Skalica – Martin 5:3 (kon.) | Trenčín – B. Bystrica 5:2 (kon.) | Zvolen – Žilina 2:5 (kon.)
Košice – Nitra 6:3 (kon.) | HC Slovan – Poprad 7:2 (kon.)
HC Slovan Bratislava
7:2 (0:1, 4:0, 3:1)
HK Poprad
Utorok 06.12.2011, 18:00 • Slovnaft Aréna Bratislava • Tipos Extraliga (SR)

Po úvodnej tretine a dobrej kombinačnej hre vyhrávali hostia, ktorí potom v ďalšej časti hry nenašli recept na dobre hrajúci Slovan a dnešný zápas pred plnou arénou priniesol krásnych 9 gólov. Z Bratislavy praje pekný večer Vladimír Korduliak. (20:24:20)

60:00

59:56
    Poprad dal gól! RICHARD RAPÁČ prekonal Konráda. Asistencia Patrik Svitana.

59:44
    Bohunický dve minúty za hrubosť.

59:39
    Slovan so 4 hráčmi.

58:59
    Novotného delovka od modrej končí v lapačke Konráda.

58:38
    Za hákovanie odchádza na lavicu hanby Kudrna.

57:49
    Hostia v tlaku pred Konrádom.

57:39
    Ďatelinka dve minúty za nedovolené bránenie.

57:23
    Dobroň nahodil len do lapačky Melicherčíka.

56:28
    Ofsajd hostí.

55:25
    Bohunického strelu tečovala obrana hostí.

55:19
    Domáci v plnom počte.

54:38
    Kudrna v brejku puk nespracoval.

54:16
    Krotákovu strelu Konrád kryje vo svojej rukavici.

53:38
    Domáci sa oslobodili.

53:19
    Za držanie odchádza z ľadu na dve minúty Peter Frühauf.

52:25
    Slovan dal gól! TOMÁŠ BULÍK si vychtunal hosťujúcu obranu aj s gólmanom a po úniku prekonáva strelou po ľade Melicherčíka. Asistencie: Dávid Buc a Ivan Ďatelinka.

51:15
    Diváci sa zabávajú mexickými vlnami, atmosféra v Slovnaft aréne graduje.

50:41
    Bakošovu prihrávku spoza bránky Lipiansky nepretavil do gólu.

48:25
    Slovan dal gól! Lipiansky ideálne našiel pred bránkoviskom IVANA ŠVARNÉHO, ktorý z otočky po ľade prekonáva Melicherčíka. Asistencie: Ján Lipiansky a Libor Hudáček.

48:00
    Slovan tlačí hostí v kolotoči pred Melicherčíkom.

47:22
    Richard Rapáč dve minúty za hrubosť.

47:06
    Slovan dal gól! PETER FRUHAUF tvrdou strelou od kruhu prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste.

46:47
    Hudáček pri streľbe faulovaný, dve minúty pre Suchého za hákovanie.

46:01
    Po zakázanom uvoľnení sa bude vhadzovať pred Konrádom.

45:19
    Tentokrát ofsajd hostí, hra sa prevažne v strednej časti, akoby to chceli obe mužstva už len dohrať.

44:03
    Ofsajd domácich.

Popradčania opäť útočne naladení.

40:01
    Začala tretia tretina.

Dnešné stretnutie sleduje 10.046 divákov, historický rekord extraligy.

Ďalšia tretina začne približne o 19:44.

V druhej tretine hosťujúci hráči poľavili v tempe, domáci Slovan si vypracoval tlak a pod tlakom robili hostia chyby, ktoré domáci nekompromisne trestali a túto tretinu vyhrali štyri nula na góly a 14:7 počtom striel do priestoru bránky.

0:00

39:40
    Krotákov príklep končí v ochrannom plexiskle.

38:58
    Zakázané uvoľnenie domácich.

38:51
    Pravá žrď Konrádovej bránky po strele Vandasa, následne puk poskakoval v bránkovisku a Martin Kuľha nemal to šťastie.

