Vítkovice – Sparta Praha 3:6 (kon.) | Motor ČB – Pardubice 2:5 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 2:4 (kon.)
K. Vary – Plzeň 4:3 (kon.) | Zlín – Litvínov 3:2 (kon.) | Slavia – Třinec 3:2 (po s.n.)
HC Energie Karlovy Vary
4:3 (0:1, 3:2, 1:0)
HC Škoda Plzeň
cz Piatok 04.11.2011, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary - Tuhnice • Tipsport extraliga (ČR)

Energie si připisuje plný bodový zisk ve třetím utkání v řadě.
    Nejlepší hráči:
    HC Plzeň 1929: Jakub Kovář.
    HC Energie Karlovy Vary: Václav Skuhravý.
    Díky za sledování, napočtenou. (20:25:13)

60:00

59:42

59:20
    Domácí pouze dohrávají.

57:42
    Vyloučen Ondřej Kratěna (PLZ) za podražení.

57:16
    Duda projížděl za brankou domácích, nahrál před brankou postavenému Strakovi, který měl odkrytou půlku branky, protože se Salfický přesouval s Dudou. Výborný obranný zákrok předvedl jeden z karlovarských obránců.

56:21
    Plzeňáci svírali domácí energetiky v pomyslných kleštích. Salfický kryje jednu střelu za druhou.

55:12
    Vyloučen Rastislav Dej (KVA) za držení.

54:37
    Gawryletzova skákavá střela mohla natropit Svobodovi spoustu problémů, kdyby šla mezi tři tyče.

53:31
    Dušan Salfický popravil svůj bývalý tým. Zásah lapačkou proti Hanzlíkově střele vypadal krásně a klidně by se mohl zařadit do hlasování o Zlatou Helmu.

52:22
    Po gólu se na ledě objevila chobotnice, kterou museli ledaři odklidit.

52:22
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Kumstát projel celé hřiště, objel branku, nahrál na LUKÁŠE PECHA a ten vsítil čtvrtou branku svého týmu. Asistence: Petr Kumstát.

51:51
    Hosté jsou aktivnějším týmem. A domácí Salfický zaměstnanějším golmanem.

Dnešní utkání sleduje 5449 diváků!

50:48
    Svoboda vyhodil puk do ochranné sítě. Dráhu letu ale ovlivnil Kumstát.

50:10
    Dlouhý úsek hry přerušuje Dušan Salfický zákrokem proti Strakovo bekhendové střele.

49:05
    Domácí napadají v útočné třetině.

48:24

47:22
    Domácí ve čtyřech.

46:50
    Skuhravému se podařilo vyhodit a odjíždí střídat.

46:24
    Za domácí nastupuje bránící trojice ve složení Skuhravý - Nosek, Gřegořek.

46:24
    Michal Mikeska (KVA) vyloučen za krosček. Hosté mají 58 sekund přesilovky 5 na 3.

45:22
    Vyloučen Michal Gulaši (KVA) za zdržování hry.

44:58
    Domácí zakládají akci od golmana Salfického.

44:26
    O Melenovského nahození bojoval za hostující brankou Dej.

43:15
    Pitule s Dvořákem ujeli a Salfický se musel činit.

43:06
    Vhazování po levici Svobody.

42:19
    Hra je kouskována přerušeními.

41:08
    Salfický si tentokrát pohlídal prostor u tyče a podržel Energii.

40:37
    Pechova formace měla šanci, ale střela nebyla dostatečně důrazná.

40:01

Oba týmy jezdí kolečka na své půli ledu. Za půl minuty se bude začínat.

Přestřelka. Žádným jiným slovem nelze charakterizovat druhou třetinu západočeského derby. Hráči obou týmu vtěstnali do tří minut 4 trefy a dostali tak stadion do extáze. Třetinu zakončil pátou brankou prostřední části Martin Straka. Do šaten se tak odchází za vyrovnaného stavu. Další třetina začne v 19:48.

40:00

39:45
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Parádní branka Plzně! Mrňovu střelu zblokoval ležící karlovarský obránce a puk se dostal až ke kapitánovi MARTINU STRAKOVI. Ten pěkným bekhendem po zemi k tyči překonal překvapeného Salfického. Asistence: Pavel Mrňa, Nicolas St. Pierre.

38:51

38:36
    Puk se motá u mantinelu v útočném pásmu Energie.

36:51
    Vyloučen Jiří Hanzlík (PLZ) za podražení.

