Vítkovice – Bonusia Ostrava 9:4 (kon.) | Pardubice – Future 2:5 (kon.)
cz Sobota 03.12.2011, 18:00Livesport Superliga (CZ)

Pro dnešek je to vše a někdy opět u onlajnů. Přeji příjemný zbytek večera. (20:03:56)

Nejlepší hráči zápasu: Future: Krupička, Pardubice: Burian.

60:00

59:56
    Hosté si ještě berou oddechový čas. Pro mě osobně to postrádá logiku. Čtyři vteřiny do konce utkání vede tým SSK Future o tři branky o oddechový čas je podle mého jen zbytečným prodloužením zápasu.

59:07
    Future právě vstřelilo branku!
    VOJTĚCH KRUPIČKA trefuje prázdou bránu a definitivně rozhoduje o zisku tří bodů pro hostující výběr.

58:37
    Domácí zkoušejí power play!

57:04
    Kránasná přihrávka ze středu pole na JANA FREUNDA znamená vedení hostů 4:2. Asistence: Krupička.

56:47
    Podobně jako domácí hráč na začátku třetiny, zkusil pozornost brankáře hostující Krupička od středu hřiště. Výsledek snažení je stejný.

54:24
    Future se dostalo do přečíslení. Pardubický brankář však připraven.

49:45
    Domácí Burian dostal přihrávku a po jeho střele míček branku minul!

45:00
    Utkání nyní nepřínáší žádné výraznější šance.

41:07
    Domácí Lisa to tak trochu naivně zkusil z poloviny hřiště. Samozřejmě bez úspěchu.

40:01

Ve druhé třetině přišla studená sprcha pro domácí v podobě tří inkasovaných branek a hosté mohou být rázem šťastnější.

40:00

29:32
    Dvěma slepenými góly v krátkém čase se hosté dotávají dokonce do vedení, které obstaral VOJTĚCH KRUPIČKA.

29:10
    Hosté nabuzeni kontaktním gólem vyrovnávají stav zápasu. ONDŘEJ VACULÍK svou dělovkou vyrovnává. Asistence: Krupička.

27:42
    Snížení obstaral VOJTĚCH KRUPOČKA. Asistence: Jastřembský.

21:53
    Hosté nabídli rychlý brejk domácím, kteří jej však nedokázali zužitkovat.

20:01

Jiří Paýr

Góly a asistencie: 2. Burian (Teichman), 16. Bahlík (Teichman) - 28. Krupička (Jastřembský), 30. Vaculík (Krupička), 30. Krupička, 58. Freund (Krupička), 60. Krupička