Školiak a Žigmund Pálffy

04:00
    Popradčania čakajú a začínajú svoj nálet spoza vlastnej brány.

03:00
    Paločkova snaha doraziť puk do brány, Lakosil si dal pozor.

02:40
    Kutálek bol faulovaný, rozhodcovia však vinníka netrestajú.

01:50
    Vaic sa dostal do pásma a snažil sa ohroziť Lakosilovu bránu.

01:30
    Obdržálkova strela míňa bránu.

00:40
    V úvode aktívnejší hostia z Popradu.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

Vitajte pri sledovaní 29. kola Tipsport Extraligy, v dnešnom stretnutí sa proti sebe postavia líder tabuľky HK 36 Skalica s počtom bodov 60 a štvrtý HK Poprad s 55 bodmi. Zápas bude určite vyrovnaný, rozdiel medzi mužstvami nie je až tak veľký, hostia zpod Tatier budú útočiť na bodový zisk. Zápas začína o 17:00.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:00.

Peter Marienka

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Skalica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 5. Hruška (Školiak, Pálffy), 21. Pálffy (Hruška, Školiak), 26. Holovič (Kutálek, Šátek), 45. Višňovský (Lušňák) - 53. Koskinen (Kuľha, Vandas)

HK Skalica: Lakosil - Vyrúbalík, Šmach, Pálffy, Školiak, Hruška - Srnec, Kloz, Obdržálek, Lušňák, Višňovský - Karlíček, Gula, Kutálek, Holovič, Šátek - Magušin, Jaborník, Jurík, Klejna, Konečný.
    HK Poprad: Šimonovič - Fabian, Kramár, Jáchym, Šterbák, Malina, Kovačevič, Suchý, Brejčák - Kmiť, Kuľha, Škovira, Kroták, Kraft, Paločko, Vaic, Koskinen, Rapáč, Svitana, Gellerstedt, Vandas.

Rozhodca: Goga - Bundil,Brath.