cz Streda 09.11.2011, 14:00 • SK Prosek • Chance Národní Liga (CZ)

90
    A další Bohemky, za hřiště odešel Jiří Šisler, kterého nahradil Patrik Mišák.

89
    Bohemians Praha právě vstřelili branku!

Tak to byl nástup na hřiště jako ze snu. VOJTĚCH ŠAFRÁNEK po dvou minutách unikl všem obráncům a hlavou z blízka uklidil centr Demetera do brány.

87
    A první střídání na straně Bohemky. Ze hřiště odešel Petr Janda, kterého na poslední minuty nahradil Vojtěch Šafránek.

86
    Pavel Grznár dostal žlutou kartu za svůj faul.

85
    Hostům už ujíždějí nervy a výsledkem je žlutá karta pro Macheka, který zbytečně fauloval Križana.

83

Bohemka nacvičila zajímavé taktiky na standardky. Po druhé standadce padl také druhý gólů. JIŘÍ ŠISLER stál u míče jako kdyby do něj nechtěl kopnout, poté se ohlídl dozadu, zpět a práskl do míče, který zaplul do sítě. 2:0!

80
    Tak a mohlo být vyrovnáno a nikdo by se nedivil. Geňo se po chybách v obraně dostal ke střele a kdyby přeloboval Wintera níže, mohlo to být 1:1!

76
    Další dobrá šance pro domácí. Grznár, který dnes hraje asi nejlépe z domácích se dostal ke střele, Buček vytáhl skvělý a důležitý zákrok!

73
    A trenér Sokolova využil poslední možnost ke střídání. Ze hřiště odešel kapitán František Dř힡fal, kterého nahradil Martin Šindelář.

67
    Geňo mohl vyrovnat, ale míč skončil vedle branky, dobré varování pro domácí hráče!

59
    A byli jsme svědky druhého střídání v podání hostí. Ze hřiště odešel mladík David Benda, kterého nahradil Marian Geňo.

58
    Ostřejší faul v podání sokolovského Vaněčka ocenil sudí za žlutou kartu.

54
    Nedovoleně si nyní počínal Pavel Macháček, který vyfasoval žlutou kartu, vůbec první karetní trest v zápase.

49
    Pavel Macháček se ocitl sám tváří v tvář brankáři, jeho přízemní střelu ale Buček skvěle pokryl!

46
    Do druhého poločasu vstoupili hosté s jednou změnou. Na hřiště se již nepodívá Jaromír Šilhan, kterého nahradil nejlepší střelec týmu Jiří Mlika.

27

Tak takhle se mate soupeř! Šisler s Grznárem po odpískání rozhodčího naznačili, že si posunou míč na jiné místo, to ale udělat ani nemohli, nicméně se zvedli a PAVEL GRZNÁR zavěsil za záda zmateného brankáře Sokolova.