Austria – Mattersburg 0:0 (kon.) | Admira Wacker Mödling – Ried 1:1 (kon.) | KSV 1919 – Rapid Viedeň 0:0 (kon.)
Admira Wacker Mödling
1:1 (1:0)
SV Ried
cz Sobota 03.12.2011, 18:30 • Trenkwalder-Arena • Rakúska Bundesliga

Domácí vstřelili branku v úvodu prvního poločasu, hosté v úvodu druhého. Hrál se poměrně vyrovnaný zápas, který skončil zaslouženou remízou 1:1. (20:22:09)

90+2
    Hraje se nahoru dolu, zdá se, že oba týmy by chtěly strhnout vítězství na svoji stranu.

90
    Nastavovat se budou tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Další šance Carrila, kterou mu připravil Zulj. Znovu vedle.

88
    Carril se po ošetření zapojil do hry a hned se dostal do šance, branku soupeře ale minul

86
    Velká šance hostů. Zulja domácí doslova napálili do hlavy, míč se ale málem odrazil do branky.

84
    Na hřišti zůstal ležet po ostrém střetu hostující Ivan Carril.

83
    Přímý volný kop z nebezpečné vzdálenosti napálil Sabitzer pouze do zdi.

82
    Poslední střídání Riedu. Na hřiště se podívá Daniel Beichler, zápas končí pro Marca Meilingera.

79
    Hosté v posledních minutách převzali iniciativu. Zulj byl nachytán v ofsajdu.

77
    Reifeltshammer měl na hlavě druhý gól! Tentokrát poslal balen těsně vedle pravé Tischlerovy tyče.

76
    Domácí trenér Kuhbauer udělal poslední změnu v sestavě. Na trávníku je Marcel Sabitzer, odešel autor první branky Philipp Hosiner.

76
    Domácí fotbalista Rene Pascal Seebacher dostává žlutou kartu za ostrý zákrok ve středu hřiště.

75
    K hlavičkovému pokusu se dostal Rotpuller, ale poslal balon hodně vysoko nad branku Admiry.

74
    Po Carrilově střele vybojovali hosté rohový kop.

73
    Admira střídá. Daniel Toth si zahraje místo Bernharda Schachnera.

72
    Z pětadvaceti metrů vyslal střelu na branku Riedu Schwab, gólman Gebauer si s ní bez problémů poradil.

69
    Poprvé vytahuje rozhodčí ze své kapsičky žlutou kartu. Dostává ji Ivan Carill z Riedu.

69
    Tentokrát se Admira ubránila bez problémů.

68
    Ried přidává na obrátkách, fotbalisté hostujícího týmu vybojovali další roh.

66
    Ke střele z voleje se na hranici vápna dostal Ježek, ale pokus mu vůbec nesedl a balon sotva doskákal k připravenému Gebauerovi.

63
    Admira se snaží o odpověď, Ouedraogo pálil hodně nepřesně.

62
    Ried právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Centr dopadl přesně na hlavu THOMASE RIFELTSHAMMERA, a ten posílá balon za bezmocného Tischlera.

61
    Po delší době se v útoku objevili také fotbalisté v zelených dresech a vybojovali rohový kop.

57
    Domácí vybojovali už svůj pátý rohový kop, ale ani tentokrát z něj nedokázali přímo ohrozit branku Riedu.

56
    Z trávníku odchází také Stefan Lexa, místo něj si zahraje Ivan Carril.

56
    Dvojnásobné střídání hostů. Jako první opouští hřiště Marti Misut Guillem a nahrazuje ho Robert Zulj.

55
    Admira v tlaku, ani Hosiner ale nevystřelil přesně.

54
    Do střelecké příležitosti se dostával Patrik Ježek, ale hosté jeho pokus zblokovali.

51
    Rotpullerova hlavička končí nad brankou.

50
    Rohový kop uvidíme také na druhé straně.

49
    Hosté odvrátili balon do bezpečí.

48
    Fotbalisté v červených dresech vlétli do druhé půle aktivně, nyní vybojovali roh.

47
    Admira v šanci. Schachnerovu střelu likviduje Gebauer.

46
    Domácí nastoupili do druhé půle s pozměněnou sestavou. Gernota Plassneggera nahradil Andreas Schrott.

46

Admira se dostala rychle do vedení zásluhou Hosinerovy trefy a i ve zbytku poločasu měla mírně navrch. Další branku už jsme ale neviděli, a tak je po pětačtyřiceti minutách stav 1:0.

