Hr. Králové – Havlíčkův Brod 8:4 (kon.) | Olomouc – Benátky n/J 3:4 (po pr.) | Kadaň – Litoměřice 4:1 (kon.)
Ústí n/L – Šumperk 9:1 (kon.) | Most – Chomutov 0:4 (kon.) | Beroun – Písek 2:1 (kon.)
Jihlava – Třebíč 6:5 (kon.)
HC Dukla Jihlava
6:5 (3:1, 2:2, 1:2)
SK Horácká Slavia Třebíč
cz Sobota 24.09.2011, 17:30 • Horácký zimní stadion Jihlava • 1. liga (ČR)

58:01
    Tomáš Vondráček (TRE) je potrestán dvouminutovým trestem.

Na ledě je spousta emocí, stále se nehraje. Probíhá diskuze s rozhodčím.

56:59
    Hosté jdou opět do třech. Tentokráte je vyloučen David Dolníček na 2 minuty za hákování. Jihlava bude hrát 35 sekund v 5 proti 3.

55:34
    Dalším vyloučeným je Zdeněk Sedláček (TRE) na 2 minuty za vysokou hůl + 10 minut osobní trest za nesportovní chování. Hosté budou hrát ve třech.

54:49
    Mužstvo Třebíče dostalo dvouminutový trest za hráčskou lavici.

52:25
    Michal Jeslínek (JIH) - 2 minuty - hrubost.

46:24
    Čachotský je tvrdě atakován u vlastní střídačky. Vyloučen je Vladimír Brož (TRE) na 2 minuty za hrubost.

44:28
    Petr Domin (JIH) - 2 minuty - podražení.

39:37
    Hosté jdou opět do třech. Tentokráte odchází pykat na lavici hanby Marek Laš na 2 minuty za krosček + 10 minut osobní trest za nesportovní chování. Jihlava bude hrát celé 2 minuty v 5 proti 3.

38:02
    Hosté budou hrát opět ve třech. Vladimír Brož je potrestán za vysokou hůl 4 minutovým trestem. Dukla bude hrát 22 sekund v 5 proti 3.

36:24
    Hosté jdou do třech. Na lavici hanby odjel pykat David Rangl na 2 minuty za úmyslné posunutí branky. Dukla má přesně 45 sekund trvající výhodu dvou mužů v poli.

35:09
    David Vítek (TRE) - 2 minuty - sekání.

33:13
    Tomáš Kolafa (JIH) - 2 minuty - podražení.

29:23
    Martin Dočekal (TRE) - 10 minutový osobní trest za nesportovní chování.

25:11
    Tomáš Kaláb (JIH) - 2 minuty - držení.

15:14
    Skvělá práce Čachotského, který vybojoval puk a nejenže ho vyvezl do útočného pásma, ale navíc dokázal ještě vybojovat faul. Za podražení je potrestán David Rangl (TRE) na 2 minuty za podražení.

14:39
    Hosté mají dobrou příležitost ke snížení skóre. Na lavici trestoměřičů zamířil Adam Zeman (JIH) - 2 minuty - držení.

10:43
    Marek Laš (TRE) - 2 minuty - hákování.

02:18
    Jeslínek si rychlou kličkou obhodil Martina Sobotku, který ho podrazil a odchází pykat na 2 minuty za podražení.

Luboš Jaroš

Góly a asistencie: 11. Malena (Krupka, Drtina), 15. Krupka (Padělek), 20. Domin (Padělek), 22. Domin (Padělek), 33. Padělek, 42. Kolafa (Padělek) - 19. Laš, 25. Vondráček (Dolníček, Laš), 35. Heřman (Dolníček), 51. Burian (Dočekal), 53. Sobotka (Vondráček)

HC Dukla Jihlava: Halmoši (Novotný) - Kolafa, Ficenc, Malena, Drtina, Kaláb, Dobrovolný, Petráček, Grundmanis - Hodek, Hubáček, Čachotský - Padělek, Domin, Krupka - Jeslínek, Zeman, Bezděk - Mikšovský, Maliník, Polcar
    SK Horácká Slavia Třebíč: Hrubec (Štefl) - Rangl, Sedláček, Havran, Sláma, Brož, Dietz, Sobotka - Dočekal, Dolníček, Laš - Vondráček, Burian, Stejskal - Přibyl, Čech, Vítek - Heřman, Kovalský, Kaut - Milotinský

Rozhodca: Pavlovič - Arazimová, Čížek