Pondelok 28.11.2011, 13:00 • Zimný štadión v Spišskej Novej Vsi • MHL

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 13:00.

Tatranskí Vlci: Hruška - Chalupa, Jank, Nedvěd, Kořínek, Šulák, Jáchym, Lintemer, Motejlek - Csanyi, Ježek, Beluš - Malec, Sýkora, Kuřítko - Vlach, Matai, Bárta - Slovák, Daniška, Dvořák

Gazovik Ťumen: Ustinskij - Štarkov, Kamalov, Smoljaninov, Lemjasev, Bolšakov, Eršov, Dynkov - Safaralejev, Simonov, Sidorov - Bocharov, Rjabov, Banikov - Kazjev, Ilinskij, Mamusjev - Solovev, Belov, Kochkarev

Rozhodca: Gamalej - Rovenský, Snášel.

O chvíľu sa na ľade Vlkov predstaví ruské mužstvo Gazovik Ťumen. Zápas bude mať špeciálnu príchuť výročia prvej písomnej zmienky mesta Spišská Nová Ves. Tatranskí Vlci majú za sebou sériu troch víťazstiev za sebou, verme tomu že táto séria bude pokračovať aj naďalej.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

0:10
    Už v úvode si zahrá ruské mužstvo presilovku. Na trestnú lavicu odchádza Ježek, seknutie.

1:05
    Gazovik sa zatiaľ nevie usadiť v pásme súpera. Vlci dobre bránia.

2:05
    Gazovik dal gól! Mamasjevovu prihrávku doklepol do prázdnej bránky Artur KAZJEV a prvá presilovka hostí je využitá. Asistencie: Artem Mamasjev.

3:35
    Domáci tím má zatiaľ veľké problémy s prechodom do súperovej tretiny.

5:18
    Hra je plná nepresností, mužstvá sa nevedia presadzovať.

5:47
    Daniška sa tentokrát snažil o vyrovnanie, puk ale brankár vychytal.

6:06
    Aj hostia pohrozili. Dynkova strela brankára Hrušku prekvapila.

7:19
    Pekná kombinácia Sidorova so Safaralejevom nebola úspešná.

8:48
    Hra sa premieta z jednej strany na druhú.

9:24
    Vlci budú hrať opäť oslabení. Previnil sa Ježek, hákovanie.

11:08
    Mamasjev sa ocitol v samostatnom prieniku, túto príležitosť však nevyužil.

11:24
    Domáci v plnom počte.

13:21
    Ďalšia šanca Gazoviku. Solovev ale trafil len betóny Hrušku.

13:50
    Strely Csányiho a Nedvěda bez väčších problémov brankár Ustinskij vychytal.

15:15
    Šulák nahadzoval puk, nikto zo spoluhráčov ale nedokázal doraziť.

15:52
    No a po tretíkrát si zahrá ruské mužstvo presilovku. Na trestnú lavicu odchádza Bárta, nedovolené bránenie v hre.

16:08
    Na lavicu hanby odchádza aj hráč Gazoviku a to Sidorov, údery.

17:09
    Domáci Ježek sa pretlačil až pred bránku, dvojité zakončenie ale neskončilo v sieti.

17:52
    Tatranskí Vlci v plnom počte.

18:08
    Aj hostia už hrajú v plnom počte.

18:55
    Safaralejev prihrával voľnému Simonovi, ten puk netrafil presne.

20:00
    Prvá tretina skončila.

V prvej tretiny sme mohli vidieť množstvo nepresností. Jediným úspešným strelcom bol Kazjev a do konca tretiny sa to už nezmenilo. Uvidíme, čo nám prinesie ďalšie dejstvo.

Ďalšia tretina začne približne o 13:45.

20:01
    Začala druhá tretina.

20:27
    Simonov sa snažil spoza hráča prekvapiť Hrušku.

20:43
    Vlci majú príležitosť na vyrovnanie pretože na trestnú lavicu odchádza Kamalov, seknutie.

21:49
    Domácim nevychádza výhoda o jedného hráča podľa predstáv, hostia vyhadzujú puk.

22:34
    Na ľade ostal ležať Csányi po tom, čo preletel cez jedného zo súperových hráčov.

22:43
    Gazovik v plnom počte.

23:19
    Do samostatného nájazdu sa dostal Simonov, ani on túto šancu nevyužil.

24:07
    Tréner Tatranských Vlkov si teraz vzal oddychový čas.

