Francúzsko – Slovensko 2:0 (kon.) | Francúzsko – Slovensko 2:0 (kon.)
Francúzsko
2:0 (1:0)
Slovensko
Pondelok 14.11.2011, 20:45 • Jean Buano stadium, FR • Reprezentácia U21

Máme tu koniec zápasu kvalifikácie na EURO 2013 U21 medzi Slovenskom a Francúzskom, Slovensko bohužiaľ podľahlo domácim 2:0, prvý gól sme videli v 33. minúte z hlavičky Mangalu, v 64. minúte to bol Varane. Dúfajme, že budúcoročná odveta na domácej pôde Slovenska bude už priaznivejšia a že postúpime na EURO 2013 U21. Milí športoví priatelia ja Vám ďakujem za pozornosť a teším sa pri ďalších športových stretnutiach. Dovidenia. (22:38:21)

93
    Mak bol očividne faulovaný pri získavní odrazenej lopty, rozhodca opäť nepíska.

93
    V závere stretnutia rohový kop pre Slovensko.

91
    Sunu strielal z nevýhodnej pozície, Bajza si dal pozor. Tento pokus bol však až spoza bránkovej čiary.

90
    Hrací čas sa bude nadstavovať o 3 minúty.

90
    Ďalší rohový kop pre Francúzsko.

89
    Francúzi nás zovreli, tretí gól visí vo vzduchu.

88
    Róbert Mak sa snažil zakončiť spoza troch obrancov, lopta mu bola odobratá.

87
    Sanogo opäť páli, ďalší rohový kop.

86
    Zranený Kiss prepúšťa miesto Hlinkovi.

86
    Filip Kiss je v sprievode lekárov odvedený za autovú čiaru, kde bude ošetrovaný.

85
    Výborný Pavol Bajza, ktorý chytá 100%nú šancu Sanogu, ktorý sa pred ním ocitol osamote.

84
    Sanogo sa snažil driblingom obohrať našu obranu, vystrelil ale míňa bránu.

82
    Opäť faul na našeho hráča, rozhodca Suaréz karty asi zabudol v šatni, pretože už ich mohol viackrát ukázať hráčom domáceho výberu za neštrné fauly.

82
    Strieda Slovensko, prichádza Jakub Paur, odchádza Ján Greguš.

81
    Mak nebol v ofsajde, ocitol sa sám pred brankárom Ahamadom, dokázal vystreliť, ale brankár si na jeho strelu zo 14 metrov dal pozor.