Dukla – Lovosice 24:24 (kon.) | Kopřivnice – Třeboň 21:20 (kon.) | Karviná – Královo Pole 37:23 (kon.)
HC Dukla Praha
24:24 (15:12)
HK FCC Město Lovosice
cz Sobota 17.09.2011, 16:30Chance Extraliga mužů (CZ)

Máme za sebou utkání 2. kola extraligy mužů, ve kterém domácí tým vedl celý zápas, přesto nakonec nevyhrál. Hosté dokázali Jakubem Škvařilem vyrovnat v poslední vteřině hry na konečných 24:24. (24:24) (18:10:54)

(24:24)

60
    Druhý poločas skončil. (24:24) (0:0)

60
    Po vstřelení gólu dostal ještě dvouminutový trest Jakub Škvařil. (24:24) (0:0)

60
    Jakub Škvařil dává v čase 59:59 gól a vyrovnává na konečných 24:24! Neskutečný závěr. (24:24) (0:0)

60
    Hra je kvůli zranění některého z hostujících hráčů přerušena šest vteřin před koncem! (24:23) (0:0)

60
    U míče jsou hosté a tlačí se do útoku. Deset vteřin. (24:23) (0:0)

60
    Do konce zápasu zbývá 24 vteřin. Hra pokračuje. (24:23) (0:0)

60
    Následně dostává Kotrč dvouminutový trest. Hosté si berou timeout! (24:23) (0:0)

60
    Milan Kotrč skóruje, když se prosadil po levém křídle! Domácí opět vedou! (24:23) (0:0)

60
    U míče jsou nyní domácí. Mají posledních několik desítek vteřin na vstřelení gólu. (23:23) (0:0)

59
    Hosté to dokázali a vyrovnali v poslední možné chvíli na 23:23. (23:23) (0:0)

59
    Závěr zápasu je skutečné drama. Ani jednomu týmu se nedaří vstřelit branku. (23:22) (0:0)

58
    Rozdíl je stále jednobrankový. (23:22) (0:0)

57
    Následuje timeout domácího celku. (23:22) (0:0)

57
    Další gól Lovosic a velké drama je na světě. Domácí svou šanci nevyužili a naopak hosté se prosadili Motlem. (23:22) (0:0)

56
    Blíží se konec a stále to vypadá na drama. Po velkém tlaku se prosazuje Lukáš Horký! (23:21) (0:0)

56
    U balonu jsou nyní hosté z Lovosic, kteří mohou rozehrát volný hod. (23:20) (0:0)

55
    Právě Lehocký se vzápětí prosazuje a domácí vedou o tři branky! (23:20) (0:0)

55
    Po faulu na Lehockého zůstávají domácí u míče. (22:20) (0:0)

54
    Na palubovce nyní planou velké emoce, závěr zápasu se blíží a nic není rozhodnuté. (22:20) (0:0)

53
    Sviták dostal třetí dvouminutový trest a následuje tak červená karta. (22:20) (0:0)

53
    Jelínek snižuje na 22:20. (22:20) (0:0)

52
    Radek Mráz se prosadil středem hřiště a skóruje! (22:19) (0:0)

52
    Hosté jsou v plném počtu. (21:19) (0:0)

52
    Čas je zastavený a dochází k úpravě hrací plochy. (21:19) (0:0)

52
    U míče jsou ale opět hosté a postupným útokem se snaží snížit na rozdíl jediné branky. (21:19) (0:0)

51
    Na gól Motla bleskově na druhé straně odpověděl Kastner a rozdíl mezi oběma celky tak zůstává dvoubrankový! (21:19) (0:0)

50
    Domácí ale sedmičku neproměnili a stav utkání je stále 20:18. (20:18) (0:0)

50
    Chroustovský se dopustil faulu a dostává dvě minuty. Navíc je tu sedmička pro Duklu. (20:18) (0:0)

49
    Domácí obléhají soupeřovu branku, ale nedaří se jim skórovat. (20:18) (0:0)

48
    Jiří Motl dává po rychlé kontru další gól a je to již o dvě branky. (20:18) (0:0)

48
    Roman Jelínek leží na ploše a hra je přerušena. Následuje i úprava hrací plochy. (20:17) (0:0)

47
    Jiří Motl bezpečně ze sedmičky snižuje. (20:17) (0:0)

47
    Je tu další sedmička pro Lovosice! (20:16) (0:0)

46
    Důležitý zákrok si nyní připsal Piskač, hosté jsou stále u míče. (20:16) (0:0)

45
    Hosté dokázali snížit. Že by se schylovalo k dramatu? (20:16) (0:0)

44
    Motl proti Suchému ale neuspěl a stav zápasu je stále 20:15! (20:15) (0:0)

44
    Jakub Sviták je dalším vyloučeným hráčem. Navíc je tu sedmička pro hosty. (20:15) (0:0)

43
    Šůstek a Motl dostávají dvě minuty a budeme tak sledovat hru pět na pět. (20:15) (0:0)

