Jihlava – Jastrzebie 3:1 (kon.) | Vítkovice – Lev 1:3 (kon.) | Martin – B. Bystrica 2:1 (kon.)
Nitra – Doneck 1:3 (kon.) | Motor ČB – Kladno 4:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Litoměřice 6:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Písek 6:3 (kon.) | Kadaň – Beroun 2:1 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 3:5 (kon.)
K. Vary – Plzeň 5:2 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 4:4 (kon.) | Vsetín – Přerov 5:4 (kon.)
Olomouc – Hr. Králové 5:1 (kon.) | Poruba 2011 – Opava 0:1 (kon.) | Osvienčim – Šumperk 4:6 (kon.)
Znojmo – Jesenice 6:2 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
5:4 (2:0, 2:1, 1:3)
HC Zubr Přerov
cz Utorok 09.08.2011, 18:00Zimní stadion Na Lapači Poloha: Zimní stadion Na Lapači se nachází na křižovatce výpa • Prípravný zápas

59:16
    Martin Jánský v nepříjemnou dobu vyloučen na dvě minuty za podražení a hosté zkusí hru bez brankáře.

49:46
    Vyloučení na obou stranách, Kundrátek - sekání, Zúbek - hákování. Dvouminutovka 4 na 4

47:26
    Přesilovka pro hostující tým, Zbyněk Spitzer odsedí dvě minuty za hákování

41:27
    Přerovští hráči chtějí oplácet tvrdou hru domácích, ale teď se jim to nevyplatilo. Vyloučen Kocan na dvě minuty za podražení.

36:17
    Třetina plná vyloučení pokračuje a ne dobré pro Přerov. Na 2 minuty si jde odpočinout Drábek za držení

31:21
    Přerovský Mašíček je vyloučen na dvě minuty za sekání a je tu přesilová hra 4 na 3 pro domácí

30:34
    Síly na ledě se vyrovnají na dvě minuty jde posedět za nedovolené bránění Ferenc.

30:01
    I hosté si zahrají přesilovou hru. Ondřej Hruška odsedí dvě minuty za hrubost

27:52
    Vsetín si zahraje další přesilovou hru po faulu Pírka, za který odsedí 2 minuty (Krosček)

23:44
    Vsetín si zahraje přesilovou hru.

Filip Bazala

Góly a asistencie: 3. Hruška O. (Mečiar), 5. Vítek (Hruška O.), 24. Zúbek (Hruška O., Vítek), 26. Korčák (Šimek), 57. Brandys (Holík, Mečiar) - 39. Kocan (Černý), 52. Sedlák (Vaněk), 54. Šoula (Kundrátek, Menšík), 56. Šoula (Kundrátek)

VHK ROBE Vsetín: Plšek (Hromada) - Šimek, Mečiar, Doležálek, Hoďa, Zúbek, Žabčík, Vítek, Tesařík, Hruška O., Brynecký, Vaněk, Korčák, Kubo, Holík, Dědek, Spitzer, Brandys, Jánský.
    HC Zubr Přerov: Puš (Okáč) - Ferenc, Krajíček, Sklenář, Jedlička, Drábek, Pírek, Mašíček, Menšík, Kundrátek, Šoula, Sedlák, Kocan, Vaněk, Černý, Sigmund, Dočkal.