Dukla – Lovosice 24:24 (kon.) | Kopřivnice – Třeboň 21:20 (kon.) | Karviná – Královo Pole 37:23 (kon.)
KH ISMM Kopřivnice
21:20 (14:8)
TJ Jiskra Třeboň
cz Sobota 17.09.2011, 18:00Chance Extraliga mužů (CZ)

Tímto se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek víkendu. (21:20) (19:26:23)

Do druhého poločasu vstoupila Třeboň lépe. Mezi desátou a dvacátou minutou Kopřivnice vyrojila obrovské množství technických chyb a ztrát míče. Toho dokázala Třeboň využit a snižit tak brankový rozdíl. V závěru se Třeboni podařilo stáhnout tento rozdíl na pohou jednu branku. V dramatickém zavěru měla více štěstí Kopřivnice a tak vyhrává výsledkem 21:20. (21:20)

60
    Konec zápasu. (21:20) (0:0)

60
    Třeboň ještě stihla rozehrát a o střelu se pokusil Loskot, jenže na skvělého Holečka to nestačilo. (21:20) (0:0)

60
    Poslední tři vteřiny. Domácí dohrávají v oslabení. (21:20) (0:0)

60
    Třeboň v útoku. (21:20) (0:0)

60
    Kopřivnici se nepodařilo skórovat. (21:20) (0:0)

60
    Do konce zápasu zbývá 39 vteřin. Kopřivnice je v útoku. (21:20) (0:0)

59
    Kopřivnické pravé křídlo nastřelilo tyč a toho využil Loskot, který z rychlého brejku snižil na rozdíl pouhé jedné branky. (21:20) (0:0)

58
    Brchaň se v pasivitě ještě pokoušel vystřelit, ale tato střela neměla šanci na úspěch. (21:19) (0:0)

57
    Dobrý zákrok Jareše. Třeboň v útoku. (21:19) (0:0)

57
    Třeboň vinnou technické chyby přichází o míč. (21:19) (0:0)

56
    Třeboň v postupném útoku. (21:19) (0:0)

56
    Třeboň se oproti prvního poločasu hodně zlepšila a tak Kopřivnice vede pouze od dvě branky. (21:19) (0:0)

Oddechový čas pro domácí. (21:19) (0:0)

55
    Právě jmenovaný sedmičku proměnil. (21:19) (0:0)

55
    Jiří Gřes vybojoval sedmičku. (20:19) (0:0)

55
    Kopřivnice vede už jen o jednu branku. (20:19) (0:0)

54
    Kopřivnice opět přišla o míč. Z rychlého protiútoku potvrdil střeleckou formu Kostelecký. (20:19) (0:0)

53
    Baerling proskočil mezi dvěma hráči a snížil na rozdíl dvou branek. (20:18) (0:0)