Spišská N. Ves – Senica 6:3 (kon.) | Michalovce – Topoľčany 5:4 (po s.n.) | Bardejov – Prešov 6:1 (kon.)
Detva – Lipt. Mikuláš 4:1 (kon.) | Pov. Bystrica – Trnava 6:3 (kon.) | Púchov – Trebišov 2:5 (kon.)
HK DOXXbet Detva
4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Utorok 29.11.2011, 18:00 • Zimný štadión Detva • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

55:25
    Hostia hrali šiesti, trest príliš veľa hráčov na ľade si odsedí Klepáč. Bude sa hrať 4 na 4.

54:29
    Hostia len veľmi zriedkavo ohrozia bránku Detvy, za všetko môže ich biedna presnosť v rozohrávke.

44:34
    Ďatelinka je vylúčený za sekanie, nasleduje presilová hra Detvy.

36:44
    Hataš je vylúený za narazenie na mantinel, dostáva 5 minút + dokonca zápasu. Hostia budú hrať viac ako minútu presilovú hru o 2 hráčov.

36:05
    Zorvan je vyzlúčený za hákovanie, presilová hra hostí.

31:57
    Devečka je vylúčený za narazenie na mantinel. Nasleduje presilová hra domácich o dvoch hráčov.

28:29
    Hráč hostí fauluje, Detva bude hrať presilovú hru.

26:06
    Domáci hráč je vylúčený za hákovanie, ďalšia presilová hra hostí.

20:22
    Hráč hostí bol vylúčený, hrá sa 4 na 4.

13:21
    Vylúčený hráč hostí, Detva hrá presilovú hru.

6:29
    Zorvan dostáva 2+2 minúty za hru so zdvihnutou hokejkou.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Marian Fiam

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DOXXbet Detva. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 1. Zorvan (Neumann, Paciga), 5. Kóňa (Dvořák , Puliš), 25. Zorván (Paciga, Mahdalík), 50. Puliš (Petro) - 30. Macík (Mravec , Beňa)

HK DOXXbet Detva: Lipnický (Kurali) - Šiška, Neumann, Hataš, Dvořák, Škvarka, Nemček, Mačuha - Paciga, Mahdalík, Zorvan - Indrych, Kóňa, Čanky - Rehuš, Piperek, Zuzin - Petro, Puliš, Koval
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Bruncko (Palko) -Kledrowetz, Nitriansky, Klepáč, Devečka, Hyben, Janči, Beňa, Mezovský - Kuric, Paukovček, Kadura Bartík, Mravec, Macík - Hančiak, Piatka, Penák - Uhrík, Matejka, Staroň

Rozhodca: Vojtek - Čiž, Vyoral