Ústí n/L – Kert Park Praha 5:4 (po s.n.) | Most – Pardubice 9:5 (kon.) | Kladno – Karviná 3:2 (po s.n.)
Letohrad – Vlašim 2:5 (kon.)
po s.s.
Elba DDM Ústí nad Labem
5:4 (0:0, 2:1, 2:3)
HC Kert Park Praha
cz Sobota 24.09.2011, 16:00CROSSDOCK extraliga (CZ)

23:40
    Kapitán hostů Plzák vyloučen na 2 minuty za krosček, jeho argumentace, že pouze oplácel u rozhodčího nenašla pochopení.

23:06
    Domácí Jan Rezek vyloučen na 2 minuty za podražení.

19:22
    Hostující Skalník vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl. První přesilovka zápasu.

17:08
    Na 2 minuty vyloučeni za menší potyčku Prášek a Krtička.

Jakub Šperk

Góly a asistencie: 17. Hubený (Langthaler, Nedbal), 29. Soukup (Langthaler), 37. Bím (Prášek, Kauschitz), 43. Bím (Prášek, Plachý), 46. Langthaler - 21. Führich (Krtička), 32. Hradecký, 38. Führich (Plzák), 44. Kruček (Sikora)

Elba DDM Ústí nad Labem: Banda, Hruška - Růžička, Rezek, Haas, Nedbal, Prášek, Baxa, Štěpánek, Plachý, Hubený, Langthaler, Soukup, Štoček, Bím, Kauschitz, Pilař.
    HC Kert Park Praha: Gerlich, Sup - Sikora, Pavlík, Pospíšil, Toula, Skalník - Ptáčník, Führlich, Plzák, Hradecký, Kuna, Kruček, Rozenberg, Krtička.

Rozhodca: Žižka, Žák