Varnsdorf – Táborsko 3:3 (kon.) | Most – Jihlava 0:0 (kon.)
FK Varnsdorf
3:3 (2-:-0)
FC SILON Táborsko
cz Nedeľa 23.10.2011, 15:30Chance Národní Liga (CZ)

Jihočeši si odváží domů jeden bod. A jsem názoru, že je tomu tak správně. Oba týmy předvedly solidní výkony a především druhý poločas byl pro diváky velmi atraktivní. (17:21:27)

89
    Už se zdálo, že to bude roh. Ale je to jen vhazování pro domácí.

86
    Nebýt postavení mimo hru mohli se hosté radovat ze čtvrtého gólu! Míč se ocitl v brance ale radost hostí zastavil praporek rozhodčího.

85
    Na kopanou se dá najednou i dívat. Jedna akce střídá druhou. Hosté budou rozehrávat přímák...

83
    Po rohu domácích měla hostující defenzívá plné ruce práce aby odvrátila golové situace!

81
    Nějak se přitvrzuje. Alespoň na straně hostí. Již 3. žlutou kartu pro hosty dostává Jaroslav Nesvadba

80
    Ptáček je za předešlý faul obdařen žlutou kartou

80
    Míč létá ze strany na stranu. Nyní bude kopat Varnsdorf přímý kop.

78
    Fotbal nabírá otáčky. Po střele z přímého kopu měl Porcal plné ruce práce aby vytěsnil jedovku vyslanou od Šturmy

75
    V téže minutě střídá i Varnsdorf. Odchází dnes nejlepší hráč domácích Melunovič a střídá ho Procházka

75
    Hosté poprvé v zápase střídají. Vukadinoviče střídá Šturma

73
    Dnešní první žlutou kartu obdržel Ivan Ciferský

72
    Tutovou šanci na druhé straně vychytal Berkovec! Rudnytskyy se prosmýkl obraně ale branku už nedokázal trefit. Teď měli hosté štestí

70
    Hosté prověřili Porcalovu pozornost. Sklenář vystřelil do pravého dolního růžku, Porcal však vytáhl rychlý zákrok a míč poslal pryč z vápna.

68
    Melunovič je evidentně při chuti. Po krásném náběh dostal pas a vyslal pumelici na rozhraní šestnáctky, kterou vyboxoval Berkovec

66
    Dnešní utkání sleduje 643 diváků.

66
    Tak to vypadá, že se Varnsdorf alespoň trochu vzpamatoval. Teď v slibné situaci pálil Melunovič.

62
    Domácí lavička reaguje střídáním. Ze hry odstupuje Robert Matějov a přichází Ladislav Martan

61
    Sezimovo Ústí právě vstřelilo branku!

Druhý poločas je zatím velice zajímavý. Kopaná připomíná spíše hokej. O vyrovnání se zasloužil JIŘÍ PTÁČEK.

60
    Varnsdorf právě vstřelil branku!

Sezimovo Ústí právě vstřelilo branku, že by omyl? Ne, hosté si vstřelili opravdu ukázkový gol. Autorem třetí branky domácích je označen ALEN MELUNOVIČ

55

Je to tak. Varnsdorf předvádí hru plnou nepřesností a chyb jako v první půli. Ne, že by Sezimovo na tom bylo o něco lépe ale rozhodně svou hru o něco pozvedli a z toho důvodu smazali po 10 minutách hry dvoubrankové manko. Autorem vyvedené střeli, která skončila v brance domácích je JAKUB SKLENÁŘ

54
    Aut pro domácí

53
    Utkání má zatím stejnou úroveň jako v první půli. Opět může sledovat řadu nepřesností

50
    Varnsdorfané by měli přidat jestliže v dnešním utkání pomýšlejí na výhru...

48
    Sezimovo Ústí právě vstřelilo branku! Branku vstřelil DOBAL.

46

V prvním poločase jsme sledovali podprůměrnou kopanou. I z minima šancí však dokázal Varnsdorf vytěžit maximum. Díky tomu mají domácí dvoubrankový náskok.

44

Rudnytskyy se pěkně uvolnil po pravé straně a na hraně šestnáctky skvěle odcentroval a našel úplně volného RADIMA BREITEHO, který poslal míč hlavou z voleje do brány. Berkovec se jen smutně ohlédl. S tímto nemohl nic nadělat.

