Nitra – Košice 1:3 (kon.) | Žilina – Zvolen 3:0 (kon.) | Martin – Skalica 5:4 (po s.n.)
B. Bystrica – Trenčín 3:0 (kon.)
MsHK Žilina
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
HKM Zvolen
Nedeľa 06.11.2011, 17:00Slovnaft extraliga - E.M.

Žilina dnes podala dobrý výkon, obrana s brankárom zahrali fantasticky, útoku sa podarilo skórovať v každej tretine (dva góly strelil Róbert Huna) a preto si dnešné víťazstvo vlci zaslúžili. (19:11:34)

60:00

59:48
    Žilina dala gól!
    Žilina pridáva ďalší gól. V samom závere si čiarku do gólovej kolonky pripisuje ak PETER SIVÁK.

59:00
    Minúta do konca zápasu.

58:43
    Niečo viac ako minútu pred koncom zápasu dostávajú Lukáš Jurík osobný trest 10 minút za nešportové správanie. To iba dokazuje dnešnú nemohúcnosť Zvolena v Žiline a dáva veľkú šancu Marekovi Lacovi na "shootout", Juríkov trest je automaticky do konca zápasu čiže hráč odišiel do šatne.

56:00
    Zvolenu sa nedarí prekonať dnes mimoriadne pozornú defenzívu domácich a dnes ešte neskóroval.

53:30
    V Žiline stále silový hokej, Zvolen chce ale domáci, aj vďaka skvelému Lacovi ktorý drží Žilinu nad vodou, stále neinkasovali a preto vedú 2:0.

52:20
    Dnešné stretnutie sleduje 1259 divákov.

50:00
    10 minút ostáva do konca zápasu v Žiline kde domáci stále vedú 2:0. Zvolenu sa nedarí prekonať Laca ani v presilových hrách aj keď veľké šance spálili Leskovjanský a Slovák.

49:16
    Žilina s piatimi hráčmi.

47:40
    Domáci si sami komplikujú situáciu keď za stavu 2:0 robia zbytočné chyby ako obranca Jan Dlouhý, ktorý vyhodením puku oslabuje svoj tím na 2 minúty.

47:16
    Vylúčený hráč Žiliny Dlouhý 2 minúty za vyhodenie puku z ľadovej plochy - zdržovanie hry.

47:10
    Hoci je v tretej tretine aktívnejší Zvolen domáca Žilina, hrozí nebezpečne rýchlymi brejkami.

47:00
    Zvolen sa naďalej snaží, aktívny je najmä prvý útok, ale Marek Laco odoláva. Žilinský brankár by si dnes mohol udržať čisté konto na to však potrebuje pomoc celého svojho tímu.

46:45

45:30
    Ak by si chceli Zvolenčania dnes zo Žiliny odniesť nejaké body musia dať urýchlené gól, príležitosť na to majú v prebiehajúcej presilovej hre.

44:45
    Vylúčený hráč Žiliny Devečka 2 minúty za hákovanie.

42:30
    Zvolen sa snaží s výsledkom niečo urobiť čo mu sila stačia ale proti sú Žilinčania a už rozchytaný Laco.

37:30
    Hokej v Žiline naberá na obrátkach, málo prerušení a pekný hokej v jednej strany na druhú.

36:41

36:20
    V oslabení únik Smotrilu a Drevenáka, no druhý menovaný dobrú prihrávku nevyužil.

35:00
    Ďalšie vylúčenie v krátkom časovom slede, dáva opäť možnosť hosťom niečo s výsledkom urobiť.

34:41
    Vylúčený hráč Žiliny Troliga 2 minúty za nedovolené bránenie v hre.

34:00
    Dlhé avizovavé vylúčenie Žiliny.

32:27
    Zvolen s piatimi hráčmi.

31:42
    Vylúčený hráč Zvolena Jurík a Žiliny Smotrila 2 minúty za sekanie. Tresty sú vzájomné takže sa pokračuje v hre 5 na 4.

31:00
    Žiline sa v úvode presilovky nedarí dostať súpera pod tlak aj napriek dobrému a vysokému napádaniu Zvolena.

30:27
    Vylúčený hráč Zvolena Mucha 2 minúty za podrazenie.

28:20
    Chaos pri striedaní Zvolena, keď si ani rozhodcovia neboli istí či je tam hostí viac ako 5 alebo nie, vyzeralo to na 6 hráčov v hre ale vylučovať sa nebude.

27:20
    Drevenák v rýchlej akcii, no jeho strelu švihom Škrečko kryl.

25:58

24:40
    Žilina so štyrmi hráčmi.

24:10
    Obrovská šanca Zvolena streliť kontaktný gól v hre 5 proti 3.

