Kadaň – Hr. Králové 5:3 (kon.) | Litoměřice – Most 4:3 (po s.n.) | Benátky n/J – Havlíčkův Brod 5:0 (kon.)
Beroun – Šumperk 6:3 (kon.) | Jihlava – Olomouc 3:0 (kon.) | Třebíč – Ústí n/L 3:2 (po pr.)

Piráti právě vstřelili branku!
    O dnešním vítězi je rozhodnuto. Piráti se prosadili při přečíslení, které zakončoval ŠTĚPÁN HŘEBEJK. Asistence: Dwight Helminen.

48:57
    Grof (Cho) - 2 minuty krosček a 2 minuty napadení. Nouza (Pís) - 2 minuty - krosček.

43:01
    Procházka (Cho) - 4 minuty - vysoká hůl.

40:51
    Písek právě vstřelil branku!
    David Nedorost přihrál mezi kruhy VOJTĚCHU MRKVIČKOVI, který z tohoto místa vymetl pavučiny v pravém horním rohu Hanuljakovy brány. Asistence: David Nedorost.

40:24
    Obrovskou šanci měli domácí. Eberle vystřelil takřka z nulového úhlu, dorážel Nouza, ale Hanuljak zalehnul kotouč.

37:58
    Nedorost obral o kotouč jednoho hostujícího hráče a následně vystřelil z mezikruží. Hanuljak předvedl pěkný semafor.

36:08
    Piráti teď vyšachovali celou píseckou defenzívu. Akci zakončoval aktivní Gajovský, avšak opět mu gólovou radost překazil domácí brankář.

35:07
    Gajovský střílel bekhendem, Falter předvedl efektivní zákrok lapačkou.

33:27
    Žovinec (Pís) - 2 minuty - hrubost.

32:47
    Gajovský se řítil na píseckou bránu, v mezikruží před domácími obránci předvedl ukázkovou stahovačku, po které následovala střela, která se otřela o pravou boční síť.

30:49
    Do přečíslení se dostali Seman a Sikora, ale svou akci překombinovali o jednu přihrávku navíc.

29:54
    Domácí si zahrají přesilovou hru.

28:39
    Falter nejprve fantastickým zákrokem chytil střelu Krafta do prázdné brány. Kotouč si ovšem dojel ŠTĚPÁN HŘEBEJK a ten už kotouč uklidil do písecké brány, 0:4. Asistence: Milan Kraft, Brett Palin.

25:39
    Kolář (Pís) - 2 minuty - faul loktem.

25:04
    Gajovský se dostal do samostatného úniku, který zakončil ukázkovou bekhendovou kličkou, ale Falter mu překazil radost levým betonem.

23:19
    Dělovku Fialy vyrazil domácí brankář do ochranné sítě reflexivním zákrokem.

18:40
    Hosté jdou do tříbrankového trháku. Ondřej Fiala objížděl bránu a zpoza písecké svatyně vrátil kotouč před bránu, kde číhal KAREL HROMAS, který střelou z první upravil skóre na 0:3. Asistence: Ondřej Fiala, David Havíř.

17:44
    Piráti se po delším obléhání domácí brány dočkali vstřelené branky. Hřebejkovu střelu od modré Falter ještě dokázal vytěsnit, ale na dorážku MILANA KRAFTA byl již krátký. Asistence: David Hruška, Štěpán Hřebejk.

08:43
    Seman (Cho) - 2 minuty - držení hole.

05:43
    Jedovka Krafta přes obránce prolétla těsně kolem levé tyče.

04:46
    Polodna (Pís) - 2 minuty - podražení.

02:26
    Piráti jdou do vedení. ONDŘEJ FIALA si objel ležícího Faltera a pohodlně zokončoval za záda bezmocného Faltera, který neměl šanci se přesunout ke druhé tyči. Asistence: Lukáš Endál, Karel Hromas.

Tomáš Němec

Góly a asistencie: 41. Mrkvička (Nedorost) - 3. Fiala (Endál, Hromas), 18. Kraft (Hruška, Hřebejk), 19. Hromas (Fiala, Havíř), 29. Hřebejk (Kraft, Palin), 56. Hřebejk (Helminen)

IHC Králové Písek: Falter (Sedláček) - Všetečka, Žovinec, Vráblík, Lukačovič, Kanov, Lukáč, Kolář, Vaniš - Eberle, Nouza, Bělohlav - Nedorost, Šperger, Mrkvička - Polodna, Suja - Mošovský, Ferebauer, Kudrna.
    Piráti Chomutov: Hanuljak (Řehoř) - Bartejs, Jillson, Rutta, Havíř, Palin, Mrázek, Grof - Kůs, Sikora, Seman - Endál, Fiala, Hromas - Helminen, Kraft, Hřebejk - Hruška, Gajovský, Procházka - Heřman.

Rozhodca: Kubeš - Špůr, Komárek