Kert Park Praha – Karviná 6:2 (kon.) | Ústí n/L – Pardubice 2:1 (kon.) | Hr. Králové – Vlašim 4:3 (kon.)
Elba DDM Ústí nad Labem
2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
HBC Pardubice
cz Nedeľa 25.09.2011, 11:00CROSSDOCK extraliga (CZ)

Domácí udrželi jednobrankové vedení a dnes po vyrovnaném utkání vítězí. Dnes nejspíš rozhodlo štěstí. Z Ústí vám přeji hezký zbytek víkendu. (13:08:21)

45:00

44:54
    6 vteřin do konce. Domácí vyhodili na zakázané uvolnění.

44:46
    A domácí reagují na oddechový čas dalším oddechovým časem.

44:46
    Zakázané uvolnění domácích. Hosté si berou oddechový čas a zkusí to v šesti mužích v poli.

43:45
    Odpočatý Soukup teď vyvezl míč.

43:15
    Elba teď dvakrát vyhodila.

42:28
    Zároveň vyloučen Bím za nedovolené bránění na 2 minuty. Obrovská šance hostů na vyrovnání.

42:28
    Další tlak hostů, Banda vůbec nevěděl kde má míček, ale naštěstí pro něj to nevěděli ani hosté.

40:45
    Rezek střílel z první, ale Matrka vytáhl neskutečný skluz po tvrdém povrchu a drží nadějě hostů na vyrovnání.

39:54
    Soukup Lukáš se již rozcvičuje na trestné lavici a bude to jistě vítaná posila domácím, protože ti už začínají být unavení. Přeci jen Pardubice mají hráčů více.

39:45
    Zalehnutí puku v obranném pásmu domácích. Tlak Pardubic tam sice je, ale nedokážou se dostat s míčkem před bránu.

39:04
    Rezek teď unikl do samostatného nájezdu! Zkoušel nasadit Matrkovi teploměr, ale hostující brankář výborným reflexem sklopil vyrážečku a puk vyrazil!

37:47
    A hosté se dočkali branky! Ovšem druhá dorážka byla kopnuta nohou a tak branka neplatí.

37:30
    Změna stran obou týmů. To by mělo více pomoci Pardubicím, které teď budou hrát se sluncem v zádech.

37:00
    Znovu spousta tvrdých střetů. Naštěstí se zatím vše obešlo bez zranění.

36:14
    Přihrávka rukou hostů, hra se stěhuje do středního pásma.

35:54
    Teď jsou domácí pod tlakem a znovu vyhazují na zakázané uvolnění.

35:29
    Zakázané uvolnění domácích.

35:18
    Famózní zákrok Bandy. Teď domácí obrana hodně zaspala, ale Banda předvedl famózní přesun od tyče k tyči.

34:09
    Hosté dlouhé oslabení zvládli.

33:19
    Úmyslný offside domácích. Pardubice teď brání výborně.

32:22
    Matrka stále chytá střely domácích a nedovoluje žádné dorážky.

32:00
    2x po sobě Pardubice vyhazují.

31:18
    Posunutá branka hostů.

31:04
    Plachý střílel od modré, ale nikdo jeho nahození netečoval. Matrka zatím odolává.

30:44
    Elba začala svou dlouhou přesilovou hru. Po několika střelách Matrka zalehl puk.

30:01

Druhou třetinu rozhodovali nervy. Elba se držela o něco lip a vstřelila 2 branky. Hosté snížili, ale za následné kopnutí do hlavy ležícího Soukupa dostal Filip Petr 2+5 minut a oslabil svůj tým do třetí části.

30:00

29:44
    Plachý na hřišti a domácí se pokusí ještě o jeden útok.

29:04
    Soukup Lukáš vrazil na hrazení gólmana Matrku a dostane 2+10 a hostující 2+5 minut hrubost a trest ve hře za kopnutí do ležícího Soukupa. Domácí budou hrát 5 minut přesilovku 5na4 po skončení trestu Plachého.

28:13
    Pardubičtí si za chvíli zahrají 13 vteřin 5na3. Toto oslabení domácí zvládají.

27:50
    Domácí vyhazují a pardubičtí teď provokují hráče Elby, ti zatím zůstavají v klidu, další vyloučení by si nemohli dovolit.

27:47
    Vyloučen domácí Plachý na 2 minuty za nedovolené bránění. Hosté mají přesilovku 4na3.

27:17
    Hru 4na4 zvládají lépe hráči Elby, ale zatím si nedokázali vytvořit nějakou větší šanci.

26:48
    Soukup Lukáš vyloučen na 2 minuty za držení.

26:35
    Hostující Hrnčíř vyloučen na 2 minuty za podražení.

26:30
    Tak teď se perníkáři rozjeli. Další minelu v obraně musel fantastickým zákrokem likvidovat Banda.

25:13
    Pardubice právě vstřelily branku!

Po obrovském tlaku hostů dorazil puk mezi nohy Bandy HÁK TOMÁŠ. Asistence: Jan Bílý, Petr Filip

24:45
    Zakázané uvolnění hostů.

24:09
    Rezek se dostal do samostatného nájezdu, ale Matrka mu výborně vypích kotouč, když se pokoušel o forehandovou kličku!

22:55
    Hraje se bez vážnějších šancí.

22:10
    Elba je teď jasně lepším týmem a nepouští hosty z jejich obranného pásma.

21:30
    A Prášek teď i nebezpečně vypálil. Matrka výborně vyráží ramenem.

21:02
    Ústí právě vstřelilo branku!
    8,32
    Prášek Daniel vybojoval puk na LUKÁŠE SOUKUPA, který přeběhl celé hřiště a zamířil přesně do vzdálenějšího horního růžku Matrkovi brány.

