Ústí n/L – Kert Park Praha 5:4 (po s.n.) | Most – Pardubice 9:5 (kon.) | Kladno – Karviná 3:2 (po s.n.)
Letohrad – Vlašim 2:5 (kon.)
SK Hokejbal Letohrad
2:5 (0:2, 1:3, 1:0)
HBT Vlašim
cz Sobota 24.09.2011, 18:00 • Letohrad • CROSSDOCK extraliga (CZ)

44:47
    Za sekání je 13 vteřin před koncem vyloučen hostující Blažek.

42:28
    Za nebezpečnou hru vysokou holí je vyloučen letohradský Lukáš Vlasák.

37:50
    Za držení je vyloučen domácí Halbrštát, další přesilovka pro Vlašim.

34:28
    Za vražení na hrazení dostává dvě minuty letohradský Furik, síly na hřišti se tedy vyrovnávají.

34:20
    Z otočky střílel Lux, Mikl chytá. Vzápětí je vyloučen hostující Horák, dvě minuty za držení.

31:37
    Trest pro domácí - po střetu u mantinelu dostává dvě minuty za vražení na hrazení Tomáš Kubíček. Vlašim hraje přesilovku.

28:13
    V rohu u hostující branky fauloval Furika vlašimský Jan Nýdl. Dostává dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

25:11
    Po střele Nýdla se před domácí brankou strhla šarvátka. Rozhodčí vylučuje domácího Janďourka a hostujícího Nýdla. Tresty se krátí, na hřišti hrají stále 5 na 4.

24:07
    Za vysokou hůl je potrestán domácí Tomáš Kubíček, dostává 2+2 minuty. To je velká příležitost pro hosty.

21:17
    Trest odpyká Radim Dedek.

21:17
    Trenér hostů neudržel nervy, vlašimská lavice dostává dvouminutový trest za nesportovní chování.

18:37
    Snahu Horáka o zakončení své akce přerušil rozhodčí, který za držení vyloučil domácího Luxe.

17:53
    Za napadení je vyloučen domácí Lukáš Vlasák.

15:31
    Další trest pro Vlašim - za hákování je vyloučen Jan Denis.

15:16
    Za nedovolené bránění je vyloučen vlašimský Martin Špale. Hraje se čtyři na čtyři.

14:24
    První oslabení pro domácí - za hákování je vyloučen Petr Vychytil.

9:37
    Za faul na Hudečka - podražení je vyloučen vlašimský Martin Špale. Další oslabení pro Vlašim.

1:09
    Za hákování je vyloučen vlašimský Radim Dedek. Letohrad hraje první přesilovku.

Iva Janoušková

Góly a asistencie: 29. Janďourek (Kubíček, Halbrštát), 41. Halbrštát - 5. Dušek (Bartejs , Topolánek), 6. Kieler, 21. Bartejs (Šindelář ), 27. Topolánek (Dušek, Blažek), 28. Topolánek (Dušek, Dedek)

SK Hokejbal Letohrad: Šimara (Katerinjuk) - Friml "C", Janďourek, Rybka, Kubíček, Vlasák, Kormunda, Lux, Minařík, Hudeček, Furik, Hajník, Häusler, Večerník, Rail, Paukrt, Halbrštát, Vychytil
    HBT Vlašim: Mikl (Straka) - Čičatka "C", Střeska, Nýdl, Blažek, Kieler, Kříž, Špale, Topolánek, Dušek, Kaše, Horák, Dedek, Šindelář, Denis, Bartejs, Burda

Rozhodca: Prudík Michal, Černý Martin