FC Nitra
2:2 (1:2)
MFK Dukla Banská Bystrica
Piatok 14.10.2011, 17:30Niké liga

V prvom polčase sme za 5 minút videli tri góly. Následne bola Nitra v druhom polčase aktívnejšia a odmenou jej bol gól Gajdoša na 2:2. Strelec videl ku koncu zápasu aj červenú kartu, ale skóre sa už nemenilo a zápas tak končí deľbou bodov! (19:16:09)

92
    Po hlavičke Saviča rohový kop Nitry. Ráková štandardka je už uhasená. Následne vidí žltú kartu domáci Vratislav Gajdoš a keďže je to jeho druhá vidí po druhej žltej aj červenú kartu!

91
    Nadstavujú sa 2 minúty.

90
    Pri snahe Nitry si takmer po zásahu Gyombéra dali zverenci Štefana Zaťka vlastný gól.

88
    Posledné striedanie zápasu. Pančíka nahradí Prekop.

87
    Strelec vyrovnávajúceho gólu si vyzliekol pri radosti dres a tak Gajdoš vidí žltú kartu.

86
    Nitra dala gól!
    Po prihrávke od Ráka sa k strele k prvej dostal vo vápne GAJDOŠ a hoci mieril do stredu brány, hádzajúci sa Belic gólu už nezabránil! 2:2!

84
    Center na Vratislava Gajdoša, no ten z prvej iba do rukavíc Belica, ktorý vyboxoval na roh.

82
    Nosisdlá v akcii, dôvodom je Jakubkov pravý členok.

81
    Jakubko na trávniku leží a zrejme ťahá čas, no rozhodca faul nepíska.

80
    N´Tuliho center Belic do náruče stiahol.

77
    Práve čerstvý Gajdoš to zo strednej vzdialenosti skúšal krížnou strelou a lopta iba tesne minula horný roh brány.

75
    Posledné striedanie Cyrila Stachuru, Z hry sťahuje Igora Držíka, ktorého mení čerstvý Gajdoš.

74
    Harbuľákova strela nepresná. Nitra nevyhrala už 5 kôl po sebe a dnes zrejme šnúru natiahne.

72
    Dnešné stretnutie sleduje 690 divákov.

69
    Po faule Harbuľáka je skóre faulov 4:17!

68
    Po faule na N´Tuliho mala Nitra priamy kop, ale z Rákovho pokusu nezapršalo.

66
    Na trávnik sa dostáva Tomáš Hučko, ktorý v drese Dukly vymenil Ľuptáka.

64
    Hlinka fauloval Arnolda Šimoneka.

61
    Maratón striedaní predlžujú hostia, Rejdovian v zápase skončil a strieda ho Považanec.

60
    Druhé striedanie domácich v rovnakom čase. Šimonek vymenil Mikuša.

60
    Prvé striedanie v zápase. Luboš Kolár nahradil Slobodu.

58
    Znova kto iný ako na ihrisku najaktívnejší Rák, jeho pokus mieri nad z voleja.

57
    Hlavička Róberta Ráka znamenala takmer vyrovnanie, ale Belic končekmi prstov nebezpečný pokus odvrátil aspoň na roh! Teraz chýbalo len málo.

54
    Jakubko využil nesúlad domácej obrany, dostal sa k lopte a len tesne minul bránu Nitry.

43
    Strela Ráka mala od druhého gólu domácich ďaleko a hostia zrejme polčas už ubránia a do šatne pôjdu s náskokom.

41
    Hostia zahrávali štandardku, ale z nej nezapršalo a lopta je už v strede poľa.

38
    Belic zasiahol po pokuse Slobodu. Nitrianskemu futbalistovi chýbalo pri strele viac dôrazu.

36
    Chudý bol v posledných chvíľach tri krát v permanencii ale vždy dobre zasiahol a situácie ešte v zárodku uhasil.

34
    Hra sa oživila, hostia majú momentálne rozdané lepšie karty.

32
    Hodúr na Mikuša, ale ten mieri vysoko nad do nebies...

31
    Bažík v protiútoku mal dobrú šancu, trafil však iba do dobre postaveného brankára Nitry.

29
    Prvým previnilcom so žltou kartou je hosťujúci Pančík.

27
    Tak pod Zborom sa nám roztrhlo strelecké vrece a to môže futbalu iba pomôcť! Nitra bude musieť zabrať smerom dopredu.

25
    Banská Bystrica dala gól!
    Šialený priebeh zápasu pokračuje! Marek BAŽÍK sa odhodlal k strele spoza šestnástky, loptu brankár Chudý nedokázal udržať a tá končí tesne za bránkovou čiarou!

21
    Bleskurýchla odpoveď domácich! Na konci akcie bol Mikuš, jeho prihrávka sa dostala na kanoniera Róberta RÁKA a ten vyrovnáva!

20
    Uškovič po pravej strane vymyslel prihrávku pred bránu, kde sa ocitol v tesnej blízkosti JAKUBKO a ten nemal problémy z bezprostrednej blízkosti otvoriť strelecký účet zápasu!

16
    Znova zatiaľ aktívnejší hostia ohrozili domácich. I keď ohrozili by sa dalo dať do úvodzoviek, strela Tomáša Uškoviča nebola vôbec presná a Chudý nemusel zasiahnuť.

14
    Rejdovianov pokus mieril nad bránu Matúša Chudého.

11
    Oba celky teraz predviedli hru na hranici fair play, no hlavný rozhodca zatiaľ kartu nevytiahol.

9
    Zatiaľ sa predovšetkým bojuje v centrálnej časti plochy, snahu BB zastavil dobrým zákrokom Čirik, odchovanec Dusla Šaľa.

7
    Do zápasu sú pripravený títo náhradníci: Kopecký, Kolár, Gajdoš, Bakule, Gajdošík, Šimonek, Kinček za domácich a Ďurčo, Hučko, Považanec, Turňa, Laksík, Prekop, Kupčík za Duklu.

5
    Atmosféra nie je prakticky žiadna a až na miestne výkriky pripomína hrobové ticho.