Třebíč – Beroun 2:3 (kon.) | Benátky n/J – Hr. Králové 1:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Most 3:4 (po pr.)
Chomutov – Ústí n/L 3:1 (kon.) | Šumperk – Kadaň 4:3 (po s.n.) | Litoměřice – Jihlava 2:7 (kon.)
Písek – Olomouc 3:2 (po s.n.)
Piráti Chomutov
3:1 (0:0, 0:1, 3:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
cz Streda 21.09.2011, 17:301. liga (ČR)

Domácí Piráti otočili nepříznivý stav utkání ve třetí třetině, kdy se postupně trefili Pulpán, Kraft a Hruška a slaví tak první tříbodové vítězství. Děkuji za pozornost a někdy příště se budu opět těšit. Krásný zbytek večera. (19:58:46)

60:00

59:35
    Střelu Grofa vytlačil Francouz nad branku.

59:11
    Domácím odpískán ofsajd.

58:34
    Procházka sklepl na Helminena, ten byl ovšem od puku daleko.

57:51
    Zajímavá situace na ledě. Alinč vystřídal s ručníkem zastrčeným za kalhotami a ten následně spadl na ledovou plochu, bílý ovšem nebyl.

56:50
    Domácí nikam nepospíchají a hlídají si svůj náskok.

55:59
    Utkání sleduje 3890 diváků.

55:07
    Procházka jel sám na Francouze, ale bekhendový blafák úspěch neslaví.

54:40
    Třetina navíc ještě inkasuje dvě minuty za sekání, domácí tak čeká přesilová hra trvající netradičních sedm minut!

54:40
    Hostující kouč Rosol diskutuje s rozhodčím, a tak se stále nehraje.

54:40
    Za nesportovní chování inkasuje hostující Třetina trest ve hře.

54:40
    Piráti právě vstřelili branku!
    V signalované výhodě našel Lukáš Pulpán před brankou volného DAVIDA HRUŠKU, který rychlým blafákem překonává Francouze. Asistence: Lukáš Pulpán.

54:24
    Palinův pozdrav chytá Francouz pohotově do lapačky.

53:57
    Nahození Grofa schovává Francouz pod lapačkou.

53:20
    Havíř vyprášil jen nohy Alinče, následně pískán ofsajd.

53:14
    Ondřej se natlačil před branku a byl faulován. Dvě minuty pro Gureně za krosček.

52:00
    A i Milan Kraft posílá puk k Francouzovi.

51:30
    David Hruška opět vyhazuje.

51:00
    Palin zpět na ledě a vyhazuje.

David Matula

Góly a asistencie: 46. Pulpán (Jillson), 48. Kraft (Helminen, Procházka), 55. Hruška (Pulpán) - 31. Lev (Rod)

Piráti Chomutov: Hanuljak (Řehoř) - Palin, Pulpán, Grof, Havíř, Jillson, Macháček, Mrázek - Hruška, Gajovský, Hřebejk - Helminen, Kraft, Procházka - Jabrocký, Kůs, Hafenrichter - Seman, Sikora, Davídek - Ondřej
    HC Slovan Ústí nad Labem: Francouz (Orct) - Klobouček, Zeman, Poživil, Gureň, Kučný, Hořava, Sklenička, Vobořil - Rod, Boháč, Pazourek - Kovář, Šagát, Lev - Alinč, Roubík, Handlovský - Třetina, Ludvík, Pajič