HK Orange 20
1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
MsHK Žilina
Štvrtok 22.09.2011, 17:00Slovnaft extraliga - E.M.

Po úvodnej tretine to vyzeralo tak že dvadsiatka by si mohla dneskam pripísať svoje prvé body to tabuľky. No nieje tomu tak. V tretej tretine sa rozhodlo o víťazovi v priebehu 10-12 sekúnd keď sa Žilina dostala do vedenia 3:1. Hráči reprezentačného tímu do 20 rokov sa od začiatku zápasu snažili a drali dopredu,ale doplatili na vyčerpanosť . Nabudúce to hádam bude lepšie,teším sa na Vás pri ďaľšom prenose (19:09:55)

60:00

59:53
    Strely hokejistov žiliny na domáceho brankára aj v posledných sekundách zápasu

58:12
    Máme pred sebou posledné dve minúty zápasu. Musel by prísť iba zázrak aby dvadsiatka vyrovnala.

57:20
    Mladíci sa stále snažia, strieľajú ale nechce im to tam padnúť. Stále hľadajú v sebe silnu na zmenu stavu...

56:41
    Dvadsiatka sa snaží natlačiť pred Johanessa a aspoň znížiť stav stretnutie. Ale vôbec sa im to nedarí a Richard v bráne pozorný

55:38
    Hra prerušená a oba tími striedajú. Vhadzovanie pred Šimbochom. Dlouhý to stále skúša ,strieľa či mu to tam napadne, no zatiaľ nie. Stav rovnaký 1:3

Róber Huna už môže zasiahnúť do hry, panenka mu vypršala

54:10
    Mladíci sa snažia ešte niečo s výsledkom urobiť, streľajú na hosťujucého brankára Johanessa ale ten pokojne vyráža

52:09
    hrá sa znova pred Šimbochom. Ale tento krát domáci obrancovia a aj útočníci sa postarali o vyhodene puku z vlastnej tretiny

49:50
    Róbertovi Hunovi ostáva do konca osobného trestu tri minúty. Uvidíme či po naskočení na ľad, tiež pridá jeden gól do siete domácich.

49:24
    Dvadsiatka doplatila na svoje chyby a vyčerpanosť. Nechala hráčov Žiliny sa ujať vedenia behom necelých 15 sekúnd

47:41
    Žilina dala gól!

1:3! Dvadsiatka dostáva dva zlepené góly za sebou.Hneď po buly sa rútili hráči žiliny na Šimbocha,no jeho spoluhráči ho nechali v tom samého a tak sa Žilina dostáva do vedenia 1:3.
    Dvadsiatka si zobrala oddychový čas.

47:31

Využitá presilovka Žliny v poslednej tretine. Do vedenia posiela svoj tím Devečka

46:11
    Bagin 2 min. podrazenie

46:09
    Johaness vykorčuľoval z bránky, hostia teraz dostanú príležitosť na skórovanie

45:40
    Žilinčania už v plnom počte. Pomaranče svoju presilovku nevyužili. No na opačnje strane bol pri puku Dlouhý ktorý strieľaľ na Šimbocha ale znova neúspešne

45:00
    Do útoku a sám na brankára sa rútil Richard Huna, ale bol odstavený domácim hráčom

43:39
    ZA 2.min hráč č. 12 Stupka a osobný trest pre Róberta Hunu. nešportové správanie po odpískaní...
    Na ľade zostáva ležat jeden z pomarančov. Pravdepodobne utŕžil ranu hokejkou do tváre.

43:10
    Znova sa hrá v rohoch klziska,snažia sa vydolovať puk spod nôh hráči oboch tímov.

Simona Galková

Góly a asistencie: 20. Dominik Fujerík (Eduard Šedivý, Martin Jakúbek) - 37. Hreus (Sýkora, Drábek), 48. Devečka (Sivák), 48. Hreus (Dlouhý, Krčula)

HK Orange 20: Šimboch - Luža, Trška, Šedivý, Bagin, Kurali, Macejko, Nechala, Bajaník - Lichanec, Kalináč, Lamper, Bene, Fujerík, Jakúbek, Ihnaťo, Šimčák, Hiňďoš, tréner: Anton Tomko

MsHK Žilina: Johanes - Devečka, Kúdelka, Houdek, Ďurkech, Krčula, Dlouhý, Staňo, Lipovský - Richard Huna, Róbert Huna, Stupka, Sivák, Troliga, Smotrila, Drábek, Hreus, Tomáš Sýkora, Kubiš, Linet, Drevenák, tréner: Július Pénzeš

Rozhodca: Jura - Bofdaň, Smerek