25:16
    Dynkov tvrdo narazil na mantinel Maleca a preto si odpyká trest na 5 minút. Veľká príležitosť na vyrovnanie.

26:39
    Hra sa na 2 minúty vyrovná. Na trestnú lavicu odchádza Belluš.

28:27
    Simonov sa snažil prekvapiť Hrušku, ten jeho úmysel odhadol.

28:39
    Domáci v plnom počte. Začína sa ich krátka presilová hra.

29:40
    Kuřítkov teč takmer skončil v sieti, chýbali len centimetre.

30:16
    Hostia v plnom počte.

30:49
    Pred brankárom Ustinskijom sa ocitol osamotený Belluš, neuspel.

32:39
    Na ľade ostal ležať Kuřítko a bude sa vylučovať. Trest si odpyká Rjabov, seknutie.

34:08
    Gazovik dal gól! V samostatnom nájazde, po chybe domácich, sa nemýlil Artem MAMUSJEV. Asistencie: Vasilij Ilinskij.

36:34
    Na brankára Ustinskija nahadzoval puk Nedvěd. Brankár ho chytil do náručia.

36:50
    Tatranskí Vlci opäť oslabení. Previnil sa Matai, hákovanie.

37:41
    Gazovik si zahrá 5 proti 3. Na trestnú lavicu odchádza Ježek.

38:50
    Začína sa krátka presilovka hostí piatich proti štyrom.

40:00
    Druhá tretina skončila.

Druhá tretina sa veľmi podobala tej prvej. Často sa vylučovalo. Vlci mali výhodu 5-minútovej presilovky, tú ale nevyužili. V 35. minúte zvýšil náskok Gazoviku Mamusjev a mužstvá odchádzali do šatní so stavom 0:2.

Ďalšia tretina začne približne o 14:36.

40:01
    Začala tretia tretina.

41:01
    Vlci hrajú v tretej tretine aktívnejšie. Kořínkova strela ale minula bránku.

42:21
    Matai posielal delovku, ktorú Ustinskij s problémami vyrazil.

44:09
    Ďalší domáci hokejista na ľade. Tentokrát to je Matai, vylúčeným však nebude žiaden z hráčov.

45:00
    Gazovik sa nikam nehrnie a snaží sa držať stav.

46:41
    Tatranskí Vlci sa pokúšajú vyrovnať, v ich úsilí im stojí obrana súpera.

47:29
    Domáci sa dočkali gólu. Rozhodca sa ale ide poradiť s videorozhodcom.

47:29
    Tatranskí Vlci dali gól!
    Gól nakoniec platí. Pred bránkou Ustinskija vznikla tlačenica a Libor ŠULÁK to dokonale využil. Asistencie: Miloslav Jáchym, Jakub Matai.

48:52
    Domácich tento presný zásah nabudil, Kořínek ale svojou strelou neuspel.

50:37
    Tentokrát to skúšal Belluš, trafil len nohy jedného zo súperových hráčov.

51:21
    Veľká šanca Ježka. Sám pred brankárom však nedokázal vyrovnať.

52:57
    Vlci si zahrajú presilovú hru. Na trestnú lavicu odchádza Safaralejev, hra so zdvihnutou hokejkou.

54:12
    Domácim sa vôbec nedarí. Dokonca sa vhadzuje v ich obrannom pásme, aj napriek tomu že majú presilovku.

54:57

56:11
    Posledné minúty na vyrovnanie. Gazovik však hrá v obrane veľmi dobre.

58:49
    Snaha sa Vlkom uprieť nedá, stále to ale nestačí.

58:49
    Domáci hrajú bez brankára.

59:01
    Gazovik dal gól! Anatolij RJABOV do prázdnej brány rozhodol o osude stretnutia. Asistencie: Danil Bocharov, Kirill Banikov.

60:00

V tretej tretine sa snažil Gazovik Ťumen len udržiavať skóre. To sa im podarilo aj napriek tomu, že Šulák v 48. minúte znížil. Domáci hrali v závere bez brankára a to súper využil presným zásahom do prázdnej bránky.
    Prajeme Vám pekný zvyšok dňa. (15:13:06)

Lukáš Zavacký

Góly a asistencie: 48. Šulák (Jáchym, Matai) - 3. Kazjev (Mamasjev), 35. Mamusjev (Ilinskij), 60. Rjabov (Bocharov, Banikov)

Rozhodca: Gamalej - Rovenský, Snášel