42
    Domácí tým sice inkasoval gól na 19:14, ale hned z protiútoku skóroval Kastner a rozdíl je tak opět šestibrankový. (20:14) (0:0)

41
    Kamil Piskač to teď zkusil efektivní zadovkou, gól ale nedal. (19:13) (0:0)

40
    Domácí ale bleskově odpovídají a dávají gól na 19:13. (19:13) (0:0)

39
    Tak konečně dali hosté gól, když se prosadil Miloslav Krahulík. (18:13) (0:0)

39
    Nejprve předvedl s nasazením života parádní zákrok Kylíšek a následně zastavil útočnou akci hostů taktickým faulem Sviták. (18:12) (0:0)

38
    Tomáš Petrřala předvádí další skvělý zákrok. Brankář Dukly zatím ve druhém poločase nedostal gól! (18:12) (0:0)

38
    Následně dostává Chroustovský dvě minuty za faul na Piskače. (18:12) (0:0)

38
    Kamil Piskač byl sice tísněn protihráčem, přesto ale zakončil a zvyšuje na 18:12. (18:12) (0:0)

37
    Dukla se ale ubránila a nyní jde do útoku. (17:12) (0:0)

37
    Volný hod pro Lovosice, které se nyní dlouhé vteřiny drží na polovině soupeře. (17:12) (0:0)

36
    Milan Kotrč se prosazuje parádní střelou v oslabení a zvyšuje na 17:12. (17:12) (0:0)

35
    Hostům byly pískány kroky a u míče jsou tak opět domácí hráči. (16:12) (0:0)

35
    Na druhé straně si podobně skvěle počínal i brankář Kylíšek. (16:12) (0:0)

35
    Hned v úvodu přesilovky se zaskvěl opět Petržala. (16:12) (0:0)

34
    Jakub Sviták dostává dvě minuty a je tu přesilovka pro Lovosice. (16:12) (0:0)

34
    U míče jsou nyní hráči Lovosic, kteří obléhají domácí bránu. Dobrý zákrok si připsal Petržala. (16:12) (0:0)

34
    Na palubovce zůstává ležet Milan Kotrč a následně dostává žlutou kartu hostující brankář Luděk Kylíšek. (16:12) (0:0)

33
    Hostující brankář si nyní připsal parádní zákrok po tvrdé ráně Horáka. (16:12) (0:0)

32
    Milan Kotrč zahrával sedmičku a zamířil přesně! (16:12) (0:0)

31
    Hosté začali postupným útokem, který ale branku nepřinesl. (15:12) (0:0)

31
    O rozehrávku se postarali hosté. (15:12) (0:0)

31
    Začal druhý poločas. (15:12) (0:0)

Máme za sebou první poločas utkání mezi Duklou a Lovosicemi, po kterém vedou domácí hráči nad svým soupeřem o tři branky 15:12. Druhý poločas začne přibližně v 17:21. (15:12)

(15:12)

30
    První poločas skončil. (15:12) (0:0)

30
    Šestnáct vteřin před koncem probíhá úprava hrací plochy. U míče domácí. (15:12) (0:0)

30
    Po faulu na Lehockého, volný hod pro domácí. (15:12) (0:0)

29
    Pomalu se blíží konec prvního poločasu, domácí si udržují náskok. (15:12) (0:0)

28
    Martin Lehocký krásným podstřelem dává patnáctou branku Dukly, která již vede opět o tři branky. (15:12) (0:0)

28
    Hosté o míč rychle přišli a na druhé straně si dobrý zákrok připsal pozorný brankář Jan Šálek. Stav zápasu se nemění. (14:12) (0:0)

