Ústí n/L – Třebíč 4:3 (kon.) | Chomutov – Písek 4:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Benátky n/J 2:1 (kon.)
Šumperk – Beroun 5:2 (kon.) | Olomouc – Jihlava 1:2 (po s.n.) | Hr. Králové – Kadaň 3:2 (po pr.)
Most – Litoměřice 1:4 (kon.)
po s.n.
HC Olomouc
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0 - 0:1)
HC Dukla Jihlava
cz Streda 23.11.2011, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • 1. liga (ČR)

Dukla právě vstřelila branku!
    Rozhodující nájezd proměnil RADEK HUBÁČEK a rozveselil třicítku svých fandů na tribuně. Jihlava tak dnes bere dva body. Bez asistence.

Hubáček posílá Jihlavu do vedení!

Na druhé straně Jeslínek prostřelil Kašíka mezi betony!

Za Olomouc skóruje Pšurný!

64:21
    Tak v prodloužení se s tresty roztrhl pytel. Řípa (OLO) dvě minuty za sekání.

63:15
    Malena (JIH) vyrovná na třicet pět vteřin poměr sil na ledě. Hákování.

59:52
    A hosté stihli ještě jedno vyloučení. Dobrovlný (JIH) menší trest za vysokou hůl.

56:21
    Jihlavští si trošku zkomplikovali situaci. Na ledě se regulérně na několik vteřin objevilo šest hráčů ve žlutém. Menší trest odsedí Michael Polcar (JIH).

53:23
    Nedbálek (OLO) zbytečně podrazil Zemana a z toho pramení dvě minuty pro olomouckého obránce.

43:23
    Tomáš Čachotský (JIH) dvě minuty za hákování

38:26
    Matěj Pekr (OLO) menší trest za podražení.

31:50
    Jihlava bude hrát ještě chvíli ve třech. Malena (JIH) podrazil unikajícího Pekra a obdržel dvě minuty.

31:12
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Olomucká pětka několika přihrávkami vyřadila jihlavskou trojku ze hry, následně Dopitovu přihrávku o mantinel zametl do branky JAKUB HERMAN. Asistence: Jiří Dopita, Alexandr Lhotský.

30:15
    Velká šance pro Olomouc. Lukáš Krupka (JIH) podrazil Selingra a dostává dvě minuty za podražení.

29:30
    Jiří Dobrovolný (JIH) vyhodil kotouč mimo hřiště a dostává menší trest za zdržování hry.

26:53
    Za vzájemnou rozmíšku současně vyloučeni Radim Kucharczyk (OLO) a Rostislav Malena (JIH), oba za hrubost.

24:09
    Bartoň míchal s pukem po pravém křídle, položil si Ficence a přízemní střelou orazítkoval tyč!

22:58
    Tomáš Čachotský (JIH) menší trest za držení hole.

20:14
    V momentě kdy pátý hráč Olomouce skočil na led, ujížděl sám na Kašíka Čachotský, ten si brankáře Kohoutů položil, puk však poslal podél brankové čáry pár centimetrů mimo tyče!

18:12
    Rostislav Marosz (OLO) 2+10 minut za úder do oblasti hlavy a krku.

15:28
    Šanci srovnat dostane také Olomouc. Lukáš Krupka (JIH) obdržel menší trest za sekání.

10:25
    Dukla má šanci navýšit skóre. Za napadení si vysloužil menší trest Jan Mikel (OLO).

9:59
    Jihlavští se zmocnili puku ve své třetině a vyrazili dva na osamoceného Lhotského. Z pravého kruhu přihrával Zeman a zakončoval TOMÁŠ ČACHOTSKÝ. Asistence: Adam Zeman, Martin Vysloužil.

Ondřej Pavelka

Góly a asistencie: 32. Herman (Dopita, Lhotský) - 10. Čachotský (Zeman, Vysloužil), ?. Hubáček

HC Olomouc: Kašík (Žigárdy) – Lhotský, Staněk, Bartoň, Ondrušek, Janáček, Mikel (C), Nedbálek, Kotvan – Kucharczyk, Dopita, Selingr – Pekr, Řípa, Haluza – Pšurný, Ministr, Kolouch – Marosz, Herman, Haas.
    HC Dukla Jihlava: Halmoši (Novotný) – Ficenc (C), Malena, Kolafa, Petráček, Kolda, Dobrovolný – Vysloužil, Zeman, Čachotský – Jeslínek, Maliník, Krupka – Karpov, Polcar, Hubáček – Mikšovský, Pometlo, Pěška.

Rozhodca: Přikryl – Chocholouš, Reich