23:58
    5 na 3. Vylúčený hráč Žiliny Troliga 2 minúty za nedovolené bránenie v hre.

22:49
    Žilina vedie o dva góly! V oslabení sa do úniku dostal Richard Huna, ktorý pekne puk zatiahol a gól ako na podnose ponúkol bratovi RÓBERTOVI HUNOVI, celé sa to stalo pri avizovanom vylúčení a v oslabení.

22:40
    Vylúčený hráč Žiliny Drevenák za hráčsku lavicu 2 minúty príliš veľa hráčov na ľade.

22:10
    Slovák v obrovskej šanci sa snažil Laca prepáliť ale jeho pokus mu nevyšiel a tak stále jeho tím prehráva.

20:45
    Richard Huna v úvode tretiny pekne našiel brata Róberta ale ten z dobrej pozície šancu nevyužíva.

18:40
    Róbert Huna v šanci, ale svoj druhý gól v zápase nepridal.

18:00
    Dve minúty pred koncom prvej tretiny Žilina drží súpera v tlaku, no ich šanca marí brankár Škrečko ale oni samy nepresným zakončením.

15:30
    Hrá sa hokej prevažne v strednom pásme a iba občas vidíme nejakú strelu na bránu.

14:00
    Hrá sa tvrdo, nikto si nechce dovoliť prehrať osobný súboj, ale bez väčších gólových šancí.

11:20
    Devečka sa dostal k odrazenému puku a od modrej čiary nebezpečne vypálil.

07:45
    Žilina sa ujíma vedenia! Po spálenej tutovke Siváka si k strele dostal Devečka no jeho pokus Škrečko ešte kryl, no keď si ho RÓBERT HUNA posunul tak bol brankár hostí iba štatista a domáci hráč pohodlne do prázdnej brány posiela svoj tím do vedenia.

07:20
    Po skončení presilovky ešte Zvolen dostal súpera pod tlak ale Laca si stále drží čisté konto.

06:40

06:15
    Zvolenu sa nedarí usadiť sa v pásme Žiliny, ktorá dobre vyhadzuje.

05:00
    Prvé vylúčenie v zápase dáva možnosť Zvolenu ujať sa vedenia.

04:40
    Vylúčený hráč Žiliny Ďurkech 2 minúty za hákovanie.

03:11
    Žilina v útoku 2 na 2 , no nakoniec zakončil z druhej vlny korčuľujúci Devečka.

02:25
    Na ľade ostáva ležať kapitán Zvolena Jurík po zákroku od Lineta.

02:12
    Prvá šanca hostí keď to skúšali od modrej čiary, no Lacova lapačka si udržala formu.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

MšHK Žilina: Laco (Murín) – Devečka, Kudělka – Staňo, Dlouhý – Ďurkech, Houdek – Niník – Sivák, Róbert Huna, Richard Huna – Mikhailov, Nemec, Sýkora – Drevenák, Troliga, Smotrila – Stupka, Linet, Kubiš. Kapitán: Devečka, asistenti: Nemec, Dlouhý.

HKm Zvolen: Škrečko (Kuráli) – Mucha, Juraško – Vantroba, Ďaloga – Korhonen, Hraško – Ťavoda, Šiška – Leskovjanský, L. Jurík, Baláž – M. Slovák, Šachrajčuk, Brabenec – Čurilla, M. Jurík, Škvaridlo – Otčenáš, Sikela, Zuzin. Kapitán: L. Jurík, asistenti: Brabenec, Baláž.

Rozhodca: Ru. Lauff – M. Korba, P. Korba
    Delegát a videorozhodca: Beniač
    .

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:00.

Peter Taraba

Góly a asistencie: 8. Róbert Huna (Devečka), 23. Róbert Huna (Richard Huna), 60. Sivák (Róbert Huna)

MsHK Žilina: Laco (Murín) – Devečka, Kudělka – Staňo, Dlouhý – Ďurkech, Houdek – Niník – Sivák, Róbert Huna, Richard Huna – Mikhailov, Nemec, Sýkora – Drevenák, Troliga, Smotrila – Stupka, Linet, Kubiš. Kapitán: Devečka, asistenti: Nemec, Dlouhý.
    HKM Zvolen: Škrečko (Kuráli) – Mucha, Juraško – Vantroba, Ďaloga – Korhonen, Hraško – Ťavoda, Šiška – Leskovjanský, L. Jurík, Baláž – M. Slovák, Šachrajčuk, Brabenec – Čurilla, M. Jurík, Škvaridlo – Otčenáš, Sikela, Zuzin. Kapitán: L. Jurík, asistenti: Brabenec, Baláž.

Rozhodca: Ru. Lauff – M. Korba, P. Korba Delegát a videorozhodca: Beniač