Catania – Cagliari 0:1 (kon.) | Juventus – Cesena 2:0 (kon.) | Fiorentina – AS Rím 3:0 (kon.)
Chievo – Bergamo 0:0 (kon.) | Bologna – Siena 1:0 (kon.) | Parma – Palermo 0:0 (kon.)
Catania Calcio
0:1 (0:0)
Cagliari Calcio
cz Nedeľa 04.12.2011, 12:30Talianska Seria A

90+2
    Maxi Lopez si krásně zpracoval míč a dělovkou protáhl Agazziho! Ten vyráží na roh. Stadionem to jen zahučelo.

90
    Po jednom z centrů Cagliari se rozechvěla horní tyč Andujarovy brány!

89
    Poslední střídání na straně Cagliari. Do hry se na poslední minutky podívá Rui Sampaio. Ze hry je naopak stažen Cossu.

86
    Žlutí se také na druhé straně, konkrétně před očima Lodiho.

83
    Biondini se zapojil zpět do hry a hned si vykoledoval za faul na Sciaccu žlutou kartu.

75
    První žlutá karta tohoto střetnutí. Vidí ji domácí Barrientos.

68
    Přesně tak. Do hry se již z lavičky zapojil Maxi Lopez.

64
    Cagliari právě vstřelilo branku!
    Tak to je pro domácí šok! VICTOR IBARBO se ze strany prokličkoval až před Andujara. Následně si pohrál také s domácím brankářem a chladnokrevně svou nádhernou sóloakci zakončil gólem.

62
    Ale ne na dlouho. Nyní už je zraněný Larrivey stažen ze hry. Směrem na hřiště naopak putuje Ribeiro.

55
    Další změna v sestavě domácích. Odpočinout si jde Alvarez a místo něj se do hry podívá Barrientos.

46
    O přestávce došlo v sestavě Cagliari k jedné změně. Do druhého poločasu už se nepodívá Perico, kterého nahradil Davide Biondini.

40
    To na druhé straně bylo pořádně dusno! Do zakončení tváří v tvář Andujarovi se dostal Ibarbo, ale svou šanci trestuhodně zazdil.

35
    Jako slepý k houslím přišel k míči Francesco Lodi, ale svou střelu poslal z velkého vápna metr nad horní tyč!

31
    Domácí lavička poprvé střídá. Ze hry jde kapitán Biagianti, kterého nahradil Sciacca.

13
    Střílený centr Gomeze jde těsně mimo pravou tyč.

11
    Domácí začínají být tím, kdo tvoří hru. Do velké šance se teď dostal Almiron, ale hostující gólman Agazzi jej skvělým vyběhnutím vychytal!