20:38

20:25
    Teď se hra poněkud přiostřuje. Oba týmy se spíš soustřeďují na dohrávání soubojů než na střílení na branku.

18:54
    Zbytek oslabení zvládli Pardubice na jedničku.

18:15
    Za potlesku všech kulhá Soukup ve spolupráci se spoluhráči na střídačku.

18:15
    Teď byl na mantinel vražen Soukup Lukáš a nezvedá se. Vylučovat se nebude.

18:03
    Střela Langthalera se snášela do pravého horního rohu Matrkovi brány, ale otřela se pouze o tyč.

16:54
    Vyloučen hostující Bílý na 2 minuty za hrubost.

16:43
    Prášek se dostal k odraženému puku a zpoza kruhů napálil levou Pardubickou tyč!

16:13
    Na mantinel byl tvrdě dopadl Skřivánek Tomáš, ale znovu to nevypadá na nic vážného.

15:26

Využitá přesilovka! Zleva přes celou šířku nahrál Soukup Lukáš na u tyče stojícího LANGTHALERA JANA a ten neměl problém trefit prázdnou bránu. Druhá asistence: Růžička Miroslav

15:01

Elba DDM Ústí nad Labem: Banda, Hruška - Nedbal, Obdržálek, Prášek, Rezek, Růžička, Haas - Baxa, Bím, Hubený, Kauschitz, Langthaler, Pilař, Plachý, Soukup, Štěpánek, Gottfried

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice: Matrka, Hora - Hák, Filip, Kamaryt, Mokříž, Drenko "C", Podařil, Krejčí - Bílý, Kubeš Jan, Kubeš Jiří, Skřivánek Tomáš, Urban, Merta, Skřivánek Jan, Hrnčíř, Waber, Zemánek, Hodr, Ingršt

Rozhodčí: .

Zápas je zatím vyrovnaný, ale o trochu víc šancí měly hostující Pardubice. Díky výbornému výkonu brankářů je ale zatím skóre stále 0:0.

15:00

14:53
    Zajímavá situace, po odpískání hostující Waber krosčekoval jednoho z domácích a půjde si na 2 minuty odpočinout.

14:02
    Zbytek přesilovky odehráli pardubičtí v útočném pásmu, ale míček k Bandovi nedostali.

13:00
    Jednomu z hostujících útočníků teď stačilo zvednout kotouč, ale Banda ještě vytrčil beton do vzduchu a puk špičkou vyrazil mimo hřiště!

12:40
    Domácí se v klidu brání.

12:10
    Vyloučen domácí David Bím na 2 minuty za vysokou hůl. Ovšem vypadalo to, že hostující útočník oplácel. Po menší diskuzi rozhodčí ukazuje, že na hostující straně se vylučovat nebude.

11:55
    Teď se ale dostal do brejku pardubický Urban, ovšem Banda jeho pokus o forehandovou kličku vystihl a domácí vyhazují na zakázané uvolnění.

11:02
    Teď Elba na hřišti vládne, po nadějné situaci jeden z hostujících obránců strhl svému brankáři masku z hlavy a rozhodčí přerušil hru.

10:34
    Domácí v plném počtu, tahle přesilovka se hostům vůbec nepovedla.

9:48
    Plachý zkušeně vyhazuje.

9:28
    Bím se dostal do protiútoku, jeho střela byla ztečovaná obráncem do protipohybu brankáře, ale ten ještě stihl vytrčit svůj pravý beton!

8:34
    Vyloučen domácí hráč Kauschitz na 2 minuty za podražení.

8:03
    Plachý teď získal střelou ze středního pásma útočné pásmo.

7:50
    Ani jeden z týmů se teď nemůže dostat do svého útočného pásma.

7:02
    Bím dorážel do poloodkryté branky, ale trefil pouze horní tyč! Hosté v plném počtu.

6:40
    Pardubice se v 2. minutě oslabení v klidu brání.

6:10
    Elba si dokázala vytvořit tlak, ale po jedné střele zůstal na hřišti jeden z pardubických hráčů a hra se přerušuje. Nic vážného to ale nebude.

5:02
    Po tlaku vyloučen hostující Kubeš na 2 minuty za vysokou hůl.

4:08
    Tak první střela na branku v podání Elby. Ovšem Bím z úhlu backhandem neměl příliš velkou šanci na vstřelení branky.

3:35
    Elba stále ani nenakoukla do obranného pásma Pardubic.

3:03
    Ústí se nemůže vymanit z tlaku a vyhazuje pouze na zakázané uvolnění.

2:46
    Domácí s vypětím sil oslabení zvládli.

2:08
    Tak Pardubice teď točí obranu Ústí a posílají na Bandu jednu střelu za druhou. Zatím hrají přesilovku na výbornou.

1:38
    Kubeš se zjevil sám před bránou, míček si potáhl ještě na backhand, ale Banda výborným skokem míček vyrazil.

1:25
    Pardubicím se zatím nedaří trefit bránu.

0:46
    Hned v úvodu vyloučen domácí Růžička na 2 minuty za napadení.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Jakub Šperk

Góly a asistencie: 16. Langthaler (Soukup, Růžička), 22. Soukup (Prášek) - 26. Hák (Bílý, Filip)

HBC Pardubice: Matrka, Hora - Hák, Filip, Kamaryt, Mokříž, Drenko "C", Podařil, Krejčí - Bílý, Kubeš Jan, Kubeš Jiří, Skřivánek Tomáš, Urban, Merta, Skřivánek Jan, Hrnčíř, Waber, Zemánek, Hodr, Ingršt

Rozhodca: Kokoška, Michailidis