Chotěboř – Jihlava 0:0 (zruš.) | Spišská N. Ves – Bardejov 4:3 (kon.) | Nitra – Székesfehérvár 1:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Benátky n/J 6:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Šumperk 7:3 (kon.) | Třebíč – Olomouc 1:2 (kon.)
Beroun – Kadaň 0:0 (18:00) | Klášterec nO – Děčín 4:5 (po pr.) | Písek – Litoměřice 3:2 (kon.)
Poruba 2011 – Poľsko 8:1 (kon.) | Prostějov – Technika Brno 3:4 (po s.n.) | Val. Meziříčí – Piešťany 4:2 (kon.)
Vsetín – Uh. Hradiště 8:2 (kon.) | Ústí n/L – Litvínov 2:4 (kon.) | Zlín – Skalica 3:1 (kon.)
K. Vary – Chomutov 8:1 (kon.) | Klatovy – Milevsko 6:1 (kon.) | SHK Hodonín – Nové Zámky 4:2 (kon.)
Žďár n/S – Kutná Hora 3:2 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
4:3 (2:2, 1:1, 1:0)
HK Bardejov
Utorok 23.08.2011, 17:00 • Zimný štadión v Spišskej Novej Vsi • Prípravný zápas

59:50
    Bardejovčania ešte poriadne v závere potrápili domácich. Ján Chovan už však zrejme postráži pre svoj tím jedno gólové vedenie.

57:32
    Sily na ľadovej ploche sa vyrovnajú, dvojminútový trest si odchádza odpykať aj Bardejovčan Peter Slimák.

57:15
    Matej Hamrák si pôjde sadnúť na trestnú lavicu. Po dobrom striedaní, počas ktorého mohol zvýšiť náskok svojho tímu, oslabí Spišiakov.

56:30
    Prvý útok domáceho mužstva, znova hrozba pre Bardejov. Tentokrát šikovne tečoval puk úspešný strelec trestného strieľania Matej Hamkrák.

54:03
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Perfektný bekhendový blafák od MATEJA HAMRÁKA, ktorý posiela domáce mužstvo, úspešným trestným strieľaním, po druhý raz v zápase do vedenia.

54:03
    Uvidíme trestné strieľanie domáceho tímu. Matej Hamrák bol hákovaný Andrejom Šimom.

51:40
    Veľká šanca Bardejova! Ľubomír Sabol sa preštrikoval cez domácu obranu, puk potom nechal len kĺzať po ľade, to si však Chovan všimol a nenechal sa prekvapiť.

46:56
    Okamžite po tom, čo sa domáce mužstvo dostalo pred Andreanina, si Kropáč vypýtal faul od Marcela Baláža, ktorý si odchádza sadnúť na trestnú lavicu. Aj Novovešťania si tak vyskúšajú presilovku 5 na 3, no v omnoho kratšom čase.

45:30
    Opäť sa vylučuje, Bardejovčan Slimák odchádza na lavicu hanby, 2 minúty za podrazenie.

42:57
    Ďalšie vylúčenie na strane Spišiakov. Potrestaným je Radovan Cútt, Bardejovčania si znova zahrajú presilovku 5 na 3 takmer minútu a pol.

42:19
    Prvé vylúčenie v poslednej časti hry. Vylúčeným je domáci Pavol Gurčík, 2 minúty za hákovanie + osobný 10 minútový trest za nešportové správanie.

35:05
    Dlho to netrvalo a Novovešťania vyrovnávajú stav stretnutia. Domáci kapitán, RADOSLAV KROPÁČ, najprv vystrelil tvrdý projektil, aby následne po posunutí pukom od Borisa Krempaského skóroval pohodlne do odkrytej bránky. Asistencia: Boris Krempaský

30:51
    Vylúčenia nám v druhej tretine začali pribúdať na oboch stranách. Tentokrát si odchádza odpykať dvojminútový trest už po druhýkrát v tomto stretnutí domáci Dávid Džerenga.

