Austria – Mattersburg 0:0 (kon.) | Admira Wacker Mödling – Ried 1:1 (kon.) | KSV 1919 – Rapid Viedeň 0:0 (kon.)
Admira Wacker Mödling
1:1 (1:0)
SV Ried
cz Sobota 03.12.2011, 18:30 • Trenkwalder-Arena • Rakúska Bundesliga

Domácí vstřelili branku v úvodu prvního poločasu, hosté v úvodu druhého. Hrál se poměrně vyrovnaný zápas, který skončil zaslouženou remízou 1:1. (20:22:09)

90+2
    Hraje se nahoru dolu, zdá se, že oba týmy by chtěly strhnout vítězství na svoji stranu.

90
    Nastavovat se budou tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Další šance Carrila, kterou mu připravil Zulj. Znovu vedle.

88
    Carril se po ošetření zapojil do hry a hned se dostal do šance, branku soupeře ale minul

86
    Velká šance hostů. Zulja domácí doslova napálili do hlavy, míč se ale málem odrazil do branky.

84
    Na hřišti zůstal ležet po ostrém střetu hostující Ivan Carril.

83
    Přímý volný kop z nebezpečné vzdálenosti napálil Sabitzer pouze do zdi.

82
    Poslední střídání Riedu. Na hřiště se podívá Daniel Beichler, zápas končí pro Marca Meilingera.

79
    Hosté v posledních minutách převzali iniciativu. Zulj byl nachytán v ofsajdu.

77
    Reifeltshammer měl na hlavě druhý gól! Tentokrát poslal balen těsně vedle pravé Tischlerovy tyče.

76
    Domácí trenér Kuhbauer udělal poslední změnu v sestavě. Na trávníku je Marcel Sabitzer, odešel autor první branky Philipp Hosiner.

76
    Domácí fotbalista Rene Pascal Seebacher dostává žlutou kartu za ostrý zákrok ve středu hřiště.

75
    K hlavičkovému pokusu se dostal Rotpuller, ale poslal balon hodně vysoko nad branku Admiry.

74
    Po Carrilově střele vybojovali hosté rohový kop.

73
    Admira střídá. Daniel Toth si zahraje místo Bernharda Schachnera.

72
    Z pětadvaceti metrů vyslal střelu na branku Riedu Schwab, gólman Gebauer si s ní bez problémů poradil.

69
    Poprvé vytahuje rozhodčí ze své kapsičky žlutou kartu. Dostává ji Ivan Carill z Riedu.