Senica – Púchov 7:0 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Prešov 2:3 (po s.n.) | Bardejov – Topoľčany 7:2 (kon.)
Pov. Bystrica – Trebišov 3:5 (kon.) | Detva – Spišská N. Ves 3:5 (kon.) | Piešťany – Trnava 4:5 (kon.)
HK DOXXbet Detva
3:5 (2:2, 1:0,0:3)
HK Spišská Nová Ves
Piatok 07.10.2011, 18:00TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (20:31:02)

58:55
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Využitá presilovka hostí, krásnym blafákom prekonáva Lipnického FILIP NOVÁK. Asitencia : Kropáč.

58:39
    Domáci Nemček je vylúčený , znova nasleduje presilovka hostí.

57:55
    Hostia sa netlačia dopredu, koncentrujú sa na obranu.

57:47
    Hostia kontrolujú hru, domáci v plnom počte.

55:50
    Domáci so štyrmi hráčmi.

55:48
    Domáci znova faulujú, hostia si zahrajú presilovú hru o 2 hráčov na 2 sekundy, potom pokračuje presilovka o jedného hráča.

55:50
    Domáci v plnom počte.

55:01
    Domáci sa úspešne bránia, vyhadzujú puk od svojej brány.

54:03
    Mahdalík oslabuje svoj tím, je vylúčený, hostia hrajú presilovku.

53:50
    Hostia kontrolujú hru, Detva sa nevie dostať k šanci čo i len vystreliť.

52:36
    Hostia v plnom počte.

52:21
    Hostia so štyrmi hráčmi.

50:53
    Hostia chcú ukončiť zápas, keď im to nakázal rozhodca, no ten svoj názor zmenil a hrá sa ďalej.

Tak nie, nakoniec rozhodca necháva pokračovať zápas.

50:36
    Naozaj nezvyčajná situácia, divák preliezol plexisklo a spadol na ľad. Žiaľ divák sa nehýbe a musia ho odniesť z ľadu na nosítkach.

50:36
    Ordzovenský je vylúčený a oslabuje svoj tím, domáci si zahrajú presilovku o 2 hráčov.

50:32
    Hostia bez problémov vyhadzujú puk.

50:07
    Gurčík je vylúčený za hákovanie. V nepravú chvíľu oslabuje svoj tím a domáci si tak zahrajú presilovú hru.

48:09
    KROPÁČ a Lukáš Novák dobre zakombinovali a prvý menovaný krásne prekonáva Lipnického, naozaj nečakaný zvrat v zápase.

47:04
    MARTIN OPATOVSKÝ strieľa po krásnej prhirávke gól a vyrovnáva !

46:43
    Hostia sa zriedka dostávajú pred Lipnického, väčšinu roboty spraví obrana domácich a tak brankár Detvy nemá žiadnu prácu.

44:12
    Piperek strieľal z pravej strany, no Chovan bol pozorný.

42:53
    Presilovka ostáva nevyužitá, hostia v plnom počte.

41:32
    Začína sa presilovka domácich.

41:31

40:50
    Hamrák putuje na trestnú lavicu za nedovolené bránenie. Hrá sa 4 na 4.

40:01
    Začala tretia tretina.

Ďalšia tretina začne približne o 19:46.

2. tretina nebola taká divoká ako tá úvodná. Domáci kontrolovali hru počas celej tretiny a odmenou bol gól v sieti Chovana. Domáci tak majú možnosť poraziť aj ďalšieho silného súpera, stačí, aby zvládli nasledujúcu 3. tretinu.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:27
    Hráč domácich Kóňa fauluje, z hákovanie dostáva 2 minúty a oslabuje tak svoj tím.

39:20

38:12
    Domáci si nepresne nahrávajú pred Chovanom a hostia tak vyhadzujú puk preč od svojej brány.

37:20
    Hamrák mieri na trestnú lavicu za sekanie.

36:50
    Hra sa upokojuje, obrany oboch tímov sú opatrnejšie.

35:13
    Novák krásne strieľa na Lipnického, ten puk vyráža vyrážačkou, no najprv sám nevedel kde je puk.

33:55
    Hostia sa po dlhom čase dostávajú do útoku, Priechodský však nevedel čo s pukom a tak ho po dlhom obliehaní brány stráca.

31:34
    Domáci sú aktívnejší, hrá sa pred Chovanom.

30:36
    Lipnický vynikajúco chytá strelu od modrej a následne likviduje aj brejk hosťujúceho hráča !

28:20
    Novák skúšal pozornosť Lipnického , no jeho strele chýbala presnosť.

26:18
    Detva dala gól!
    KÓŇA využil chybu obrany hostí a prekonáva Chovana ! Asistencie : Rehus, Dvořák.

25:22

24:12
    Detva vynikajúco bráni. Hostia sa len na malú chvíľu usadili pred Lipnickým a hneď strácajú puk.

