Lipt. Mikuláš – Trnava 2:4 (kon.) | Senica – Michalovce 2:4 (kon.) | Bardejov – Trebišov 4:2 (kon.)
Piešťany – Spišská N. Ves 5:1 (kon.) | Detva – Topoľčany 5:1 (kon.) | Pov. Bystrica – Púchov 5:2 (kon.)
ŠHK 37 Piešťany
5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
HK Spišská Nová Ves
Utorok 22.11.2011, 18:00 • Zimný štadión Piešťany • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (20:13:12)

54:37
    Vylúčenie Piešťany, Tomáš Bokroš, dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou. Hostia si zahrajú takmer plné dve minúty presilovku o dvoch hráčov.

54:28
    Vylúčenie Piešťany, Andrej Mrázik, dve minúty za držanie.

53:49
    Piešťany dali gól!
    Presilovkovú spoluprácu si prvá formácia zopakovala, Gurčíka vracia na ľad BRANISLAV JÁNOŠ. Asistencia Tomáš Bokroš.

53:39
    Vylúčenie Spišská Nová Ves, Pavol Gurčík, dve minúty za bránenie v hre.

Dnešné stretnutie sleduje 896 divákov.

44:29
    Vylúčenie Spišská Nová Ves, Pavol Gurčík, za hákovanie nariadené trestné strieľanie.

44:00
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Presilovku využil na zníženie RADOSLAV KROPÁČ. Asistencia Vladimír Klinga.

43:42
    Vylúčenie Piešťany, Adrián Kolník, dve minúty za vystrelenie puku z ľadovej plochy.

40:22
    Domáci si zo šatne so sebou priniesli gól, prvý raz v sezóne sa trafil do čierneho ANTONÍN HRUŠKA. Asistencie Branislav Jánoš a Jozef Ondrejka.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

31:27
    Žlto-modrí sa dostávajú trefou ADRIÁNA KOLNÍKA do pohody. Asistencie Jozef Haring a Michal Peško.

25:08
    Vylúčenie Spišská Nová Ves, Róbert Kirner, dve minúty za podrazenie.

24:18
    V presilovke Chovana prekonal BRANISLAV JÁNOŠ. Asistencia Tomáš Bokroš.

23:02
    Vylúčenie Spišská Nová Ves, Róbert Kirner, dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

20:01
    Začala druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina skončila.

16:21
    Vylúčenie Spišská Nová Ves, Martin Borovský, dve minúty za držanie.

14:54
    Domáci otvárajú skóre gólom MARTINA MIHÁLIKA. Asistencie Jozef Haring a Ján Románek.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dominika Haršáni Handzušová

Dávid Švec

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 15. Mihálik (Haring, Románek), 25. Jánoš (Bokroš), 32. Kolník (Haring, Peško), 41. Hruška (Jánoš, Ondrejka), 54. Jánoš (Bokroš) - 44. Kropáč (Klinga)

ŠHK 37 Piešťany: Jozef Ondrejka - Tomáš Bokroš, Antonín Hruška, Vladimír Urban, Adrián Kolník, Andrej Mrázik, Patrik Vrána, Jakub Macháč, Tomáš Vyletelka - Branislav Jánoš, Matej Mišura, Miroslav Pupák - Jozef Haring, Michal Peško, Ján Románek - Daniel Rosa, Marek Mihálik, Martin Chylo - Marek Lisoň, Peter Učeň, Martin Klčo.
    HK Spišská Nová Ves: Ján Chovan - Pavol Gurčík, Martin Borovský, Peter Ordzovenský, Ľuboslav Vartovník, Róbert Kirner, Lovro Bajc - Radoslav Kropáč, Branislav Lemešani, Branislav Bendík - Boris Krempaský, Juraj Prokop, Dávid Džerenga - Branislav Lemešani, Vladimír Klinga, Bohuš Farkašovský.

Rozhodca: Marián Valachovič - Lukáš Polakovič, Peter Ferkodič