42
    Pimpara zabránil centru plachtit dál hlavou. A míč skončil za postranní čarou.

41
    Chod poslal k zemi Kočího. Hosté budou kopat přímák z 25 metrů

39
    Z protiútoku šel po pravém křídle Rudnytskyy, který přenechal míč Breitemu jenž poslal centr na hlavu Matějova. Slibná akce ale skončila vysoko nad brankou hostí.

38
    Míč nebezpečně poskakoval ve vápně, ale nikdo z hráčů ho neusměrnil do branky. Míč si tak v klidu bere Porcal.

38
    Další roh pro hosty

36
    Po rohu hostí se ocitl na zemi Porcal. Po chvilce strávené na zemi však vypadá v pořádku. Může tak poslat své spoluhráče centrem do útoku.

35
    Hosté se pokoušeli propracovat do šance. Jejich snaha skončila u nepřesné nahrávky od Rožbudy

34
    Exekutor ho však přetáhl a míč končí v zámezí

33
    Roh pro domácí

32
    Na druhé straně udělal podobnou minelu Jakobovský.

31
    Dobal poslal míč do autu

29
    Rudnytskyy si pěkně naběhl za hostující obranu. Míč si ale nezpracoval ideálně a po souboji s Rožboudem ztratil míč.

27
    Kotrba v leže zablokoval Stehlíkovu střelu a tím odvrátil nebezpečí

27
    Rudnytskyy vybojoval rohový kop

25
    Rožboud se propracoval do vápna a hledal centrem Dobala. Proti centru však vystartoval Porcal a centr doslova ukradl z halvy útočícího hráče.

24
    Breite nakonec vystřelil, jeho střela mířila 2 metry od branky.

23
    Bude následovat roh pro domácí...

21
    Hlavní arbitr si oblékl zelený rozlišovák... nejspíš proto aby si ho hostují borci nepletli se spoluhráčem. Jak rozhodčí, tak i hostí oblékají totiž červené trikoty.

18
    Hra nyní nenabízí to, co by si divák přál... Jsme svědci nepřesných nahrávek a autových vhazování. Zásluhu na tom mají jak domácí tak hosté...

16
    Kočí hledal dloubáčkém do běhu Jasanského. Míč ho ale nenašel a tudíž následuje odkop od domácí branky.

14
    Kopaná se nyní hraje spíše rukama než nohama. Série autů nemá totiž konce..

13
    Po nepovedeném vysunutí Sklenáře aut pro domácí

9

Breite poslal z pravé strany hřiště nenápadný centr do vápna hostí. Mič postupně doskákal k ALENU MELUNOVIČOVI, který se opřel do míče a po anglicku ho nasměroval do branky.

7
    Mach se pokusil odcentrovat od rohového praporku do vápna, jeho pokus však lehce polapil Berkovec

6
    Kotiš se po vzdušném souboji s Jasanským ocitl na zemi

4
    Domácí obrana se nedohodla a Porcal poslal míč do zámezí.

3
    Kotiš teď vyslal první střelu na bránu. Míč ale netrefil ideálně a nasměroval ho nad branku

1
    Hned v úvodu nás čeká odkop od branky hostí. Do útoku se dral Mach

1

Vítáme Vás u přenosu z Varnsdorfu. Dnes se můžeme těšit na bitvu týmů, jenž mají po 11 kolech nastejno po 13 bodech. Sdílí tak 10 a 11 příčku v tabulce.

FK Varnsdorf: Porcal - Breite, Kotiš, Pimpara(K), Mach, Stehlík, Melunovič, Jakobovský, Chod, Rudnytskyy, Matějov

FK Spartak Mas Sezimovo Ústí: Berkovec - Rožboud, Kotrba, Kočí, Ptáček, Ciferský, Nesvadba(K), Sklenář, Vukadinovič, Jasanský, Dobal

Rozhodčí: Možíš - Gallo, Páral.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

Ondřej Dlask

Góly: 9. Melunovič, 44. Breite, 60. Melunovič - 48. Dobal, 55. Sklenář, 61. Ptáček

Karty:   73. Ciferský (SEZ), 80. Ptáček (SEZ), 81. Nesvadba (SEZ)

FC SILON Táborsko: Berkovec - Rožboud, Kotrba, Kočí, Ptáček, Ciferský, Nesvadba(K), Sklenář, Vukadinovič, Jasanský, Dobal

Rozhodca: Možíš - Gallo, Páral