Most – Nitra 36:27 (kon.) | Olomouc – Senec 35:15 (kon.) | Michalovce – Zlín 26:24 (kon.)
Šaľa – Partizánske 23:24 (kon.)
Iuventa Michalovce
26:24 (16:9)
Handball PSG Zlín
cz Sobota 08.10.2011, 17:30 • Chemkostav Aréna Michalovce • Hádzanárska interliga ženy

Z michalovskej Chemkostav arény sa s vami lúči Miroslav Behún, ktorý tento onlajn dnes pripravil v spolupráci s firmou Televízna služba Kostičák Sobrance - www.kosticak.sk (26:24) (18:58:29)

Jednoznačne sa vyvijajúci zápas po prvom polčase sa napokon zmenil v drámu najmä vďaka streleckej nemohúcnosti domácich v čase od 41. do 52. minúty, kedy Zlín dotiahol z 22:14 na 22:21, ako aj vďaka strelecky disponovaným hráčkam Zlína Poznarovej a Štěrbovej. Napokon šťastné víťazstvo Iuventy. (26:24)

60
    Konec zápasu. (26:24) (0:0)

60
    19 sek pred koncom 2 min pre Štěrbovú a 7 m hod Iuventa - Gerič premieňa a završuje tak konečné skóre. (26:24) (0:0)

59-60
    Domáce dávajú gol, ale Štěrbová znižuje. (25:24) (0:0)

59
    Znižuje Poznarová (24:23) (0:0)

58
    Cedidlová z krídlla nepremieňa, pravidlo nedáš-dostaneš potvrdzuje Bachirieva. (24:22) (0:0)

57
    Útok domácich, skvelá obrana Zlína. (23:22) (0:0)

57
    Pri lopte Zlín. (23:22) (0:0)

57
    V útoku domáci celok, ale úspešná Mahďáková. (23:22) (0:0)

56
    Neúspešný podstrel Budayovej. (23:22) (0:0)

55
    Zlín v ďalšom útoku. (23:22) (0:0)

55
    Poznarová zo 7 m hodu úspešná, trocha smoly na ruke Kudročovej. (23:22) (0:0)

54
    Mahďáková úspešná proti strele Hollej z krídla. (23:21) (0:0)

ˇ53
    Čaká nás dramatických záverečných 7 minút. (23:21) (0:0)

53
    Čas 52:53, time-out Zlín. (23:21) (0:0)

52
    Konečne po dlhom viac ako 11-minútovom čakaní gol domácich. Úspešná Bachirieva. (23:21) (0:0)