Plzeň – Karviná 21:21 (kon.) | Lovosice – Přerov 28:23 (kon.) | Frýdek-M. – Dukla 20:33 (kon.)
Jičín – Hranice 24:21 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
28:23 (11:10)
Sokol HC Přerov
cz Nedeľa 11.09.2011, 13:00Chance Extraliga mužů (CZ)

60
    Konec zápasu. (28:23) (0:0) (14:37:52)

60
    Havlovec dostasl masáž na brankovišti, Valášek dostal 2 minuty. (27:22) (0:0)

59
    Plšek pálí ale od Kylíška, ten posílá Jelínky do trháku ale míč mu utekl. (27:22) (0:0)

57
    Šuma 2x v trháku, nic z toho, az Molt v dalším trháku upravuje skore. Motl dal již 10 branek. (27:22) (0:0)

57
    Plšek krásná střela na Kylíška. Ten je ale pozorný. (27:22) (0:0)

55
    Landa vypíchl balon, poslal ho k Motlovi a ten zase v trháku sjoruje. (26:22) (0:0)

54
    Přetlačovaná na Valášek dává z toho gol, Chroustovský rychle odpovídá brankou. (25:21) (0:0)

54
    Chroustovský pouze vedle, Kylíšek chytá Hastíka, posílá do trháku Motla, který o zem vsitil gol. (24:21) (0:0)

53
    Zemánek prošel obranou a dává gol. (24:20) (0:0)

52
    Plšek proti Kylíškovi, ale Kylíšek chytá do dlaní. Hosté likvidují přihrávku domácích a pomalu jdou do útoku. (24:20) (0:0)

54
    Motl v trháku, ale Štolcar vykopl míč. (24:20) (0:0)

51
    Motl z levého křídla přidavá svojí 7 branku. Olééé (23:20) (0:0)

50
    Hastík fauluje do obličeje Kolomazníka, ten je silně otřesen, ale vstává. Za toto je 2 minuty odměna. (23:20) (0:0)

49
    Odražený míč k Perničkovi na je tam z křídla gol. (23:19) (0:0)

47
    Krahulík a Plšek přidávají po brance rychle za sebou, další branku přidává Komárek (22:19) (0:0)

46
    Landa na motla a nic z toho, pouze mimo branku. Hosté z krídla a nic, Horky na Kolomazníka a ten už konečně dává branku. (20:18) (0:0)

45
    Bránění na brankovišti, 7m hod, Kylíšek proti Hastíkovi, o břevno hop a skok a je tam. (20:18) (0:0)