23:23
    Hostia si zahrajú presilovú hru.

22:39
    Detva sa dostáva pred bránku Chovana príliš často, hrá sa rýchlejšie, domáci hrajú pekný hokej, zatiaľ hrajú dva vyrovnané tímy pekný hokej.

20:01
    Začala druhá tretina.

Ďalšia tretina začne približne o 18:56.

Prvá tretina zápasu bola napínavá, skúsenejší hostia dvakrát viedli, no domáci dvakrát odpovedali gólmi Zuzina a Kóňu. Domáci tak potvrdili svoju formu a môžme sa tešiť na 2. tretinu.

20:00
    Prvá tretina skončila.

19:53
    Opatovský fauluje, domáci si zahrajú presilovú hru.

18:33
    Hostia budú hrať presilovku.

16:27
    KÓŇA využíva presilovku ! Po nahrávke Mahdalíka prekonáva Chovana. Asistencia : Mahdalík.

15:21
    F. Novák takisto fauluje, Detva bude hrať presilovú hru o 2 hráčov.

14:52
    Gurčík fauluje, presilovka domácich.

14:13
    Tlak domácich, Chovan teraz mal čo robiť, aby neinkasoval.

12:30
    IGOR MAJESKÝ dostáva krásnu prihrávku od Krempaského a nad posiela puk ponad vyrážačku Lipnického. Asistencie : Ordzovenský, Krempaský.

12:05

11:20
    Hostia vynikajúco bránia, Detva sa stále nevie dostať pred bránu Chovana.

10:05
    Farkašovský fauluje a oslabuje svoj tím, domáci hrajú presilovú hru.

7:36
    ZUZIN ihneď z vhadzovania strieľa pomedzi betóny Chovana a prekonáva ho ! Asistencia : Piperek.

7:10
    Detva je aktívnejšia, no cez vynikajúcu obranu hostí sa ešte nedostala.

6:26
    Plexisklo je konečne vymenené a zápas môže pokračovať.

6:26
    Kubenko narazil Bajca na mantinel. Hra musí byť prerušená, keďže náraz bol taký silný, až to plexisklo nevydržalo.

5:37
    Krempaský a Opatovský skúšali pozornosť Lipnického, neúspešne.

3:06
    Presilovku hostia predsalen využívajú, Kropáč nahráva pred bránu HAMRÁKOVI a ten posiela puk pomedzi betóny Lipnického. Asistencia : Kropáč.

2:44
    Detva úspešne vyhadzuje puk, navyše sa dostáva aj do útoku, no zastavil ich ofsajd.

1:44
    Zuzin fauluje, hostia hrajú presilovku.

1:00
    Domáci sa snažia kombinovať, dostávajú s ado pásma hostí, no zatiaľ na Chovana nevyslali žiadnu strelu.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

7. celok tabuľky 1. hokejovej ligy privíta dnes tím, ktorý sa nachádza na 3. mieste. Domáci hokejisti prekvapili pravdepodobne aj sami seba, keď sa im v 8. kole podarilo poraziť Trnavu v pomere 1:2, navyše toto stretnutie sa hralo v Trnave a Detva tak získala 3 dôležité body. Hostia doma pravdupovediac museli vyhrať, to aj splnili a Bardejov porazili 6:2. Na štadiónoch súperov HK Spišská Nová Ves občas zakopne. Dnes by to až také prekvapenie nebolo, domáci majú dobre stavaný tím a dokážu poraziť aj silnejších súperov.

HC 07 Detva: Lipnický (Kurali) - Dvořák, Neumann, Hataš, Nemček, Škvarka, Repa, Mačuha - Kubenko, Mahdalík, Paciga - Indrych, Kóňa, Čanky - Rehuš, Piperek, Zuzin - Zorvan, Koval

HK Spišská Nová Ves: Chovan - Gurčík, Bajc, Ordzovenský, Novajovský, Džerenga, Borovský, Kirner, Vartovník - Kropáč, Hamrák, Farkašovský - F.Novák, Prokop, L.Novák - Opatovský, Majeský, Krempaský - Lemešani, Gonda, Klinga.

Rozhodca: Vojtek - Číž, Neuzer.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 18:00.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Marian Fiam

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DOXXbet Detva. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 8. L. Zuzin (Piperek), 17. Kóňa (Mahdalík), 27. Kóňa (Rehus , Dvořák) - 4. Hamrák (Kropáč), 13. Majeský (Ordzovenský, Krempaský), 48. Opatovský, 49. Kropáč (L. Novák), 59. F. Novák (Kropáč)

HK DOXXbet Detva: Lipnický (Kurali) - Dvořák, Neumann, Hataš, Nemček, Škvarka, Repa, Mačuha - Kubenko, Mahdalík, Paciga - Indrych, Kóňa, Čanky - Rehuš, Piperek, Zuzin - Zorvan, Koval

Rozhodca: Vojtek - Číž, Neuzer