Vítkovice – Moser Medical Graz 99ers 3:5 (kon.) | Poprad – Poľsko 1:2 (kon.)
1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
Poľsko
Piatok 19.08.2011, 19:00Tatranský pohár

52:48
    Hra sa ale zase vyrovná, keďže v útočnom pásme si nedovolene počínal domáci Kraft a za podrazenie si išiel odpykať dvojminútový trest.

51:34
    Vylúčený hráč hostí Dabkowski za podrazenie a Poprad bude mať šancu na zrovnanie stavu.

49:56
    Poľsko dalo gól!
    Ďalší pokus už ale prešiel za domáceho brankára, keď sa presadil hosťujúci DAMIAN KAPICA, asistenciu si pripísal Marcin Kolusz.

47:30
    Hrať sa bude 4:4. Za držanie bol vylúčený Zatko.

46:52
    Andrej Novotný si po faule v útočnom pásme išiel sadnúť na trestnú lavicu za sekanie. Hostia budú hrať 5:3 takmer pol minúty.

45:14
    Na trestnú lavicu si ide sadnúť domáci útočník Ľubomír Vaic za hákovanie.

42:12
    Trestné strieľanie pre Poprad.

39:58
    Zase vylúčený Martin Kuľha. Poliaci začnú druhú tretinu v početnej prevahe.

35:24
    Hrať sa bude 4:4, za podrazenie si šiel odsedieť dvojminútový trest Martin Kuľha.

34:38
    Aj hostia hrali s príliš veľkým počtom hráčov. Trest si šiel odpykať Mateusz Rompkowski.

31:18
    Poprad dal gól!
    Poprad vyrovnáva. Od modrej čiary prekonal hosťujúceho brankára MARTIN KUĽHA. Pri góle mu asistoval Miroslav Škovira.

29:20
    Hostia budú hrať presilovú hru za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche. Trest za hráčsku lavicu si šiel odpykať Branislav Rapáč.

25:18
    Ďalšia šanca na zrovnanie stavu. Vylúčený bol Zapala za bránenie v hre..

23:15
    Poprad bude hrať presilovú hru, keď na trestnú lavicu si išiel sadnúť Dutka za faul kolenom.

14:24
    Vylúčený Laskiewicz za sekanie a Poprad bude hrať presilovú hru.

13:01
    Prečíslenie dvoch na jedného a MIKOLAJ LOPUSKI otvára skóre zápasu. Pri góle asistovali Urbanowicz a Pasiut.

07:01
    Vylúčný hráč domáceho celku. Novotný si ide sadnúť za sekanie.

05:19
    Opať vylúčenie. Poprad bude hrať 4:3. Vylúčený Slaboň za sekanie.

04:51
    Hrať sa bude 4 na 4. Vylúčený je hráč domácich Svitana za napadnutie.

04:05
    V piatej minúte zápasu bude hrať Poprad presilovú hru. Vylúčený bol Drabkowsky za podrazenie, navyše dostal aj desaťminútový trest za protesty.
    Góly a asistencie: 32. Kuľha (Škovira) - 14. Mikolaj Lopuski (Urbanowicz, Pasiut), 50. Kapica (Kolusz)

HK Poprad: Fedor (Melicherčík) - Suchý,Malina - Novotný, Fabián - Velebný, Kraft.- Škovira, Hlinka, Kuľha- Kroták, Gellerstedt, Vaic - Rapáč R., Svitana, Vandas - Paločko, Takáč, Rapáč B.
    Tréner: Ján Jaško

Poľsko: Zborowski (Plaskiewicz)-Zatko, Dutka - Csorich,Skrzypkowski - Rompkowski, Dabkowski - Pociecha, Kmiecik. - Urbanowicz, Pasiet, Lopuski - Kolusz, Zapala, Kapica - Danieluk, Slabon, Laszkiewicz - Kozlowski, Dziubinsky, Malasinski. Tréner: Wiktor Pysz

Rozhodca: Grečko