Trenčín – Košice 4:1 (kon.) | Prešov – Dunajská Streda 0:2 (kon.) | Slovan Bratislava – Nitra 0:0 (kon.)
Žilina – Zlaté Moravce 2:2 (kon.) | Trnava – B. Bystrica 3:1 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava
0:0 (0:0)
FC Nitra
Sobota 10.09.2011, 19:30 • Pasienky. • Niké liga

90
    V najväčšej šanci dnešného zápasu Hartig zlyhal, keď zoči-voči Chudému poslal loptu iba do tyče.

86
    Striedanie v tíme hostí - za Gajdoša nastupuje Sloboda.

78
    Striedanie v tíme hostí - odchádza Šimonek, na jeho miesto nastupuje Gajdošík.

63
    Halenára v domácom tíme strieda Milinkovič.

46
    Cez polčasovú prestávku domáci tréner vystriedal Táborského za Žofčáka.

43
    Šimonek hlavičkou dostal loptu do siete Hrošša, našťastie pre domácich asistent rozhodcu signalizoval postavenie mimo hry a tak gól neplatí.

38
    V 38. minúte si potleskom diváci ešte raz uctili pamiatku zosnulého Paľka Demitru, keď počas celého trvania 38. minúty vytrvalo tlieskali.

35
    Gajdoš nebezpečne po zemi vystrelil z hranice pokutového územia, strela však tesne minula Hoššovu pravú žrď.

28
    Žltá karta pre Šimončiča za faul pred pokutovým územím.

27
    Pauschekov prízemný center z ľavej strany si takmer hosťujúci obranca zrazil do vlastnej brány.

22
    Zé Vitor pekne napriahol z 20 metrov a jeho strela smerovala tesne nad bránu hostí.