45+2
    Centrem našel pouze hlavu jednoho z domácích fotbalistů.

45+2
    Admira ještě vybojovala rohový kop, k rozehrání se staví Ježek.

45+1
    Běží první ze dvou nastavených minut úvodní půle.

45
    V závěru poločasu vidíme podstatně více fotbalových momentů, z hranice vápna pálil Ouedraogo těsně vedle branky Riedu.

44
    Na druhé straně střílel Schwab, ale slabá střela nemohla Gebauera ohrozit.

42
    Hosté rozehrávali přímý volný kop od pravé postranní čáry, ale pomezní rozhodčí odmával ofsajd. Bylo to přinejmenším sporné rozhodnutí, protože hráči v zelených dresech nestáli v době centru v postavení mimo hru, jak ukázal opakovaný záběr.

40
    Žádná příležitost z rohu ovšem nevznikla a dopředu se žene Ried.

39
    Domácí mají výhodu rohového kopu.

36
    Fotbalisté Riedu nedokázali využít zmatků v domácí defenzivě, Meilinger netrefil míč z voleje.

34
    Ouedraogo zbytečně fauloval u postranní čáry Rieglera, balon mají hosté.

32
    Začátek zápasu sliboval atraktivní podívanou, teď oba celky svádějí tuhý boj bez šancí.

29
    S velkými obtížemi vyrazil Tischler balon před dotírajícím Guillemem, následná střela Meilingera už byla hodně nepřesná.

27
    Seebacher posílal z pravé strany centr před branku, ale pouze na kopačky soupeře.

25
    Hraje se převážně na polovině Riedu, akce hostů končí většinou u půlící čáry.

22
    Ouedraogo se hnal do útoku, ale zastavila ho píšťalka rozhodčího signalizující ofsajd.

21
    Šanci si vypracovali borci v červených dresech, Naso ovšem branku netrefil.

20
    Hra se oproti úvodním minutám trochu uklidnila a bojuje se převážně ve středu hřiště.

17
    Hosté zahrávali přímý volný kop ze třiceti metrů, ale Lexa trefil pouze červenou hradbu těl ve zdi.

15
    Už je všechno v pořádku, může se pokračovat ve hře.

14
    Z kotle Riedu přiletěla na hřiště dýmovnice a zahalila část hřiště do mlhy, Gebauer musí čekat, než bude moci rozehrát od své branky.

13
    Schwab se při pokusu o hlavičku dopustil útočného faulu.

12
    Fotbalisté Riedu působí hodně bezradně, Admira bude kopat roh.

11
    Další akce domácího týmu končí nepřesnou Hosinerovou střelou.

10
    Ofsajd také na na druhé straně. Jen o pár centimetrů v něm byl Ouedraogo.

9
    V ofsajdové pasti uvízl dnes již podruhé Gullem.

8
    Domácí fotbalisté povzbuzeni vedoucí brankou se stále ženou kupředu.

6
    Admira právě vstřelila branku!
    Z druhé šance domácích už padla branka. Schachnerovu střelu dokázal vyrazit gólman Gebauer pouze před sebe k nabíhajícímu PHILIPPU HOSINEROVI, který poslal míč bez problémů do sítě.

4
    Před řídce zaplněnými tribunami zahrávali domácí první standardní situaci, Schwab hlavičkoval vedle branky.

3
    Domácí se ubránili, Tischler vyboxoval balon do bezpečí.

2
    Hosté vstoupili do utkání aktivněji, Guillema nejprve zastavil ofsajd, z další akce vybojovali hráči v zelených dresech rohový kop.

1

FC Trenkwalder Admira: Tischler - Auer, Drescher, Dibon, Plassnegger - Ježek, Schwab, Schachner, Seebacher - Ouedraogo, Hosiner.

SV Ried: Gebauer - Riegler, Reifeltshammer, Rotpuller - Mailinger, Schreiner, Hadžič, Basala-Mazana, Lexa - Guillem, Nacho.

Důležitý souboj o čelo tabulky dnes svedou FC Trenkwalder Admira a SV Ried. Oba celky mají na svém kontě 27 bodů a ztrácejí pouze bod na první příčku. Tam je zatím vídeňská Austria, která dnes pouze remizovala s Mattersburgem 0:0.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.