Trebišov – Michalovce 5:4 (po s.n.) | Spišská N. Ves – Pov. Bystrica 3:0 (kon.) | Trnava – Bardejov 3:5 (kon.)
Prešov – Detva 1:4 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Piešťany 2:3 (po pr.) | Topoľčany – Senica 2:4 (kon.)
po s.n.
HK STEEL TEAM Trebišov
5:4 (1:3, 1:0, 2:1)
HK DUKLA Ingema Michalovce
Nedeľa 13.11.2011, 17:00TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:00.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

06:22
    Trebišov dal gól!
    Domáci sa ujali vedenia po góle BRANSILAVA HORVÁTHA, ktorému asistovali bratia Tomáš Sax a Lukáš Sax.

13:28
    Michalovce dali gól! Michalovce to nevzdali a o pár minút vyrovnali. O gól sa postaral LUBOŠ FAJČÁK. Asistencie: Igor Halás, Peter Boltun

14:31
    Veľk oslabil svoje mužstvo a uvidíme či sa Michalovciam podarí využiť výhodu o jedného hráča.

15:20
    Michalovce dávajú gól!
    Michalovce využívajú presilovú hru a zvyšujú skóre na 1:2. Gól zaznamenal MARTIN DROTÁR. Asistencie: Miloš Palovčík, Martin Slovák.

20:00
    Prvá tretina skončila.

19:23
    Tesne pred koncom prvej tretiny Michalovce zvyšujú svoj náskok po góle IVANA BORŽÍKA. Asistencia: Peter Boltun.

20:01
    Začala druhá tretina.

21:58
    Trebišov znížil stav na 2:3 po góle TOMÁŠA SAXA. Asistencie. Lukáš Sax, Branislav Horváth.

40:00
    Druhá tretina skončila.

40:01
    Začala tretia tretina.

44:35
    Dráma pokračuje. O vyrovnávajúci gól Trebišova sa postaral TOMÁŠ SAX. Asistencie: Michal Findura, Lukáš Sax.

50:40
    Michalovce zvyšujú na 3:4 po góle MILOŠA PALOVČÍKA. Asistencia: Martin Slovák, Martin Drotár.

54:59
    Pomaly sa nám končí zápas, uvidíme či sa domácim podarí vyrovnať.

56:27
    Trebišovu sa ešte podarilo pred koncom zápasu vyrovnať po góle TOMÁŠA SAXA. Asistencie: Róbert Veľk, Michal Findura.

Samostatné nájazdy začínajú.

Samostatné nájazdy začína Trebišov konkrétne hráč Mach, ktorý nedáva gól.

Minčák sa už rozbieha, ale brankár podržal svoj tím a stav ostáva 0:0.

Ficko nedáva a skóre ostáva 0:0.

Palovčík sa už rozbieha a premieňa! Stav nájazdov 0:1.

Mach sa bude snažiť vyrovnať sériu nájazdov. Machovi sa to podarilo stav je 1:1.

Gašpar nepremieňa samostatný nájazd a stav zostáva 1:1.

Palovčík bude zahrávať samostatný nájazd už po druhý krát uvidíme či sa mu to podarí ako v prvom prípade. Palovčík nedáva a stav ostáva 1:1.

Leškanič môže rozhodnúť zápas v prospech Trebišova. Leškaničovi sa to podarilo! Trebišov zdolal doma Michalovce po samostatných nájazdoch.

Lukáš Leškanič skóroval v samostatných nájazdoch tým rozhodol o výhre domácich.

Koniec zápasu. (23:37:22)
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Tomáš Batiz

Hľadáme spravodajcu pre tím HK STEEL TEAM Trebišov. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 7. Horvát (Sax L., Sax L.), 22. Sax T. (Sax L., Horváth), 45. Sax T. (Findura, Sax L.), 57. Sax T. (Veľk, Findura), ?. Leškanič - 14. Fajčák (Haláš , Boltun), 16. Drotár (Polovčík, Slovák), 20. Boržík (Boltun), 51. Palovčík (Slovák , Drotár)