Šumperk – Olomouc 4:1 (kon.) | Hr. Králové – Beroun 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 3:4 (po s.n.)
Benátky n/J – Písek 3:2 (kon.) | Most – Jihlava 0:2 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 5:1 (kon.)
Chomutov – Litoměřice 3:2 (po pr.)
HC Slovan Ústí nad Labem
5:1 (2:0, 2:0, 1:1)
SK Kadaň
cz Sobota 19.11.2011, 17:30 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

56:11
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Martin Mazanec (KAD) vykázán na dvě minuty za držení protihráče. Dvacet čtyři sekundy se bude hrát čtyři na čtyři.

54:35
    Patnácté vyloučení dnešního klání. Lukáš Poživil (UNL) je potrestán menším trestem za podražení.

52:08
    Bude se znovu vylučovat. Michal Tollinger (KAD) míří do boxu trestoměřičů na dvě minuty za podražení.

50:03
    Jiří Zeman (UNL) se provinil nedovoleným zákrokem a odkroutit si musí trest ve výši dvou minut za sekání.

43:54
    Závar před Orctem vyřešil na výbornou Zeman. Na trestnou lavici ale míří kapitán Jan Klobouček (UNL), jenž si musí odpykat dvě minuty za hákování.

41:57
    Petr Stoklasa (KAD) vyloučen na dvě minuty za podražení.

38:35
    Budou se rozdělovat tresty, hrát se bude čtyři na čtyři. Martin Szakal (KAD) usedá na trestnou lavici na dvě minuty za sekání, Jakub Lev (UNL) inkasoval rovněž menší trest za sekání.

35:29
    Znovu se vylučuje. Menší trest inkasoval Jaroslav Kůs (KAD) za vysokou hůl.

29:38
    Svěřenci Petra Rosola a Milana Skrbka si zahrají přesilovou hru. Martin Davídek (KAD) vykázán na dvě minuty za vysokou hůl.

26:31
    Kadaň má další šanci v podobě přesilové hry. Jiří Suchý (UNL) vyloučen na dvě minuty za hákování.

23:41
    Kadaň bude mít k dispozici přesilovku. Adam Sedlák (UNL) potrestán dvouminutovým trestem za zdržování hry - vystřelení puku mimo hřiště.

16:21
    Jaroslav Jabrocký (KAD) opět zfauloval ústeckého hráče ve vyložené šanci! Nyní měl na svědomí Martina Šagáta, kterého před Tomášem Závorkou odstavil od kotouče nedovoleným způsobem. Jabrockého i v tomto případě mine trest v podobě trestného střílení, ačkoli se ho Šagát dožadoval.

13:09
    Jaroslav Jabrocký (KAD) inkasoval menší trest za hákování na Jaroslava Roubíka.

11:00
    Je po přesilovce. Jaroslavu Roubíkovi (UNL) udílí hlavní sudí Čech dvě minuty za vysokou hůl.

09:26
    Lvi si zahrají přesilovou hru. Vítězslav Bílek (KAD) potrestán menším trestem za podražení.

Zdeněk Kamínek ml.

Góly a asistencie: 1. Sklenička (Alinč, Poživil), 19. Rod (Handlovský, Klobouček), 30. Daniel Boháč (Pazourek), 38. Třetina (Daniel Boháč, Pazourek), 43. Handlovský (Rod, Lev) - 52. Bursík (Kůs, Szakal)

HC Slovan Ústí nad Labem: Orct (Francouz) - L. Poživil, Holomek, Klobouček, J. Zeman, F. Pavlík, Gureň, Jiří Suchý, A. Sedlák - R. Kovář, Alinč, Sklenička - Šagát, Roubík, Ludvík - Třetina, Pazourek, Daniel Boháč - Jakub Lev II, Rod, Handlovský. Trenéři: Petr Rosol, Milan Skrbek.
    SK Kadaň: Závorka (41. Jarina) - Martin Mazanec, Malínský, Szakal, Schmidt, K. Charousek, Zmeškal, Boušek, Tollinger - Vl. Novák, Mikšovic, K. Ton - Bursík, Kůs, Stoklasa - V. Bílek, Diviš, Jabrocký - Davídek, Chlouba, Eiselt. Trenéři: Mikuláš Antoník, Jiří Reich.

Rozhodca: R. Čech - Kašík, Skopal; delegát: Gottwald

Diváci: 2 507