Lipt. Mikuláš – Csíkszereda 2:6 (kon.) | Spišská N. Ves – Miškovec 6:1 (kon.)
6:1 (1:0, 4:1, 1:0)
DVTK Miškovec
Streda 17.08.2011, 18:00 • Zimný štadión v Spišskej Novej Vsi • Spišský pohár

54:18
    Hostia majú šancu na skorigovanie výsledku. Potrestaný je Radovan Cútt za faul lakťom.

51:49
    Po tejto šarvátke na trestnú lavicu odchádza za domácich Kamil Vávra - 2 minúty za údery, Pavol Gurčík - osobný 10-minútový trest, za hostí Ján Jarábek - dvojitý menší trest, takže Spišiaci budú hrať presilovku 5 na 4.

44:30
    Presilovku si zahrajú hráči z Maďarska. Na lavicu hanby odchádza Mário Pisio.

38:12
    Takmer celé dve minúty si hráči Miškolca zahrajú presilovku o dvoch hráčov. Vylúčeným Spišiakom je Lovro Bajc, podrazenie.

37:54
    Hostia majú šancu znížiť stav stretnutia, keďže na trestnú lavicu odchádza Pavol Gurčík.

32:09
    Ďalší vylúčenie Spišskej Novej Vsi. Presilovka 5 na 3 bude trvať 1:09 min. Vylúčený Novajovský.

31:18
    Presilovka pre tím Miškolca. Na lavici hanby si posedí Pavol Gurčík. Nedovolené bránenie.

20:00
    Vylúčenie na strane Miškolca za neskorý príchod hráčov na ľad. Hostia si zahrajú presilovku 4 na 3 len 1 minútu a 13 sekúnd.

19:13
    Miškolc bude hrať presilovku o dvoch hráčov. Vylúčený Marek Priechodský.

19:13
    Po tvrdom hite odchádza na trestnú lavicu Peter Novajovský a hostia si zahrajú prvú presilovku v tomto zápase.

14:34
    Spišiaci si zahrajú druhú presilovku. Na trestnú lavicu si sadá Attila Rafaj za napadnutie.

05:58
    Po zakončení Igora Majeského sa strhla menšia štuchanica, z ktorej vyplynulo vylúčenie hráča maďarského mužstva, Szabolcsa Fodora.

Lukáš Zavacký

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 9. Prokop (Priechodský, Novák), 25. Prokop (Novák, Priechodský), 25. Gurčík (Cútt), 27. Prokop (Novák F.), 29. Kropáč (Gurčík), 49. Krempaský (Vávra, Cútt) - 37. Ritó (Szilágyi)

HK Spišská Nová Ves: Chovan - Vartovník Ľ., Priechodský, Novajovský, Horváth, Gurčík, Bajc, Borovský - Novák L., Krempaský, Novák F., Pisio, Majeský, Hamrák, Prokop, Vávra, Mach, Cútt, Kropáč, Šefčík
    DVTK Miškovec: Budai K. - Budai R., Chmelo, Láda, Mokrai, Lindgren, Orosz - Popovics, Turóczy, Szilágyi, Saluga, Ritó, Jarábek, Tóth, Ďubek, Rolinder, Urbán, Fodor, Miskolczi, Rafaj, Sijka

Rozhodca: Orolín - Tornay, Gajan