Ružomberok – Trenčín 1:1 (kon.) | B. Bystrica – Dunajská Streda 1:0 (kon.) | Zlaté Moravce – Nitra 1:1 (kon.)
Trnava – Košice 1:0 (kon.) | Žilina – Prešov 1:0 (kon.)
MŠK Žilina
1:0 (0:0)
FC TATRAN Prešov
Sobota 22.10.2011, 17:30 • MŠK Žilina • Corgoň liga

Koniec zápasu. Prešovčania sa ani po 553 minútach nedočkali gólu, v Žline nepodali zlý výkon, ale opäť nedokázali nič vymyslieť smerom dopredu a herne lepší domáci ich zákonite potrestali. Pre Prešov môže byť útechou len to, že prehrali Košice aj Dunajská Streda a tak sa situácia na chvoste tabuľky nezmenila. (19:21:37)

90+
    A Prešov kope ďalší roh, center našiel hlavu Diviša, ktorý pozíciu zakončovateľa nezvládol.

90+
    Posledná šanca Prešova, rohový kop, v šestnástke aj Diviš

90
    Prešovčania sa snažia o vyrovnanie, ale jednoducho v tomto mužstve niet toho, kto by niečo vymyslel. Nadstavujú sa dve minúty.

88
    Striedanie domácich, namiesto Dezu Štrba

87
    Cessay sa predral do šestnástky, jeho bomba letí vedľa.

85
    Žúrek vybojoval loptu v strede poľa, dobre vystreli spoza šestnástky, po zákroku Krnáča strieľa z voleja veľmi nepresne Bernardo

83
    Grendel dobrým centrom našiel Ceesaya, ktorý v páde nedokázal hlavou trafiť bránku hostí. Vzápätí na druhej strane strela Zehera, ktorá Krnáča neprekvapila.

82
    Prešovčania kopali dva rohy po sebe, ale ani nz jedného nedokázali ohroziť Krnáča.

81
    Tarkovič posiela do hry ďalšieho útočníka, Papaja nahrádza Zeher

80
    Dobrý center Pribulu, na ktorý nikto z Prešovčanov nezareagoval

78
    Ceesay sa uvoľnil v šestnástke, ale jeho strela bola veľmi nepresná.

75
    Žilinčania pokračujú v tlaku,center Barčíka našiel Gergela, ale ten loptu hlavou zle trafil

74
    Strelca zatiaľ víťazného gólu Picha nahrádza Střihavka

72
    žilinčania sa po tlaku dostali do vedenia a kontrolujú hru. Tarkovič strieda, namiesto Katonu prichádza Žúrek

69
    Žilina dala gól!
    Mabouka pekne našiel Picha nabiehajúceho do šestnástky a ten prudkou strelou do horného rohu nedal Divišovi šancu

65
    Ani z toho Žilina nič nevyťažila

64
    Mráz pekne zatočil loptu ľavej žrdi, Diviš vyrazil na roh. Vzápätí po tlaku Žiliny ďalší roh