37:57
    Standing ovation sa v druhej tretine na hokeji tak často nevidí.

36:00
    Slovan dal gól! Obranu hostí vycvičil JÁN LIPIANSKY a po ľade pomedzi betóny prekonáva Melicherčíka. Asistencie: Andrej Kudrna a Marek Bartánus.

35:08
    Slovan dal gól! Domáci využívajú presilovú hru, keď po strele Miroslava Šatana puk do bránky dorazil DÁVID SKOKAN. Asistencie: Miroslav Šatan a Marek Bartánus.

35:00
    Hostia so štyrmi hráčmi.

34:20
    Puk v obrannom pásme domácich.

34:15
    Slovan v kolotoči pred Melichcerčíkom, ktorý chytá sľubnú šancu domácich.

33:56
    Zbytočné podrazenie Radoslava Suchého, ktorý dostal dve minúty.

33:21
    Poprad sa na čas oslobodil.

33:13
    Vhadzuje sa po prerušení pred Melicherčíkom.

33:00
    Dávid Skokan si vypýtal svojou aktivitou faul, na dve minúty odchádza von Kovačevič za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

32:17
    V tejto časti hry vidíme nepresnosti na oboch stranách, bez väčšej gólovej šance.

30:40
    Za bránkou otrasený Dobroň, odchádza na striedačku.

29:42
    V druhej tretine vidíme úplne iný Slovan ako v tej úvodnej časti, Poprad nie a nie dobre kombinovať.

28:59
    Oba tímy v plnom počte.

28:36
    Od kruhu preveril Konráda Kramár.

27:36
    Slovan dal gól! Pri hre štyroch na štyroch Martin Bakoš potiahol puk do útoku, prenechal MAREKOVI BARTÁNUSOVI, ktorý nakorčuľoval až pred Melicherčíka a rozvlnil jeho sieť. Asistencia Martin Bakoš.

26:59
    Hra sa nám pritvrdzuje, po dve minúty odsedia na trestnej lavici Štajnoch za držanie a Kuľha za hrubosť.

26:23

25:45
    Hostia v plnom počte.

25:23
    Lipianského strela zrazená gólmanom do rohu klziska.

25:02

24:23
    Miroslav Šatan dve minúty za držanie hokejky.

23:45
    Koskinen dve minúty za hákovanie.

23:45
    Domáci po góle ožili, na Poprad vytvárajú čoraz väčší tlak.

23:09
    Prečíslenie domácim nevyšlo, vzápätí obrana hostí chybuje, zo skrumáže Slovan gól nevyťažil.

21:01
    Slovan dal gól! Po odrazenom puku od betónu gólmana Melicherčíka triafa prázdnu bránku MIROSLAV ŠATAN. Asistencie: Ján Lipiansky a Libor Hudáček.

20:53
    Ján Lipiansky v dobrej pozícii mieri len do brankára.

20:01
    Začala druhá tretina.

Po kultúrnej Mikulášskej vložke sa už budeme venovať hokeju.

Začiatok druhej tretiny sa nám posunie, la ľade koncertuje skupina Hex.

Ďalšia tretina začne približne o 18:50.

Hosťujúci Poprad predvádza sympatický kvalitný hokej, keď domácim moc v prvej tretine nedovolil a v poslednej minúte využil svoju presilovú hru a tak odchádzal do šatní radostnejší, ako domáci Slovan. Pomer striel 7:16 svedčí o snahe hostí dotiahnuť ďalší zápas do víťazného konca.

20:00
    Prvá tretina skončila.

19:12
    Poprad dal gól! Vandasovu prihrávku spoza bránky usmernil do siete JOONAS PETERI KOSKINEN. Asistencie: Michael Vandas a Richard Rapáč.

18:35
    Frühauf dostal odmenu za krosček v podobe dvoch trestných minut.

18:25
    Novotný delovkou od modrej nad bránku do ochranného plexiskla.

15:57
    Skokan a Brejčák po dve minúty za hrubosť.