27
    Po faulu na Chroustovského zůstávají hosté u míče. (14:12) (0:0)

27
    Hosté byli již v plném počtu, když domácí tým vstřelil čtrnáctou branku v utkání. (14:12) (0:0)

26
    Jiří Motl sedmičku bezpečně proměnil a snižuje na rozdíl jediné branky. (13:12) (0:0)

26
    Hosté budou zahrávat sedmičku. (13:11) (0:0)

25
    Lovosičtí i v oslabení drželi míč a útočili. Gól ale nedali a nyní jsou u míče domácí. (13:11) (0:0)

25
    Lehocký se dokázal prosadit středem hřiště a navíc byl faulovaný. Dvě minuty dostává Krahulík. (13:11) (0:0)

25
    Neskutečné. Domácí opět trefili opět pouze tyč a naopak hosté z rychlého brejku Motlem snižují. (12:11) (0:0)

24
    Pavel Chroustovský snižuje již na rozdíl dvou branek! Hosté jsou zpět ve hře. (12:10) (0:0)

23
    Domácí Sviták trefuje opět břevno hostující branky, u míče jsou hosté. (12:9) (0:0)

22
    Následuje timeout domácího týmu. (12:9) (0:0)

22
    Mráz trefil břevno a následně šli do rychlého brejku hosté. Rychlou akci zakončil Havlát a snižuje. (12:9) (0:0)

21
    Góly teď padají v rychlém sledu na obou stranách. Nyní se prosadil domácí Horák a je to již 12:8. (0:0)

21
    Po rychlém kontru se na druhé straně i v oslabení prosadil Roman Jelínek. (11:8) (0:0)

20
    Jakub Kastner svým pátým gólem v utkání zvyšuje na 11:7. (11:7) (0:0)

19
    Jiří Havlát dostává dvě minuty. (10:7) (0:0)

18
    Jiří Motl se opět prosazuje a na konci přesilové hry snižuje na 10:6. (10:6) (0:0)

18
    Domácí dokonce skórují po spolupráci Kastnera se Svitákem. (10:5) (0:0)

17
    Domácí jsou u míče i v oslabení. (9:5) (0:0)

16
    Jiří Motl byl faulován a přesto zakončil a snížil. Domácí budou hrát navíc v oslabení. (9:5) (0:0)

15
    Roman Jelínek se nyní po dlouhém obléhání domácí brány prosadil a snižuje na rozdíl pěti branek. (9:4) (0:0)

15
    Domácí dnes výborně brání a soupeře k ničemu nepouštějí. (9:3) (0:0)

14
    Kamil Piskač ale na druhé straně rychle odpovídá a střílí po rychlém kontru devátou branku Dukly. (9:3) (0:0)

14
    Hosté zahrávali sedmičku. Zkušený Jiří Motl zamířil k tyči a snižuje na 8:3. (8:3) (0:0)

13
    Domácí Jakub Sviták dostává jako třetí domácí hráč žlutou kartu. (8:2) (0:0)

12
    Kamil Piskač potvrzuje parádní start domácího týmu do utkání a zvyšuje na rozdíl šesti branek! (8:2) (0:0)

11
    Jakub Kastner zvyšuje po rychlém kontru již na 7:2! Je to třetí Kastnerovo branka v utkání! (7:2) (0:0)

11
    Domácí házenkáři svému soupeři stále unikají a nyní vedou již o čtyři branky! (6:2) (0:0)

10
    Na palubovce zůstává po faulu ležet hostující Šuma. Velmi těžko se zvedá, ale snad bude v pořádku a bude moci pokračovat. (5:2) (0:0)

9
    Domácí sice vstřelili pátý gól, o pár vteřin později ale přidal Landa další branku a opět tak snižuje na rozdíl tří branek. (5:2) (0:0)

8
    Tak se konečně trefili i hosté, když se střelou z dálky prosadil Landa. (4:1) (0:0)

8
    Další zákrok domácího brankáře Petržaly! Domácí ani po více než sedmi minutách neinkasovali. (4:0) (0:0)

7
    Jakub Kastner po další krásné akci domácího celku střílel z velkého úhlu, trefil ale přesně a domácí vedou již o čtyři branky! (4:0) (0:0)

7
    Kamil Piskač je druhým žlutě potrestaným domácím hráčem. (3:0) (0:0)

6
    Hostující trenér Vojtěch Srba si bere oddechový čas. (3:0) (0:0)

6
    Milan Kotrč po rychlém brejku zvýšil již na 3:0! (3:0) (0:0)

6
    Další skvělý zákrok Petržaly, který stále drží čisté konto! (2:0) (0:0)

5
    Domácí Jakub Kastner dostává žlutou kartu. (2:0) (0:0)

5
    Domácí jsou ale opět u míče a útočí. (2:0) (0:0)

4
    I Kylíšek si připisuje první ostrý zákrok. (2:0) (0:0)

3
    Ani tentokrát Lovosice neskórovaly a u míče jsou domácí. (2:0) (0:0)

3
    Lehocký zastavil útočnou akci Lovosic, hosté jsou dále u míče. (2:0) (0:0)

2
    Po výborném zákroku Petržaly šli domácí do rychlého brejku, který proměnil parádně Kastner. (2:0) (0:0)

2
    Domácí se dostali do další rychlé akce, ta ale brankou neskončila a u míč jsou hosté. (1:0) (0:0)

1
    Hned v úvodu zápasu se prosazuje po pěkné akci Radek Mráz. (1:0) (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0) (0:0)

HC Dukla Praha: Horák, Kastner, Alialios, Sviták, Mráz, Suchý, Piskač, Kotrč, Sýkora, Koukal, Petržala, Tesař, Lehocký, Šůstek.

HK A.S.A. Město Lovosice: Šálek, Krahulík, Šuma, Motl, Havlovec, Jelínek, Chroustovský, Havlát, Komárek, Kylíšek, Landa, Škvařil, Kolomazník, Horký. (0:0)

Hráči se již pomalu chystají k začátku zápasu. Nic nebrání tomu, aby zápas začal přesně v 16:30. (0:0)

Zdravíme vás z Prahy, kde dnes od 16:30 pokračuje 2. kolem extraliga házené mužů. Domácí házenkáři Dukly Praha přivítají tým Lovosic. (0:0)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.