Dukla – Jičín 20:19 (kon.) | Plzeň – Královo Pole 27:27 (kon.)
Talent tým Plzeňského kraje
27:27 (15:16)
SKKP Handball Brno
cz Sobota 26.11.2011, 18:00Chance Extraliga mužů (CZ)

Z mojí strany je to vše, děkuji za sledování a přeji krásný zbytek víkendu. (27:27) (19:37:12)

Utkání nakonec končí nerozhodným stavem s 27 brankami na obou stranách. Ze začátku zápasu se zdáli aktivnějším celkem domácí, kteří si po dvacet minut hlídali těsné vedení. Pak ovšam začali úřadovat hosté. Jejich tlak vyvrcholil v polovině druhého poločasu, kdy vedli až o tři branky. Plzeň toto manko smazala a těsně před závěrem dokonce vedla, ale Brno poslední brankou vydřelo bod z plzeňského házenkářské stánku. (27:27)

60
    Druhý poločas skončil. (27:27) (0:0)

59:54
    Hosté rozehrávají akci. (27:27) (27:27)

59:54
    Oddechový čas pro hosty. (27:27) (27:27)

59:37
    Pohlmann střílel z ostrého úhlu mimo. (27:27) (27:27)

59:17
    Oddechový čas pro domácí. (27:27) (27:27)

59:15
    Hubáček těsně před koncem vyrovnává. (27:27) (27:27)

58:49
    Brno je nyní nastěhováno v pásmu Plzně, ale ti skvěle brání. (27:26) (27:26)

58:00
    Dlouhotrvající tlak se hostům nepodařilo přetavit ve vyrovnávací branku. (27:26) (27:26)

56:53
    Parádní kousek ze strany Plzně, která nyní opět vede. (27:26) (27:26)

55:30
    Netrvá však dlouho - Vinkelhöfer znovu srovnává. (26:26) (26:26)

55:08
    Ryšavý posílá Brno ranou mezi nohy Misaře do těsného vedení. (25:26) (25:26)

54:09
    Po dlouhém obléhání hostující svatyně se domácí konečně dočkávají vyrovnání. Tříbrankový náskok Brna je tedy ten tam. (25:25) (25:25)

53:07
    Kudlovu ránu Misař vyráží nohou. (24:25) (24:25)

52:03
    Domácí měli znovu v rukou vyrovnání, ale jakoby je v této fázi hry přepadla nervozita a z ní plynoucí nepřesnosti ve střelbě. (24:25) (24:25)

51:44
    Holík se z pravé strany ranou z úhlu nemýlil. Hostující Novotný mohl jen kroutit hlavou, jak domácí borec míč do branky dostal. (24:25) (24:25)

50:44
    Královo Pole znovu uniká, díky střele Ryšavého, domácímu týmu na dvoubrankový rozdíl. (23:25) (23:25)

50:18
    Strýc to myslel dobře s pasem na zcela nekrytého spoluhráče, ale jeho přihrávce chyběla přesnost. (23:24) (23:24)