Šumperk – Most 6:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Beroun 5:2 (kon.) | Ústí n/L – Hr. Králové 6:3 (kon.)
Chomutov – Olomouc 3:1 (kon.) | Jihlava – Benátky n/J 6:1 (kon.) | Písek – Kadaň 2:1 (kon.)
Třebíč – Litoměřice 1:3 (kon.)
Piráti Chomutov
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
HC Olomouc
cz Sobota 05.11.2011, 17:301. liga (ČR)

59:57
    Ještě jeden trest pro domácí Kraft, dostává dvě minuty za hákování.

59:24
    Ještě jeden trest pro domácí. Dvě minuty pro Procházku za hákování.

58:48
    Piráti právě vstřelili branku!
    MILAN KRAFT uháněl na prázdnou branku a byl faulován. Nic to ale nemění na tom, že je tu technický gól a Piráti vedou 3:1. Bez asistence.

58:31
    Kašík zůstává na střídačce, hosté jsou v šesti.

58:31
    Hanáci si berou time-out.

54:09
    Dvě minuty pro hostujícího Nedbálka za hákování.

53:50
    Gajovský teď dobře ví, že měl na hokejce třetí gól. Kašík jej ale tváří tvář vychytal vyrážečkou.

48:28
    Hafenrichter dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

44:14
    Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách. Dvě minuty pro Ondřeje Fialu za hákování.

44:07
    Endál se tlačil před Kašíka, ale byl faulován a dvě minuty inkasuje Staněk za sekání.

42:06
    Endál jel sám na Kašíka, ale bekhendový blafák Kašík skvěle kryje.

41:38
    Rutta teď trefil do ruky před brankou strojícího Fialu, který stál trochu bokem, proto Kašík na střelu nereágoval, ale poté musel předvést tygří skok, když se kotouč kutálel do branky.

41:04
    Za následné kočkování dostávají po dvou minutách za hrubost domácí Heřman a hostující Nedbálek.

37:26
    Robin Staněk zahákoval Endála a dostává dvě minuty.

34:58
    Palin pálil tvrdě z levého kruhu a Kašík zasahuje skvěle hokejku a vyráží kotouč mimo.

34:27
    Hromas teď výborně vybojoval kotouč, natlačil se před Kašíka dostal kotouč až na Fialu, který tísněn nezakončil do poloodkryté branky.

31:47
    Další velká šance domácích. Hafenrichter dostal kotouč před branku, střílel z první, ale Kašík se skvěle přemístil.

31:13
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Piráti již byli v plném počtu, když z levého kruhu vystřelil JAKUB ŠLAHAŘ, jehož pokus Hanuljak neviděl a hosté tak snižují. Asistence: Robin Staněk.

30:36
    Ve vlastním oslabení ujela dvojice Filip Seman a JAKUB GROF, který rychlou střelou švihem vymetá levý horní roh. Asistence: Filip Seman, Milan Kraft.

29:06
    Hlavní sudí teď vylučuje domácího Hafenrichtera za držení hole. No většina hlediště to viděla přesně naopak, ale už se nic nezmění.

26:04
    Jiří Dopita dostává svůj druhý trest v zápase. Dvě minuty za hákování.

20:29
    Tutovku teď zazdil Milan Procházka. Nikola Gajovský mu přihrál k levé tyči, ale domácí útočník netrefil kotouč ideálně a nedopravil jej do prázdné branky.

15:25
    Dvě velké šance Zdeňka Ondřeje. Nejdřív mezi kruhy těsně přestřelil a následně u levé tyče jej vychytal Kašík svým ramenem.

13:15
    Další trest pro hosty, dvě minuty pro Dopitu za hákování.

12:44
    Macháčkovo nahození od modré před Kašíkem "zaplavalo" a hostující brankář máchl lapačkou do prázda. Těžko říct jestli tam byla teč hostujícího obránce. Asistence: Marek Sikora.

11:24
    Piráti zatlačili hosty do defenzívy a vykoledovali si faul Ráce, který dostává dvě minuty za podražení.

10:31
    Macháček mezi kruhy dělově pálil, ale Kašík skvěle vyjel a domácí bek neměl prakticky jinou možnost, než jej trefit.

07:49
    Jeřábek sebral soupeři kotouč, ale hlavní sudí mu uděluje dvě minuty za pád pod nohy.

03:03
    Hruška s Procházkou jeli dva na jednoho, vyměnili si kotouč, ale domácí kanonýr kotouč od spoluhráče netrefil.

David Matula

Góly a asistencie: 13. Macháček (Sikora), 31. Grof (Seman, Kraft), 59. Kraft - 32. Šlahař (Staněk)

Piráti Chomutov: Hanuljak (Řehoř) - Grof, Mrázek, Palin, Jeřábek, Rutta, Jillson, Macháček - Hruška, Gajovský, Procházka - Heřman, Kraft, Seman - Endál, Fiala, Hromas - Ondřej, Sikora, Hafenrichter - Helminen.
    HC Olomouc: Kašík (Žigárdy) – Lhotský, Nedbálek, Bartoň, Ondrušek, Staněk, Horák O, Janáček, Kotvan – Kucharczyk, Dopita, Selingr – Pšurný, Vodný, Haluza – Herman, Ministr, Šlahař – Rác, Pekr, Haas.

Rozhodca: Wagner - Komárek, Špůr