Vítkovice – Třinec 3:1 (kon.) | Motor ČB – Kladno 5:2 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 0:1 (kon.)
K. Vary – Mladá Boleslav 6:0 (kon.) | Pardubice – Litvínov 5:1 (kon.) | Sparta Praha – Slavia 2:1 (po s.n.)
HC Vítkovice Ridera
3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
HC Oceláři Třinec
cz Utorok 29.11.2011, 17:30 • ČEZ aréna Ostrava • Tipsport extraliga (ČR)

57:13
    Za hákování je vyloučen Peterek, oba týmy hrají ve čtyřech.

55:38
    Do úniku se dostal Klimek, pěkně protáhl Hamerlíka v brance...

52:51
    Těžko říct, co se na trestné lavici stalo, ale Malík vjíždí na led a hodně se vzteká. Dokonce se po sudím ohnal hokejkou (rozhodčí byl ale daleko). Tím si Malík vykoledoval trest ve hře a do dalšího zápasu nenastoupí. Vítkovičtí si zahrají pět minut oslabení, které odsedí Pabiška.

52:51
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Vítkovičtí se přece jen rozhýbali, Sloboda dostal křižnou přihrávku od Burgera, snažil dostat puk do branky, ale Hamerlík jej vyrazil k číhajícímu JURAJI ŠTEFANKOVI, který ukončuje svůj dlouhodobý střelecký půst a dostává domácí do dvoubrankového vedení - 3:1. Asistence: Karol Sloboda, Jiří Burger.

51:46
    Za faul kolenem na Burgera bude pykat hostující Petr Hořava.

49:45
    Kontroverzní vyloučení Tomáše Káni zvedlo ze sedaček polovinu haly. Hosté mají dvě minuty přesilovou hru, Káňa se údajně dopustil sekání.

47:26
    Malík a Peterek jsou zváni na kobereček k hlavnímu sudímu. Vítkovický Malík si právě vykoledoval osobní desetiminutový trest za nesportovní chování. Ostravská hala bouří.

38:47
    Síly na ledě srovnány, za podražení bude pykat Jan Káňa.

38:34
    Za hákování odjíždí na trestnou lavici Polanský.

38:03
    Do situace dva na jednoho se dostali Klimek s Hruškou, ale prvně jmenovaný zaváhal s přihrávkou.

36:05
    Za podražení bude dvě minuty zpytovat svědomí domácí Sloboda.

33:07
    První přesilovka pro Oceláře, za hru vysokou holí bude pykat Szturc.

28:44
    Domácí trestají vyloučení Richtera. Vítkovičtí zkoušeli dostat puk za Hamerlíkova záda, blízko měl k tomu Šedivý, který prostrčil kotouč jen ke gólmanovým betonům, odražený puk nahrál bránící hráč na PETRA STRAPÁČE, který napodruhé dostal puk do branky - 2:1. Asistence: Ondrej Šedivý, Lukáš Klimek.

27:57
    Po přesné přihrávce se do sóla dostal Klimenta, ale nastřelil plexisklo.

26:43
    Vítkovičtí budou v přesilovce pokračovat, vysokou holí zahrál Richter a skolil tak jednoho z domácích hráčů.

24:43
    Další početní výhoda pro Vítkovice, za hru vysokou holí je vyloučen Zíb.

16:43
    Je srovnáno! Vítkovičtí se usadili v pásmu, od mantinelu nahrával na modrou Burger, MAREK MALÍK se napřáhl a propálil vše, co mu stálo v cestě - Hamerlík toho moc neviděl - 1:1. Asistence: Jiří Burger, Jan Káňa.

16:11
    První přesilovku si ke konci první třetiny zahrají domácí, za Marozs se provinil nedovoleným bráněním.

15:50
    Bonk dostal nahrávku za vítkovické beky, ale na Málka nevyzrál.

11:22
    Třinec právě vstřelil branku!
    Hosté se natlačili před branku a po chvíli se jim důraz vyplácí, když LADISLAV KOHN otevírá skóre po závaru před Málkem - 0:1. Asistence: Jiří Polanský.

4:06
    Nařízeno trestné střílení - Peterkova střela na lapačku nebyla úspěšná, Málek byl rychlejší.

1:20
    Vítkovický Sloboda od modré prudce nastřelil tyč!

Monika Baloghová

Góly a asistencie: 17. Malík (Burger, Káňa J.), 29. Strapáč (Šedivý, Klimek), 53. Štefanka (Sloboda, Burger) - 12. Kohn (Polanský)

HC Vítkovice Ridera: Málek (Žigárdy) - Punčochář, Rehák, Voráček, Malík, Kudělka, Ovčačík, Sloboda - Klimek, Šedivý, Szturc, Burger, Walker, Káňa T., Pabiška, Hruška, Pohl, Strapáč, Káňa J., Štefanka, Húževka
    HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Vojtek) - Hrabal, Zíb, Richter, Lojek, Hořava P., Cartelli, Kania, Hudec - Bonk, Hořava M., Květoň D., Klimenta, Peterek, Marosz, Polanský, Chovan, Kohn, Ostřížek, Rufer, McGregor

Rozhodca: Blecha, Homola - Kis, Blümel

Diváci: 5 545