36:40
    Travis Gawryletz ukázal jednomu z plzeňských tvrdost kanadského hokeje. Na tento strom bude útočník modrobílých ještě dlouho vzpomínat.

35:35
    Stránský hledal dobře postaveného Dudu, který před brankářem Salfickým tečoval puk vedle.

34:59
    Hosté v plném počtu. Domácím se nepodařilo za celou přesilovku vystřelit.

33:42
    Od brusle jenoho z bránících plzeňských hráčů se puk dostal až k Salfickému.

32:59
    Vyloučen hostující Jan Stránský (PLZ) za nedovolené bránění.

32:10
    Kdo nevidí, neuvěří. Domácím se podařilo za 31 sekund otočit vývoj utkání. Melenovský nahrál přes brankoviště na hlídaného FRANTIŠKA SKLADANÉHO a ten se štěstím dostal puk za čáru. Asistence: Marek Melenovský, Rastislav Dej.

31:39
    To je přestřelka! Zaťovičovu střelu vyrazil Svoboda před sebe, kam dojel VÁCLAV SKUHRAVÝ, objel ležícho golmana a srovnal skóre zápasu. Asistence: Martin Zaťovič, Michal Mikeska.

30:09
    Domácí se neradují z vyrovnání dlouho. Hlasatel skoro ani nestačil ohlásit střelce vyrovnávací branky a Plzeň znovu vede. Stránský střílel, puk se dostal k volnému JANU KOVÁŘOVI, před kterým zírala odkrytá branka a tu bez problémů trefil. Asistence: Jan Stránský.

29:37
    Mikeska přihrál zpoza branky na úplně volného MARTINA ZAŤOVIČE a ten neměl se zakončením pod lapačku Svobody sebemenší problém. Asistence: Michal Mikeska, Petr Mocek.

28:57
    Hosté drží puk na hokejkách.

28:01
    Někteří plzeňští fanoušci svlékli dresy a utkání sledují oblečeni "do půl těla."

27:57
    Mrňovu střelu od modré čáry ukryl Salfický v lapačce.

25:50
    Kumstát pronikal po pravém křídle, ale nedokázal se protlačit před Svobodu.

25:07
    Puk, který se dostane mimo led je vždy cenným suvenýrem. Šťastlivec byl tentokrát odměněn kustodem domácího týmu, jenž mu hodil puk, který se dostal na střídačku.

24:48
    Ofsajd hostí.

24:28
    Skladaný se dostal ve středním pásmu k puku a s obráncem na zádech dojel s pukem na hokejce až ke Svobodovi. Střela vypadla za branku.

23:44
    Melenovský zavezl do pásma, kde si jeho spoluhráči s pukem nedokázali poradit.

22:51

22:07
    Tato domácí přesilovka je o poznání lepší než ta první. Střely Košťála a Noska však brankou neskončily.

21:39
    Pech vyhrál vhazování na Noska, který střelou pořádně protáhl Svobodu.

21:35
    Střelu Zaťoviče kryje Adam Svoboda.

20:51
    Vyloučen Radek Duda (PLZ) za napadení.

20:01

Na vhazování Pech a Straka.

Západočeské derby zatím ukazuje, že se utkávají dva konkurenční týmy. Tvrdé souboje a parádní atmosféra nabízí pěkný zážitek. Hosté vedou brankou Pituleho z osmé minuty. Zásahy brankařů: Svoboda (PLZ): 6; Salfický (KVA): 10. Další třetina začne v 18:54.

20:00

19:30
    Hosté se dostali před Salfického, kterého se jim nepodařilo ani natřikrát překonat.

18:11
    St. Pierre (PLZ) vystřelil po odpískání a míří na 10 minut na trestnou lavici.

17:55
    Zaťovič narazil St. Pierrea na mantinel přímo u domácího kotle, čímž si domácí utočník vysloužil potlesk tribun.

17:13
    Gřegořek neví co s pukem a tak s ním krouží ve vlastní třetině.

16:32

16:04
    Hosté v přesilovce tlačili, ale Salfický domácí podržel.

15:12

14:50
    Paradoxně jsou domácí nebezpečnější až v situaci 4 na 4. Kumstát předával Pechovi, jehož střela minula branku tak o deset centimetrů. O decimetr netrefil branku ani Gulaši.

14:32
    Za nedovolené bránění vyloučen i Jan Košťál (KVA).

14:27
    První střela přišla až 45 sekund před koncem početní výhody. Svoboda ale Kumstátův pokus v pohodě přikryl.

