Nitra – Košice 1:3 (kon.) | Žilina – Zvolen 3:0 (kon.) | Martin – Skalica 5:4 (po s.n.)
B. Bystrica – Trenčín 3:0 (kon.)
MsHK Žilina
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
HKM Zvolen
Nedeľa 06.11.2011, 17:00Slovnaft extraliga - E.M.

Žilina dnes podala dobrý výkon, obrana s brankárom zahrali fantasticky, útoku sa podarilo skórovať v každej tretine (dva góly strelil Róbert Huna) a preto si dnešné víťazstvo vlci zaslúžili. (19:11:34)

60:00

59:48
    Žilina dala gól!
    Žilina pridáva ďalší gól. V samom závere si čiarku do gólovej kolonky pripisuje ak PETER SIVÁK.

59:00
    Minúta do konca zápasu.

58:43
    Niečo viac ako minútu pred koncom zápasu dostávajú Lukáš Jurík osobný trest 10 minút za nešportové správanie. To iba dokazuje dnešnú nemohúcnosť Zvolena v Žiline a dáva veľkú šancu Marekovi Lacovi na "shootout", Juríkov trest je automaticky do konca zápasu čiže hráč odišiel do šatne.

56:00
    Zvolenu sa nedarí prekonať dnes mimoriadne pozornú defenzívu domácich a dnes ešte neskóroval.

53:30
    V Žiline stále silový hokej, Zvolen chce ale domáci, aj vďaka skvelému Lacovi ktorý drží Žilinu nad vodou, stále neinkasovali a preto vedú 2:0.

52:20
    Dnešné stretnutie sleduje 1259 divákov.

50:00
    10 minút ostáva do konca zápasu v Žiline kde domáci stále vedú 2:0. Zvolenu sa nedarí prekonať Laca ani v presilových hrách aj keď veľké šance spálili Leskovjanský a Slovák.

49:16
    Žilina s piatimi hráčmi.

47:40
    Domáci si sami komplikujú situáciu keď za stavu 2:0 robia zbytočné chyby ako obranca Jan Dlouhý, ktorý vyhodením puku oslabuje svoj tím na 2 minúty.

47:16
    Vylúčený hráč Žiliny Dlouhý 2 minúty za vyhodenie puku z ľadovej plochy - zdržovanie hry.

47:10
    Hoci je v tretej tretine aktívnejší Zvolen domáca Žilina, hrozí nebezpečne rýchlymi brejkami.

47:00
    Zvolen sa naďalej snaží, aktívny je najmä prvý útok, ale Marek Laco odoláva. Žilinský brankár by si dnes mohol udržať čisté konto na to však potrebuje pomoc celého svojho tímu.

46:45

45:30
    Ak by si chceli Zvolenčania dnes zo Žiliny odniesť nejaké body musia dať urýchlené gól, príležitosť na to majú v prebiehajúcej presilovej hre.

44:45
    Vylúčený hráč Žiliny Devečka 2 minúty za hákovanie.

42:30
    Zvolen sa snaží s výsledkom niečo urobiť čo mu sila stačia ale proti sú Žilinčania a už rozchytaný Laco.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

Peter Taraba

Góly a asistencie: 8. Róbert Huna (Devečka), 23. Róbert Huna (Richard Huna), 60. Sivák (Róbert Huna)

MsHK Žilina: Laco (Murín) – Devečka, Kudělka – Staňo, Dlouhý – Ďurkech, Houdek – Niník – Sivák, Róbert Huna, Richard Huna – Mikhailov, Nemec, Sýkora – Drevenák, Troliga, Smotrila – Stupka, Linet, Kubiš. Kapitán: Devečka, asistenti: Nemec, Dlouhý.
    HKM Zvolen: Škrečko (Kuráli) – Mucha, Juraško – Vantroba, Ďaloga – Korhonen, Hraško – Ťavoda, Šiška – Leskovjanský, L. Jurík, Baláž – M. Slovák, Šachrajčuk, Brabenec – Čurilla, M. Jurík, Škvaridlo – Otčenáš, Sikela, Zuzin. Kapitán: L. Jurík, asistenti: Brabenec, Baláž.

Rozhodca: Ru. Lauff – M. Korba, P. Korba Delegát a videorozhodca: Beniač