Skalica – Košice 3:1 (kon.) | Poprad – Zvolen 6:4 (kon.) | HC Slovan – Nitra 4:3 (kon.)
Žilina – Trenčín 4:2 (kon.) | B. Bystrica – Martin 3:1 (kon.)
HC MONACObet Banská Bystrica
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
MHA Martin
Piatok 02.12.2011, 18:00 • Banská Bystrica • Tipos Extraliga (SR)

57:33
    Vylúčenie Martina, Sobota dostáva trest v hre za napadnutie zo zozadu a to znamená 5-minútovú presilovku pre domácich, aj keď do konca stretnutia ostávajú necelé 3 minúty.

46:44
    Trest pre hráčsku lavicu Martina za príliš veľa hráčov na ľade, trest si odsedí Sobota.

35:28
    Ďaľšie vylúčenie Banskej Bystrice, za hákovanie je to opäť Lukáš Bambúch.

34:01
    Vylúčenie Martin, Kriška za podrazenie.

33:15
    Vylúčenie Banskej Bystrice, Bambúch za nedovolené bránenie v hre.

30:01
    A teraz si zahrajú 5 na 3 domáci hráči, keď si odchádza sadnúť k Markovičovi, za držanie Matejka.

29:18
    Potom čo sú domáci v plnom počte, dostáva kapitán hostí Markovič dve minúty za podrazenie.

27:16
    Rozhodca vylučuje ďaľšieho domáceho hráča, a to znamená že Martin si zahrá 5 na 3, vylúčený hráč je Kokavec za podrazenie.

26:09
    Domácich bolo na ľade o jedného hráča viac, a to znamená dve minúty pre hráčsku lavicu, odsedí si ich Hričina.

22:39
    Vylúčenie Banskej Bystrice, za podrazenie to je Češík.

13:46
    Vylúčenie Martina, Zeliska za hákovanie.

07:40
    Vylúčenie Banskej Bystrice, Bambúch za hákovanie.

04:58
    Hneď po tom ako hrajú domáci piati ide na trestnú lavicu hráč Martina, Murček za hákovanie.

Majkl Petruška

Góly a asistencie: 4. Cebák (Tománek), 31. Hričina (Grman Michal, Cebák), 49. Marcinek (Bambúch) - 54. Škoda (Výborný, Markovič)

HC MONACObet Banská Bystrica: Chorošun (Kostúr) -Cuník, Cebák, Huba, Grman, Bambúch, Kubka, Brňák - Hričina, Jabrocký, Tománek, Kútny, Češík, Marcinek, Kokavec, Jokila, Kristoffersson, Petro, Paľov
    MHA Martin: Šimko (Dzubina) - Zukal, Rúfus, Kozák, Výborný, Matejka, Drgoň, Obuch, Brcko - Markovič, Galamboš, Važan, Kriška, Škoda, Škumát, Macejka, Murček, Ižvolt, Vartovník, Zeliska, Sobota

Rozhodca: D. Konc - Gavalier, M. Grečko