26:44
    Zbytočné vylúčenie Bardejova. Matúš Andreanin nešťastne vyhodil puk až nad domácu striedačku. Samozrejme podľa pravidiel dostal 2 minúty za vyhodenie puku.

24:30
    Spišiaci pohrozili v oslabení, Radoslav Kropáč sa vybral na výlet cez obranu hostí, dostal sa až za bránku, odkiaľ posielal puk na Majeského, ten ho však nespracoval.

23:42
    Bardejov dal gól!
    Bardejovčania ukázali že výhodu o dvoch hráčov premieňať naozaj vedia. Ukážkové vyšachovanie domácej obrany predviedla prvá formácia. Puk zasunul do prázdnej bránky ĽUBOMÍR SABOL. Asistencie: Marcel Baláž, Milan Takáč

23:18
    Ďalšie vylúčenie domáceho mužstva. Bardejov si vyskúša presilovku o dvoch hráčov v trvaní jednej minúty. Na trestnú lavicu putuje Džerenga.

22:17
    Už spomínaný trest pre Spišskú Novú Ves, Mário Pisio oslabí svoje mužstvo na 2 minúty za seknutie.

20:30
    Hneď na úvod druhej časti hry sa vo veľkej šanci ocitol domáci kapitán Radoslav Kropáč, ktorého spoza bránky našiel pekne Majeský, no Kropáč z prvej nedokázal puk prepasírovať pomedzi betóny bardejovského brankára.

18:47
    Bardejov strelil gól vo vlastnom oslabení. Trochu kuriózny zásah, keď sa zdalo, že Chovan má puk už vo svojej moci, no nakoniec ho pretlačil za jeho chrbát ONDREJ GMITTER. Asistencie: Marcel Baláž, Milan Takáč

18:33
    Vylúčený hráč Bardejova, Peter Slimák, 2 minúty za držanie.

17:00
    Domáci idú do vedenia! Po 39 sekundách pridáva ďalší gól do bardejovskej siete JURAJ PROKOP, ktorý tečoval Borovského nahodený puk od modrej čiary. Asistencia: Martin Borovský.

16:21
    Je vyrovnané. Spišiaci sa vydali do prečíslenia dvaja na jedného, zakončoval strelou pod hornú žrď BORIS KREMPASKÝ. Asistencia: Pavol Gurčík.

14:15
    Hostia využívajú prvú presilovú hru v zápase. Strelou od modrej sa presadil MICHAL PICHNARČÍK. Asistencia: Ľubomír Sabol.

13:19
    Prvé vylúčenie domácich v tomto stretnutí. Lovro Bajc si odchádza odsedieť 2 minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

10:45
    Hráči Bardejova podkúrili pred domácou bránkou. V oslabení mal gól na hokejke Jozef Molnár, proti však bol ochranca novoveskej svätyne, Ján Chovan.

09:47
    Vylúčenie na strane Bardejova, na lavicu hanby odchádza Marcel Baláž, 2 minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

Peter Petráš

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 17. Krempaský (Gurčík), 17. Prokop (Borovský), 36. Kropáč (Krempaský), 55. Hamrák - 15. Pichnarčík (Sabol), 19. Gmitter (Baláž, Takáč), 24. Sabol (Baláž, Takáč)

HK Spišská Nová Ves: Chovan - Vartovník, Džerenga, Horváth, Gurčík, Bajc, Borovský, Ordzovenský - Novák L., Krempaský, Novák F., Gonda, Pisio, Majeský, Hamrák, Prokop, Vávra, Cútt, Kropáč, Klinga
    HK Bardejov: Andreanin - Gajdoš, Slimák, Takáč, Mojdis, Pichnarčík, Šimo, Forgáč, Mitro - Mihalič, Stríž, Náhlik, Gmitter, Dancsák, Belušár, Baláž, Molnár, Schneider, Sabol, Kohutiar, Knap

Rozhodca: Švajka - Gajan, Gavalier