15:57
    Skokan posunul na Frühauf, ten po ľade len do betónov Melicherčíka.

14:58
    Tentokrát zakázané uvoľnenie hostí.

14:03
    Hudáčkovu odrazenú strelu vypálil Bulík len do náručia Melicherčíka.

13:07
    Koskinen svoju akciu nedotiahol do konca, k streľbe už nedošlo.

12:35
    Skokanova strela končí na bočnej sieti Melicherčíkovej bránky.

11:20
    V dobrej šanci Svitana strieľa z troch metrov osamotený len do domáceho gólmana.

10:47
    Ofsajd domácich, až na pár sedadiel sú dnešné tribúny plné.

10:35
    Opäť chyba pri prechode do útoku, zakázané uvoľnenie domácich.

9:09
    Preisinger v dobrej šanci netrafil odkrytú časť Melicherčíkovej bránky.

8:35
    Kraft tesne vedľa.

8:16
    Chyba v rozohrávke domácich, zakázané uvoľnenie.

7:53
    Šterbáková slabá strela končí u Konráda, ktorý ma práce viac než dosť.

7:22
    Hosťujúcim hráčom sa ich prvá presilová hra vôbec nevydarila, keď sa hralo viac ako dosť na ich polovici ihriska.

7:07

6:23
    Situáciu s nahodeným pukom rieši Konrád.

6:06
    Hosťom sa nedarí založiť útok, domáci pozorne bránia.

5:34
    Puk v obrannom pásme Popradu.

5:07
    Dve minúty za držanie pre domáceho Kozáka.

4:51
    Ďatelinka chcel z boku z ľavej strany prekvapiť Melicherčíka, bez úspechu.

4:20
    Frühauf nenašiel na útočnej modrej Šatana, ktorý si pýtal puk do brejku.

2:33
    Opäť výborná šanca kamzíkov, tentokrát delovkou napálil Kraft do masky Konráda.

1:07
    Vaicova tvrdá strela tesne za modrou čiarou končí v lapačke Konráda.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

V drese hostí nastúpi najlepší strelec extraligy, ktorý rozdával radosť aj v drese Slovana, Martin Kuľha.

Na rozkorčuľovaní vidíme aj Miroslava Šatana, ktorý po zranení opäť nastúpi do zápasového kolotoča.

V dnešnom stretnutí v Slovnaft aréne v Bratislave privíta domáci HC Slovan sympatické družstvo z pod Tatier, tím HK Poprad. Popradčania ťahajú sedem zápasovú víťaznú šnúru, s najproduktívnejším útokom, keď doteraz zaznamenali rovných sto gólov. O jeden gól menej majú v tabuľke domáci hráči. Dnešný súboj bude teda o dvoch "naj" útokoch v prebiehajúcej Tipsport extralige.

HC Slovan Bratislava:

HK AutoFinance Poprad:

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 18:00.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 22. Šatan (Lipiansky, Hudáček), 28. Bartánus (Bakoš), 36. Skokan (Šatan, Bartánus), 36. Lipiansky (Kudrna, Bartánus), 48. Frühauf, 49. Švarný (Lipiansky, Hudáček), 53. Bulík (Buc, Ďatelinka) - 20. Koskinen (Vandas, Rapáč), 60. Rapáč (Svitana)

HC Slovan Bratislava: Konrád - Bohunický, Dobroň, Švarný, Štajnoch, Ďatelinka, Frühauf, Kozák - Skokan, Preisinger, Buc - Hudáček, Lipiansky, Šatan - Bakoš, Bulík, Bartánus - Sloboda, Lichanec, Kudrna
    HK Poprad: Melicherčík - Brejčák, Suchý, Novotný, Kovačevič, Šterbák, Fabian, Kramár, Takáč - Vandas, Koskinen, Kuľha - Kroták, Kmiť, Vaic - Svitana, Hult, Rapáč - Škovira, Kraft, Gellerstedt

Rozhodca: Daniel Konc, Milan Novák, Vladimír Brath

Diváci: 10.046