Ústí n/L – Kert Park Praha 5:4 (po s.n.) | Most – Pardubice 9:5 (kon.) | Kladno – Karviná 3:2 (po s.n.)
Letohrad – Vlašim 2:5 (kon.)
po s.s.
HBC Kladno
3:2 (0:1, 1:1, 1:0, 1:0 s.n.)
HbK Karviná
cz Sobota 24.09.2011, 18:00 • Městská hokejbalová aréna v Kladně • CROSSDOCK extraliga (CZ)

44:33
    A zápas se dohraje ve čtyřech na obou stranách, za nedovolené bránění je vyloučen domácí Příhoda.

44:23
    Tak ne, za hákování je ještě vyloučen hostující Pietrasz a domácí mají poslední možnost zvrátit zápas na svou stranu.

40:30
    Následně je za sekání vyloučen Kubica a domácí budou mít šanci v přesilovce.

37:01
    A hosté budou hrát znovu přesilovku a znovu jsou tu diskuze s rozhodčím Tkadlecem. Dědič je vyloučen na 2 minuty za sekání. Karviná hraje 4 na 3.

36:02
    A na rozhodčího se zlobí obě strany. Po střetu v brankovišti se skácel hostující brankář Vašek, jeho pád ale rozhodčí oceňuje dvěma minutami za nafilmovaný pád.

35:48
    A další zákrok, který tu vyvolal velké emoce, po střetu Štěpáníka s hostujícím obráncem si jde Štěpáník sednout na trestnou za hrubost.

32:21
    Po střetu v útočné třetině si jde na dvě minuty odpočinout kladenský Ogurčák za hrubost.

28:32
    A ta bude dokonce dvojnásobná. Karvinští jdou znovu na trestnou, tentokráte je za držení vyloučen Zaremba.

27:56
    Za sekání je vyloučen hostující Pavlíček a domácí dohrají třetinu v přesilovce.

23:37
    Wróbel s Konečným jeli 2 na 1, neproměnili a následně Konečný udělal faul v útočném pásmu a domácí tak hrají další přesilovku.

20:02
    A přesilovku si zahrají i domácí, za krosček je vyloučen hostující Novák

15:51
    A je tu vyloučení na obou stranách. Na trestnou jde domácí Kouba za vražení na hrazení a hostující Vašek za nafilmovaný pád.

12:38
    Po souboji ve středním pásmu je vyloučen domácí Hnízdil za faul loktem a hosté tak hrají 5 na 3.

11:04
    Tvarůžek srazil unikajícího Kubicu a jde si odsedět dvouminutový trest za nedovolené bránění.

8:35
    Za zdržování hry je vyloučen hostující brankář Vašek, který chtěl urychlit rozehrávku, což se mu ale nepodařilo a odpálil míček mimo hřiště. Jeden z hostujících hráčů za něj tak odpykává dvouminutový trest.

0:11
    Hned v jedenácté sekundě je za nedovolené bránění vyloučen domácí Kudela a hosté hrají první přesilovku.

Martin Kadlec

Góly a asistencie: 22. Kouba (Šíma R., Soukup R,), 41. Dědič (Ogurčák), ?. Nosek - 6. Liboska (Kubica ), 16. Pietrasz (Dittmann)

HBC Kladno: Jirotka, O.Tvarůžek - Dědič, Kudela, Šícha, Čermák, Kouba, Soukup - Nedvěd, Ogurčák, Šťastný, Hnízdil, Štěpáník, R.Šíma, M.Tvarůžek, Nosek, J.Šíma, Příhoda
    HbK Karviná: D.Vašek, Barát - Dittman, Novák, Pilch, Řehůřek, M.Vašek, Zaremba - Konečný, L.Kubica, M.Kubica, Kurz, Liboska, Novotný, Pavlíček, Pazdiora, Pietrasz, Wróbel, Zbořil

Rozhodca: Vokurka, Tkadlec