cz Utorok 25.10.2011, 16:00Turnaj majsteriek - GNP Seguros WTA Finals Cancun (krytý tvrdý povrch)

0:0
    Petra Kvitová tak poráží svou neoblíbenou soupeřku Věru Zvonarevovou po setech 6:2 a 6:4. Řeznice z Fulneku dokázala překonat počáteční nervozitu, která se projevovala především při jejím podání, a první set pak získala hladkým způsobem. Podobně vstoupila i do toho druhého, kdy soupeřku ničila skvělými returny a tvrdými údery, a ujala se vedení 4:1. Zvonarevová se poté zlepšila, a také díky tomu, že Kvitová začala dělat nevynucené chyby a odešlo jí první podání, srovnala na 4:4. Petra pak ale opět ukázala svou povahu bojovnice a utkání zaslouženě dovedla do vítězného konce.

Já se s Vámi pro dnešek loučím, ale už za malou chvíli můžete na webu onlajny.cz sledovat duel mezi Caroline Wozniackou a Viktorií Azarenkovou. Na shledanou! (17:47:28)

0:0
    Druhý set skončil.

0:0
    Petra Kvitová si došla pro vítězný míček k síti a při své premiéře na turnaji mistryň si připisuje i premiérovou výhru!

5:4
    Delší výměnu ukončuje aut Zvonarevové a Kvitová má mečbol!

5:4
    Kvitová donutila soupeřku běhat a ta pak z těžké pozice netrefila míček do kurtu - 30:30.

5:4
    Petra Kvitová zahrála do autu - 15:30.

5:4
    Kvitové zafungoval servis ven z kurtu - 15:15.

5:4
    Zvonarevová získává první míček perfektním křížným úderem - 0:15.

5:4
    Kvitová začíná podávat...

5:4
    Petra Kvitová si bere své podání nakonec zpět a bude podávat na vítězství v zápase!

4:4
    Aut Rusky a brejkbol pro Petru.

4:4
    30 obě. Drama pokračuje.

4:4
    Zvonarevová se opět trefila do prvního podání - 15:30.

4:4
    15:15 po autu Zvonarevové.

4:4
    Razantní první podání Kvitová returnovala jen do sítě. První servis se Rusce celé utkání nedařil a najednou je vše jinak.

4:4
    Zvonarevová Petru podruhé v řadě brejkla a je srovnáno. Ožívají vzpomínky na Tokio...

4:3
    Další aut Petry. Brejkbol pro Zvonarevovou, která může srovnat skóre druhého setu.