14:13
    Domácím se nedaří rozestavit přesilovkovou formaci a začínají znovu od vlastní branky.

13:12
    Za nedovolené bránění míří na trestnou lavici Geoff Kinrade (PLZ).

12:15
    Jeden z plzeňských útočníků uklouzl a vystavil tak Radka Dudu do ofsajdu.

11:25
    Pechova formace předvedla pěknou kombinaci na jeden dotyk. Puk nakonec skončil na plzeňských holích.

10:59
    Za devatenáct vteřin se hra přerušila už potřetí. Další vhazování v domácím obranném pásmu.

10:40
    Zakázené uvolnění domácích.

9:33
    Skladaný s Melenovským chtěli vydolovat puk u mantinelu, což se nakonec povedlo, druhý jmenovaný objel branku a střílel. Do branky však nezapadla ani dorážka Rastislava Deje.

8:45
    Kanadský bek Geoff Kinrade si vyskakoval na mladíka v karlovarském dresu, Martina Kupce. Vše se obešlo bez vyloučení.

8:01
    Branka rozproudila oba kotle. Nutno podotknout, že dnes přišla výborná návštěva.

7:38
    V mele před Salfickým se puk dostal až k TOMÁŠI PITULEMU, který uklidil puk za karlovarského brankaře. Asistence: Michal Dvořák

6:31
    Dvě stejné akce na obou stranách! Nejdříve se k dorážce před brankou nedostal Duda a o chvíli později se k dorážce před Svobodou nedostal Dej.

6:00
    Skladaný nemohl stihnout Melenovského rychlou přihrávku. Píská se zakázané uvolnění.

5:38
    Vhazuje se po levici Adama Svobody.

5:15
    Nahození Kováře tečoval nebezpečně Stránský. Salfický si poradil.

5:00
    Havíř rozehrál a odjel vystřídat.

3:53
    Oba týmy v plném počtu.

3:35
    Duda šikovně přenechával za sebe Kovářovi. Ten si s pukem neporadil dobře.

2:38
    Pech proklouzl skrz plzeňskou obranu, ale nakonec byl u mantinelu zpacifikován.

1:53
    Vyloučení pro oba týmy. Patrik Petruška (PLZ) za držení a František Skladaný (KVA) za hákování.

1:17
    Gawryletz zakládá útok za domácí brankou.

0:51
    Karlovarský brankář si připisuje i první zákrok dnešního utkání.

0:12
    První zakázané uvolnění. Vhazuje se po pravici Salfického.

00:01

Sudí Turčan je ve středovém kruhu připraven vhodit úvodní vhazování dnešního utkání.

Oba kapitáni blahopřejí k 60. narozeninám Vlastimilu Argmanovi, řediteli společnosti Thun - karlovarský porcelán, který přispěl k vzestupu karlovarského hokeje.

Oba týmy rozčísly zatemnělou KV Arenu.

HC Energie Karlovy Vary: Salfický (Závorka) - Gulaši, Nosek, Rohan M., Gřegořek, Mocek, Gawryletz, Gründling, Bombic - Košťál, Pech, Kumstát - Mikeska, Skuhravý, Zaťovič - Skladaný, Melenovský, Dej - Rohan T., Kupec, Zucker

HC Plzeň 1929: Svoboda (Mazanec) - Schnabel, St.Pierre, Hanzlík, Mrňa, Kinrade, Vostřák, Kratěna, Straka (C), Marušák, Kovář, Pitule, Dvořák, Horna, Růžička, Duda, Havíř, Petruška, Johnson, Stránský, Heřman.

Rozhodčí: Kalivoda, Turčan – Rozlílek, Horinek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Vladimír Koča

Góly a asistencie: 30. Zaťovič (Mikeska, Mocek), 32. Skuhravý (Zaťovič, Mikeska), 33. Skladaný (Melenovský, Dej), 53. Pech (Kumstát) - 8. Pitule (Dvořák), 31. Kovář (Stránský), 40. Straka (Mrňa, St. Pierre)

HC Škoda Plzeň: Svoboda (Mazanec) - Schnabel, St. Pierre, Hanzlík, Kinrade, Marušák, Růžička, Havíř - Duda, Straka, Kratěna - Dvořák, Pitule, Johnson - Horna, Vostřák, Mrňa - Stránský, Kovář, Petruška - Heřman

Rozhodca: Kalivoda, Turčan – Rozlílek, Horinek