Tatranskí Vlci – S. L. Petrohrad 1:0 (pre.)
Tatranskí Vlci
1:0 (-:-, -:-, -:-)
Strieborné Levy Petrohrad
Streda 02.11.2011, 13:00 • Zimný štadión v Spišskej Novej Vsi • MHL

Diváci odchádzajú zo Zimného štadióna v Spišskej Novej Vsi, o osude tohto stretnutia rozhodne vedenie MHL. (14:33:58)

Rozhodcovia sa rozhodli, že zápas sa dnes končí z už predtým uvedených príčin. Prajeme Vám pekný deň.

13:01
    Na ľade sa znova obnovila nerovnosť, ktorá bola už pred zápasom odstraňovaná. Rozhodcovia preto ukončili prvú tretinu s tým, že zvyšných 7 minút sa odohrá spolu s druhou časťou hry.

12:52
    Domáci v plnom počte.

11:55
    Tvrdý projektil tentokrát posielal Ilminskij, tečovaný puk ale preletel bránu.

10:52
    Prvým vylúčeným je dnes domáci Sýkora, podrazenie.

9:05
    Mráz sa predieral pomedzi dvoch hráčov Petrohradu. Podarilo sa mu aj vystreliť, no len do náručia súperovho brankára.

7:47
    Vlci stupňujú tlak. Tentokrát sa ocitol pred Trifonovom Sýkora, nedokázal ale zakončiť presne.

7:11
    Ani Bellušova strela nebola úspešná, letela len ponad bránku.

5:27
    Možaev sa dostával do peknej príležitosti, v poslednej chvíli sa mu ale puk zošmykol z hokejky.

4:09
    Sýkora nedokázal vo veľkej šanci prekonať súperového brankára. Stačilo mu bekhendom dotlačiť puk do prázdnej bránky.

3:43
    Tatranskí Vlci dali gól!
    Krásna strela Petra LINTEMERA od modrej prešla až za chrbát brankára Trifonova. Asistencie: Jakub Matai, Martin Belluš.

2:49
    Ježkova strela zápästím skončila len mimo bránky, brankár mal ale zakrytý výhľad.

1:05
    Takisto aj domáci celok odpovedal, Mataiova strela bola vyrazená.

0:24
    Už na začiatku sa pokúsil prekvapiť Hrušku Pavlov.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

Začiatok stretnutia sa presúva o 15 minút neskôr kvôli technickým problémom.

Dnes prišlo na štadión v Spišskej Novej Vsi aj mládežnícke publikum zo škôl. Verme tomu, že dnešná pomerne veľká divácka kulisa pomôže Vlkom k víťazstvu.

Tatranskí Vlci: Hruška - Lintemer, Jáchym, Nedvěd, Kořínek, Chalupa, Motejlek, Ďuriš, Vlach - Bárta, Ježek, Csányi - Belluš, Šaršok, Matai - Kuřítko, Sýkora, Malec - Mráz, Daniška, Slovák

Strieborné Levy Petrohrad: Trifonov - Pikmulin, Ilminskij, Žilin, Koževnikov, Afanakin, Usnev - Davidov, Pavlov, Šestakov - Maximov, Abusagitov, Larionov - Volžankin, Možaev, Garanin - Zauzolkov, Sučkov, Pasčenko

Rozhodca: .

O niekoľko minút sa Vlci stretnú po druhýkrát so Striebornými Levmi z Petrohradu. V utorok bolo úspešnejšie ruské mužstvo, ktoré zvíťazilo až po samostatných nájazdoch 3:2.